LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Kız kafayı yemiş yaa, göz rengini açmak istiyormuş.
Daha neler duyacağız bakalım...

sarissa aynen öyle kaydirigubbakcemile3neyse değiştim şimdi ozcen yinede gurbet sayılırım ben yurtiçi gurbet sempatiksalakcinni

sarissa aynen öyle kaydirigubbakcemile3neyse değiştim şimdi ozcen yinede gurbet sayılırım ben yurtiçi gurbet sempatiksalakcinni

Bende uzağım anacığımdansenağlama

Hakikaten insanlar ne yapacaklarını şaşırmış...Zaten kadın çeşiti de azaldı ..Standart oldu. herkez sarı saç..Şimdi de kahve ye dönüşüm var. Hoş bende kahveye boyuyordum saçlarımı. Şimdi biraz daha acık kahve olsun istiyorum ama kaşlarım koyu renk absürt duru diye elleyemiyorum.benneyaptımki

Etrafımda hatırlamıyorum ama görmüşüm sanırım güzel renk gerçekten. Kızlar benim saçı beceremiyorlar. Kıvırcık benim saç bi kesiyorlar ben kessem daha iyi.. Dİyorum değişik bişeyler yapın .Yok katlı kesiyorlar ya çok kesiyorlar tepeme çıkıyor..Bulamadım değişik bişeyler..

kıvırcık saç da zor bakım ister sürekli bide kuaförler çok meraklılar katlı kesmeye kolaylarına mı gidiyor nesempatiksalakcinni

Etrafımda hatırlamıyorum ama görmüşüm sanırım güzel renk gerçekten. Kızlar benim saçı beceremiyorlar. Kıvırcık benim saç bi kesiyorlar ben kessem daha iyi.. Dİyorum değişik bişeyler yapın .Yok katlı kesiyorlar ya çok kesiyorlar tepeme çıkıyor..Bulamadım değişik bişeyler..

kuaförünü değiştir o zaman. hem de en acilinden. ben de kuaför kuaför dolanırdım. dalgalı saçlarım ama çok asilerdi. şimdiki kuaförüm saolsun tam istediğim gibi saçlarım. boyunun nerde olcağını söylerim ve gerisine karışmam. 2-3 senedir aynı kuaföre gidiyorum.onlar kapatmadıkça da bırakmam bayanssulusmile

hiç bir yere gidemezsiniz aklinialirimsmile

hahahahaa lülülülülülü

benim adımla eşimin adının birleşimi.

teşekkürlerrr opuyorumnanaktan merak etmiştim bayanssulusmile

kıvırcık saç da zor bakım ister sürekli bide kuaförler çok meraklılar katlı kesmeye kolaylarına mı gidiyor nesempatiksalakcinni

yaa işte işini bilmeyenler yüzünden öyle oluyor.. ben de katsız kullanmam asla. şimdi katlarım bozuldu gitmem lazım düzelttirmeye. katlarım bozulduğu için hoşuma gitmiyo saçlarım mesela bayanssulusmile

Bİ gideyim şöyle değişik bişeyler yapıyım efil efil dolaşayım diyorum ama güvenemiyorum .Zaten her seferinde değişik bir kuaföre gidiyorum bulamadım profesyonel birini.

kızlar yaa.Zayıflama yarışmalarının olduğu forum da nasıl zayıflıyorlar acep . Ban 2 haftadır kilo veremedim pek .. belki 1 kilodur. Normal yediğim yarısı bile değil artık. Netsem katılsam mı acep? Ne dersiniz?

Bİ gideyim şöyle değişik bişeyler yapıyım efil efil dolaşayım diyorum ama güvenemiyorum .Zaten her seferinde değişik bir kuaföre gidiyorum bulamadım profesyonel birini.

hiç tereddüt etmem giderim şu şu şu olsun derim. çat çat çat ordan burdan oynarlar vee ortaya çok içime sinen bişey çıkar. etraftan da süper yprumlar alırım bayanssulusmile

hangi şehirdesin peki canım?

X