LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kesin tanıdık biri eşşek şakası yapıyo aslında verecen savcılığa görecek gününü ben olsam öyle yaparım itiraf bile etse yaparım yani

He he ben de genellikle tam okuyamam mesajları.
Özünü anladıysan tamam işte:))

domina canımı çektiriyon dondurma diye aklinialirimsmile
bende konu azsa okurum hepsini çoksa sadece konu sahibininki ama ilgi alanıma girerse hepsini
masumum hoşgeldin a.s.

Eveeet başlıyorum

Şimdi ben kesinlikle tıp istemiyorum.Bu 1.

2.Beslenme ve diyetetik.Tabi bu masum bir hayal de olabilir. sempatiksalakcinni Şimdi şişmanlık psikolojisi,zayıflayacağım,ilerde hastalarıma hem bilgilerimle hem de deneyimlerimle yardımcı olacağım vs.. kaydirigubbakcemile2 Bunun yanı sıra yiyecekler benim çok ilgimi çekiyor,yemek yapmayı filan çok severim zaten.Kalorilerle uğraşmak,liste hazırlamak ilgimi çekiyor yani. Ama iş bulma imkanı ve geliri konusunda tedirginim.Ve ve ve,üniversiteye yerleşene kadar kilo verebileceğim ümidini taşıyorum fakat ne kadar gerçek olur muamma eyvahedigeldismile

3.Öğretmenlik var,eskiden öğretmenlik yapamayacağımı düşünüyordum ama artık daha olumlu bakmaya başladım.Fen Bilimleri Öğretmenliği veya İlköğretim Matematik Öğretmenliği olabilir.Ama zorunlu doğu görevi,tayin vs. durumu var.Ordan dolayı biraz tedirginim.

4.Eczacılık.Bu aslında İlkokul-ortaokul dönemindeki kararımdı.Ama eczacılığın gitgide esnaflık halini alması gibi bir durum var.Ve adım başı eczane.Eczane açmak için de sermaye gerek.Aslında bu sene buraya da Eczacılık bölümü açılıyor.Bu söylediğim şartlar olmasa isterdim doğrusu.

5.Mimarlık.Resim filan çizemem,sanatsal olarak iyi değilim ama çizimlerim iyidir.Plan vs. çizebilirim.Maddi geliri de iyi.ama yine de tam emin değilim.

6.Mühendislikler var bir de.Endüstri Mühedisliği,Elektrik-Elektronik Mühendisliği, gibi gelecek vaadettiği söylenen meslekler var.Ama bunları çok araştırmadım,çok da ilgimi çekmedi,araştırmam lazım yine de.

7.Moleküler Biyoloji ve Genetik.Yine bunun için de ilerde çok önemli bir meslek olacağı söylentisi var.Meslek seçim klavuzunda da bölümün amacının uluslar arası düzeyde bilim adamı yetiştirmek olduğu yazıyor.Ama bilim adamlığı filan benim hiç ilgimi çeken şeyler değil.Yurtdışıyla iletişimim olmazsa yapabileceğim birşey aslında.Biyolojiye de ilgiliyim.Ve yine bundan da emin değilim.

Şimdilik aklıma bunlar geldi. boshayallersmile
Umarım ben yazımı bitirene kadar uyumamışsınızdır akannehir

Son düzenleme:
yok uyumadık kaydirigubbakcemile3ama uyuyabiliriz her an kaydirigubbakcemile3
öğretmenlik,mühendislik senin için uygun görünüyor.

Yaaa yazımın başları silinmiş senağlama

Fizik tedavi ve rehabilitasyon da vardı mafoldumben
Şimdi tekrar yazayım neyse,onun da iş bulma imkanı ve geliri iyi diyorlar.Çok revaçta şu sıralar.ama tam emin değilim yani dersler zor,anatomi filan her an sıkılıp bunalabilirim,depresyona girebilirim akannehir tabi bunlar sadece benim kuruntularım da olabilir -tatlicadiarzu-

Kızlar ben kaçıyorum.Yorum yaparsanız yarın okurum artık -tatlicadiarzu-
İyi geceler,öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

Domina kafan çok karışmış yavrum senin.
Popülerliğinden çok hangisini en iyi yapabilirsin, hangisi seni mutlu eder onu düşünmeye çalış.
Bir sürü meslek saymışsın, birbiriyle alakası olmayan.
Sen gerçekten ne istediğini bilmiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…