LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hevin yaa engin öztürk kimdi bulamadım nette de fotosunu. hangi dizielrde oynamış da fatmagüle almışlar onu kiii .

sende hoşgeldin domina zemuszemus

masalım iyiyim şükürler olsun sen nasılsın?
saatleri sayıyoruz işte boshayallersmile
annemin canı tatlı istemiş bir revani yapayım bari,
gelirim birazdan yine

hevin yaa engin öztürk kimdi bulamadım nette de fotosunu. hangi dizielrde oynamış da fatmagüle almışlar onu kiii .

kuzum Türkiyenin Yıldızlarında Berenle yarışıyorlardı,
en sonda Bir Bulut Olsamda piskopatı oynadı başrol yani,
dizinin konusuna bak ilk sayfaya bi resim ekledim

tatlım o değil. engin akyürek onu bliyorum çok da severim. ama haberde engin öztürk adı var.. zengin tecavüzcülerden.

işte ben de onu bilemedim tatlım.. aradım taradım yok.. buğra unutulmazdaki çocuk. kaan da orda burda oynuyo.. ama o engin yok işte :S neyse yaa fragmanlar dnmeye başlasın da bi anlarız.

gugıl amcaya sorduğumda Arka Sıradakiler dizisinden birinin resmini gösteriyor benneyaptımki

bi mutfağa gireyim gelirim birazdan yine

tamam hevinim görüşürüz.. ben de anlayamadım kimmiş. arka sıradakiler de oynamış haa..

ayy açıkcası o diziye daha popüler birinin gelmesini beklerdim. sadece başrolle sağlamaya çalışıyolar popülariteyi

neyse kızlar ben de kaçar.. accık daha yatayım.. sonra da mama hazırlığı.. ayy az kaldı sanırsamm cokacimcoook

a.s. çok yavaş site yaaa.. sarissam ekşının hasını kaçırmışız yaa..

topukluya yorumunu da gördüm benim hakaretim nasıl amaaa :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…