LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kızlar nasılsınız :KK3::KK3:yeni arkidişlerde gelmişşşzemuszemus
netim gitti uğruyamıyorum :a015::a015:

Biz iyiyiz gerçi dün baya sinirliydik,forumun teması değişmişti ama şimdi eski pembiş pembiş oldu çok sevindim zemuszemusaramıza yeni arkadaşlar katıldı evet çok iyi oldu a.skardelenden sonra senindemi netin gitti :teselli:bende diyorum niye gelmiyo

Biz iyiyiz gerçi dün baya sinirliydik,forumun teması değişmişti ama şimdi eski pembiş pembiş oldu çok sevindim zemuszemusaramıza yeni arkadaşlar katıldı evet çok iyi oldu a.skardelenden sonra senindemi netin gitti :teselli:bende diyorum niye gelmiyo

teması mı değişti ohaoldumsmile
ne renk olmuştu?

metalik mavi olmuştu sadece o değil rep,kötü .çerik butonu bideğişik okt yoktu çooook değişikti çok kötüydü çoğu kimse beğenmedi zaten bugün sabah normale döndü,dün mesajları zor yazmıştım,burayada yazmıştım fikrimi ama silinmiş hep

Hmm böyle iyi değiştirmesinler daha :enbuyukkk:
Ben biraz dinleniyim ya çok yoruldum benneyaptımki
Akşama görüşürüz opuyorumnanaktan

ayyy yaşasın pembe siteeeee :ecrin_bebek:

ohh ohh dönmüşüz aslımızaaa kaydirigubbakcemile3

E ne oldu şimdi, her şey eskiye dönmüş? :uhm:

Son düzenleme:
Gözün aydın Loca:) Hiç istememiştin zaten.
Bense tebdil-i mekanda ferahlık vardır mantığıyla değişimden yanaydım. aklinialirimsmile

sarisa değişikliğe açığımdır ama dünkü tasarım çok kötüydü gerçekten diğer sitelerden farklı değildi,maden türkiyenin en büyük kadın portalıyız bi farkımız olmalı :1closedeyes:
gözdecim hoşgeldin:1hug:

kızlar site değişmedi zaten bakım oldugu için o renkti o alt yapısıydı zaten kazende renge takılmayın ne sorun yasıyorsunuz suan demişti bende ilk sasırdım ama sonra okuyunca anladm

Beceremediler demek ki diye düşünüyorum artık.

Kızlar çok kötü bir rüya gördüm ben, sabah onun etkisiyle uyandım.
Eşimle boşanmışız ama kimsenin haberi yokmuş.
Toplum içinde normal davranmaya çalışıyoruz.
Ama daha kötüsü ben neden boşandığımızı bilemiyorum.
Neden boşandık biz? diye soruyorum eşime azarlıyor beni.
Gerçek gibi içim acıyarak uyandım hala etkisi üzerimde mafoldumben

sarisam :teselli:eek: gördüğün rüya aslında tersi yani rüyada boşanan eşiyle çok mutlu olur,muhabbeti artar hiç üzülme sen hem nasıl yorumlarsan öyle çıkar.tamam mı canım.:1hug:

sarisa değişikliğe açığımdır ama dünkü tasarım çok kötüydü gerçekten diğer sitelerden farklı değildi,maden türkiyenin en büyük kadın portalıyız bi farkımız olmalı :1closedeyes:
gözdecim hoşgeldin:1hug:

hoşbulduk locam ne var ne yok arkadaşım ayrıca diğer akidaşlarım sizler nasılsınızzz olumunekankayizsmile

iyidir gözdem ne olsun işte yuvarlanıp gidiyoruz,şu misafirler yine burda bi çay verelim bari :kahve:

sarisam :teselli:eek: gördüğün rüya aslında tersi yani rüyada boşanan eşiyle çok mutlu olur,muhabbeti artar hiç üzülme sen hem nasıl yorumlarsan öyle çıkar.tamam mı canım.:1hug:

Sağ ol canım. Kötüye yormadım da zaten etkileniyor insan işte.

Teşekkürler Gözde. Sen nasılsın?

Site de yine de değişiklik var değil mi?
Alıntı yapınca daha küçük bir kutuda görünüyor.
Reklam sayısı da artmış sanki guclubacismile

X