LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

bende o topikte sataşmak olsun geyik olsun diye locama laf attım ama anlamadı ..neyse düzelttim mesajımı....kih kih kih ..bende bakınayım bakalım konulara ..

bende o topikte sataşmak olsun geyik olsun diye locama laf attım ama anlamadı ..neyse düzelttim mesajımı....kih kih kih ..bende bakınayım bakalım konulara ..

Evet, farkındayım.
Baktım sizde iş yok ben de sonraki mesajımı değiştirdim. :umursamaz:

Kızzz merve en iyisini yapıon başına bela mı alcan erkeklerle uğraşılmaz. :hulya:

babam kimle isterse onla evlenirim derrrmişimm sempatiksalakcinni

tam anlamıyla anlaşabildiğim biri çıkmadı henüz.. çıkana kadar beklemedeyim ben de kaydirigubbakcemile3

Önemli olan içine sinen birinin olası tabii.

Tosbaa dertlisin sanırım

Kızzz merve en iyisini yapıon başına bela mı alcan erkeklerle uğraşılmaz. :hulya:

bi bakıma tabi ki öyle.. kendim çalıp kendim oynuyorum guclubacismile
ama bi bakıma da bazen sevgilin olduğunun bilinmesi işe yarıyo aklinialirimsmile

tabi hayırlısı herşey için

merve boşver iyidir böyle kaydirigubbakcemile5

şu anda rahatım valla.. en azından 2 ay daha da düşünmek bile istemiyorum açıkcası.. dinlenme aşaması kaydirigubbakcemile3

Önemli olan içine sinen birinin olası tabii.

Tosbaa dertlisin sanırım

tabi ki canım.. bişeyleri paylaşıcam sonuçta daha sonrasını da düşünmek zorundayım.. kimse için üzülmeye değmiyor çünküm..

Ahh sarissa ne sen sor ne ben söliyim boshayallersmile
Ama şunu anladım erkek demek başa bela demek alsanaalsanasmile

Tamam canım sormuyorum o zaman.
Ama anlatmak istediğin zaman diler, yapabileceğimiz ne var diye bakarız :teselli: Olur mu?

tospaa seni kim üzdü söle bakem ben bi onu bi güzel benzetiyim Çok üzgünüm çoook

tospaa seni kim üzdü söle bakem ben bi onu bi güzel benzetiyim Çok üzgünüm çoook

Yok cnm üzülmüyorum artık
Herşeyin hayırlısı olsun diyorum sadece
Çok ama çok yıprandım
Böylesi daha iyi olacak gibi
Sadece sevmek herşeyi halletmiyormuş:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…