LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

loca adetten önce gerginlik tamamda baş ağrısın ilk kez duyuyorum sempatiksalakcinni

iyi valla nolsun canım hatta süper
kafa iznindeyim kocacımla aşk tazeliyoruzzemuszemus

ohh ohhh ne güzelll kaydirigubbakcemile5

:lepi:

loca adetten önce gerginlik tamamda baş ağrısın ilk kez duyuyorum sempatiksalakcinni

ben adet öncesi adet zamanı her bi sorunu yaşarım valla.. baş ağrısı gerginlik o bu şu eyvahedigeldismile

fisfisfisbende hep olur hatta çoğu kimsede ilk duymana şaştım çok önceden karnım ağrırdı şimdi karnım değil başım ağrıyo o daha kötü bence dayanamam baş ağrısınamafoldumben

ohh ohhh ne güzelll kaydirigubbakcemile5

:lepi:

ben adet öncesi adet zamanı her bi sorunu yaşarım valla.. baş ağrısı gerginlik o bu şu eyvahedigeldismile

benim bu sıkıntıları yaşamam için adet olmama gerk yok hergün böyleyim -tatlicadiarzu-

nerye gidiyosun masal bayanssulusmile

iyidir canm
vakit öldürüyoruz :jeyyar:

yaa anneannemin kardeşi vefat etti geçen hafta.. onu gömdüler ettiler kaldılar orda bi süre.. öğlen aradılar geliyoz diye de yazlık eve gitceklermiş.. akıllı annem öğlen sıcağında çıktı gitti.. ben de akşam olsun teyzemlerle gitcem işte..

masal sendedemi migren var mafoldumbençok kötü beee bu arada başın sağolsun

Ben geldimm lülülülülülü
Uyumaya çalıştım ama uyuyamadım :gitme: başım çok ağrıyo ya :sinifsinif:
bana ders olsun bi daha gezmem öyle öğle sıcağında ohaoldumsmile
çok susadım ya mafoldumben

Başın sağolsun canım a.s.

masal sendedemi migren var mafoldumbençok kötü beee bu arada başın sağolsun

olmayan şey yok ki bende canım mafoldumben

migren var kaç senedir..

kansızlık bebekliğimden beri..

şimdi bi de astım ya da panik ataktan şüpheleniyorum.. kendimi hazır hissedip doktorcuğuma bi uğrucam kafamçokkarıştı

aferin sanaaaa !! gezceksen oruç tutma tutcaksan gezme.. yazık sağlığına

kızlarr hadi ben azcık yatayım sonra da hazırlanayım.. görüşmek üzeree opuyorumnanaktan

herkesin başı ağrıyo bugünmafoldumben
amaannnnn masal daha gençsin ya ne bu böyle allah şifa versin ne deyim :sinifsinif::teselli:
cnm bi an yogunlastı kapanmıs kusum yaaa

:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…