LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

masal gelmiş hihoyyytbak bakalım konulara sonra burayada yorumla :KK1:

cinsel ilşki konusu kapancak zaten din var içinde ve daha önce kapatılmış o kişinin konusu. ya yapmıcan ya da banyo yapcan orta yol yok orda. hem her gün her gün ilişkiye girerse sonra estetik ameliyatı topiklerinde görürüz onu..

nişan okuma muhabbetine gelirsek ; abartılcak bi konu değil bence. orta yol bulunabilir. büyük bir nişan değil de aile arasında bir söz mesela.

küçük sırlar da doronun muhabbeti işte..

aynen ciciş o konu kapanır
nişana gelirsek bu erkeklerin acelesini anlamıyorumiyani bitir okulu napacaksan yap hem iş ciddiye binince karışırlarda sen nişanlısın şöylesin böylesin diye hiç gerek yok bunlara

yaa uzunsa ilişkileri olabilir ona karşı değilim. ama 2 senelik ilişkiye de okurken nişan yapmam yani..
ama bi söz yapılabilir. zaten ciddilerse aileler biliyodur. bi yüzü çok da germez ortamı. tabi burda aileler çok önemli. çünkü kimi aile kendi çocuğundan çok gelinini damadını sever. amannn o kız takcak yüzüğü zaten ben böyle anladım..

yaa uzunsa ilişkileri olabilir ona karşı değilim. ama 2 senelik ilişkiye de okurken nişan yapmam yani..
ama bi söz yapılabilir. zaten ciddilerse aileler biliyodur. bi yüzü çok da germez ortamı. tabi burda aileler çok önemli. çünkü kimi aile kendi çocuğundan çok gelinini damadını sever. amannn o kız takcak yüzüğü zaten ben böyle anladım..

nişan olmasın bence en fazla söz olsun,ama onlar kendi aralarınsa sözlenmişler kaydirigubbakcemile3bu kendin çal kendin oyna durumu gibi olmuş hiç anlamam yani böyle yüzük takmayı.ama aileler çok karışıyor bu durumda işte.

X