LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Kıza konun burda dedik kızda tık yok iyi misempatiksalakcinni

hemen kazene mesaj atcam kullanıcı adımı değiştir diye..

"zekiyim de ne kelime süper zekiyim" yapcam adımı delikafadulden:roflol:sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 Yap ama sende ters düşmez, akıllı arkadaşım benim. vereliniortak

zekiye nin şifresi çözüldü:lepi: buradaki yazıları konusuna kopyalamam lazım şimdi
biz senin şifreyi çözdük aile de çözmüş olamlı bütün sorun anlamak ve anlaşılmak yazıcam ayıp mı olur bilmiyorumkismile

merhaba kızlar yatmadan önce sizlere bi selam vereyim dedim içim rahat etmedi size selam vermeden uyumaya opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 Yap ama sende ters düşmez, akıllı arkadaşım benim. vereliniortak

yupppiii birisi benim çokkkk çokkkk çokkkk zeki olduğumu kabul ettiiii delikafadulden

çok teşekkür ettim canımm Şeniz

şaka bi yana o ne kendini beğenmiş kullanıcı ismi öyle yaaa lmaz:

merhaba kızlar yatmadan önce sizlere bi selam vereyim dedim içim rahat etmedi size selam vermeden uyumaya opuyorumnanaktan

selam canım opuyorumnanaktan

yasakkelimeyasakkelime

400.sayfamız a gelmiş bulunmaktayız buyrunnnnnnnnn

Ayıp olması önemli değil de -belki anlamaz da aklinialirimsmile ay çok kötüyüm ben yaa kötükedihüso-
Mapusa düşebilirsin.

Hoş geldin.

yasakkelimeyasakkelime

400 girdik ne oldu :dilcikar:hayatımızda temiz bir sayfamı açıldı :roflol:temiz bir sayfa açıldıysa ona da bir iki leke sıçratıp gidecem :1closedeyes:

kızlar vardı balkonda keyif yaptık biraz ondan cnmyarın söz erken gelcemmm zemuszemus

yarın telafi için bekliyoruz :1closedeyes:

yasakkelimeyasakkelime

tebrikler sayın konu sahibi alkisalkisalkis

ayy çok mu ciddi oldu ne sırnaşık şey

Ayıp olması önemli değil de -belki anlamaz da aklinialirimsmile ay çok kötüyüm ben yaa kötükedihüso-
Mapusa düşebilirsin.

Hoş geldin.

bence asla anlamaz..

kızlar biliyo musunuz soyadı kanunu ilk çıktığında en cimriler eli açık,en korkaklar cesur soyadını almış.. aziz nesin de "nesin" soyadını almış. her seslenildiğinde ne olduğunu düşünmek için..

bence o kız da ondan o ismi aldı.. korkak hesabııı delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…