LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

osiris ankarada mısın sen
öğrenciliğim orda geçti
eskiden çok kıymetliydi ankara benim için

ben burdayım :KK3:baktım gelen giden yok başka topiklere daldım :KK1:
sarissa neden ankara kıymetli değil senin için :uhm:

yav ankarayı bu kadar bahtı kara görmeyin:)) adını çıkarmışınız yani neyini beğenmiyorsunuz türkiyede bi tek sevilesi şehir istanbulmu,türkiye istanbuldan ibaretmi,öbür şehirlerimizin canı yokmu :KK1:

yav ankarayı bu kadar bahtı kara görmeyin:)) adını çıkarmışınız yani neyini beğenmiyorsunuz türkiyede bi tek sevilesi şehir istanbulmu,türkiye istanbuldan ibaretmi,öbür şehirlerimizin canı yokmu :KK1:

aa niye sana dokundu böyle kız
kim ne dedi ki şimdi :uhm:

takılıyorum ankarayı severım ama erkek arkadasım sayesınde sevgım azaldı ankara kotu kotu dıye dıye psikojik benımkı sanırım :)

ben ankarada büyüdüm ankaralı sayılırım böyle konuşulunca üzülüyorum yani :gitme:

anladım ama be ankarayı sevmiyorum demiyorum ki
hala severim de eskisi gibi "ah ankara ah" modunda değilim
artık yaşamak istediğim bir şehir değil o kadar

hemde ne komık duz hesap yapalım 1 yılda 2 cocukla cıksa 10 yasında cıkmaya baslasa 10*2 20 olmuyor yılda 3 cocukla mı cıkmıs :)

ben hep ankarada yaşamak istiyorum ama malesef evlendim izmite geldim mafoldumbençok seviyorum ankarayı :asigim:

X