LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Güzel kokular geliyor ama cokacimcoook görücez bakalım.

gece gece iştahım kabardı sempatiksalakcinni
gaza getirme beni şimdi mutfağa dalarımcokacimcoooksonra bunlar bana löp löp yağ olarak geri döner eyvahedigeldismile

Buraya gel, Burda gece değil daha. Beraber yeriz. kaydirigubbakcemile3

ne tarz fimler seversin dominom

Aşk,macera,komedi... boshayallersmile

hmm başka ne vardı aklıma gelmiyor? bilmiyorumkismile

Bu arada geçen haftaydı sanırım tv'de Devrim Arabaları'nı seyrettim,uzun zaman sonra seyrettiğim ilk film guclubacismile
sempatiksalakcinni

İzlemediğim popüler yerli filmleri sayıyorum,zaten yabancı film piyasasından pek haberim yok ohaoldumsmile
Hayret edeceksin delikafadulden
-Gora
-Nefes akannehir
-Babam ve Oğlum akannehir
-Issız Adam
-Üç Maymun
-Beyaz Melek
-Mutluluk
-Sınav
-Organize İşler
Daha bir sürü var da şimdi bunlar aklıma geldi.İzlediklerimi yazsam daha kolay olurdu sanırım :tomato:

Aşk,macera,komedi... boshayallersmile

hmm başka ne vardı aklıma gelmiyor? bilmiyorumkismile

Bu arada geçen haftaydı sanırım tv'de Devrim Arabaları'nı seyrettim,uzun zaman sonra seyrettiğim ilk film guclubacismile
sempatiksalakcinni

oo sen baya geride kalmışsın tatlım yaa.. alsanaalsanasmile

film izlemeye çalış mutlaka..

devrim arabaları güzel filmdir.. selçuk yöntem olduğu için hiç düşünmeden izlemiştim ben..
çok da beğendim..sanat kokar..

* " romantik komedi " filmini şiddetle tavsiye ediyorum.. çok beğenceksin emin ol.. aman aman bir film değil ama çok eğlenceli..

*türk komedi filmlerini çok beğenmememe rağmen " eyvah eyvah " çok hoşuma gitti.. başarılıydı allah için..

* " başka dilde aşk " tavsiye edebilceğim romantik komedilerden.. mert fırat muhteşemdi filmde..

* " ejder kapanı " kaliteli bir aksiyon olmuş.. zaten uğur yücel bir projede yer alıyorsa o projenin boş olma ihtimali yoktur..

türk filmlerinden tavsiye etmek istedim.. aklıma gelen bir kaç film işte..
artık neyi izlediğimi ben bile karıştırıyorum kaydirigubbakcemile3

bunları izle sonra yabancı önerilerim de olur..

X