LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

güzeldi. evde olunca pek etkilemedi beni.bulaşık mak. bozulmuş içide doluydu hepsini elimde yıkadım bugun..:) nostarji oldu yaw..

evde olunca iyi oluyo ramazan bulaşık makinen nasıl bozulmuşki zor olmuşturda hepsini yıkamak doluymuş da içi

masal hoşgeldin tatlım gördüm seni :1hug:

selamlar güzelliklerr a.s.

Yidim geldim cokacimcoook Allah kabul etsin oruçlarımızı :Saruboceq:

amin canım.. su gibisi yok valla kaydirigubbakcemile2

Saat daha 3 Domina:))
Beş buçuk saat var.
Siz sahur yaparken ben iftar yapıyor olacağım neredeyse:)))

ayy son zamanlar.. zaman çabucak geçiversin de doyuruverin karnınızı cokacimcoook

hoşgeldiniz kızlar cümleten a.s.allah oruçlarımızı kabul etsin :Saruboceq:
ya şu arkadaşlık talebi uyarısı hala var sinir oldum ya gitmedi sabahtan beri :eek:klava:

amin kuzum..

Kesinlikle Türk mutfağı gibisi var mı yaa...
Dolmalar, sarmalar, karnıyarıklar, kebaplar.....
Ayy acıktım mı ne cokacimcoook

Birkaç hafta önce Uzak Doğu mutfağından yemek yeme gafletinde bulunduk.
Ben karides aldım.
Daha önce de yemiştim, o zaman hoşuma gitmişti ama bunu neredeyse pişirmemişlerdi.
Hıyır hıyır böcek yiyormuşum gibi hissettim. kafamçokkarıştı

biz de dolma yedik bugün hihoyyyt

evde olunca iyi oluyo ramazan bulaşık makinen nasıl bozulmuşki zor olmuşturda hepsini yıkamak doluymuş da içi

masal hoşgeldin tatlım gördüm seni :1hug:

tüh yaa yakalandımm kaydirigubbakcemile3

geçmiş sayfalar az olunca alıntılayarak geleyim demiştim.. hoşbulduk canım opuyorumnanaktan

anam ne uykucu oldum yaaa kızlar bı bakıyım dedım yatmadanohaoldumsmilesahura kalkıcam daha sabahta mesai püffff:sinifsinif:

anam ne uykucu oldum yaaa kızlar bı bakıyım dedım yatmadanohaoldumsmilesahura kalkıcam daha sabahta mesai püffff:sinifsinif:

hoşgeldin tatlım a.s.sorma bizde uykucu olduk :KK1: biz bu gidişle sahuru yaparız zaten

ozcen bugün bol bol uyudum kaydirigubbakcemile3başka türlü vakit geçmedi susadım da acıktım hem ilk gün zor oluyoda diğer günler alışırız

X