LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

loca olumunekankayizsmile
evet mervem önceden bi avatar vardı biride rahatsız olmus değiştir die özelden taciz edip duruodu

merve şöyle anlatayım you_know buna benzer bi avatar koymuş burdan birisi de demiş niye koydun böyle müstehcen avatar falan senin kişiliğini yansıtıyo demiş -tatlicadiarzu-

terbiyesizzz.. ona mı kalmış you_known kişiliği.. ne insanlar var yaa.. :eek:klava:
bu arada bu avatar da çok güzel youknow.. 2 boyutlu kaydirigubbakcemile3

merve hemen söyle hatta gelsin bu siteyi ziyaret etsin.kaydirigubbakcemile3

terbiyesizzz.. ona mı kalmış you_known kişiliği.. ne insanlar var yaa.. :eek:klava:
bu arada bu avatar da çok güzel youknow.. 2 boyutlu kaydirigubbakcemile3
2 boyutluda biraz daha ileri giderlerse 9 ay sonra 3. boyut cıkcakdelikafadulden:ecrin_bebek:
deli midir nedir :1ninca: sanane milletin avatarından ya.. sen tahrik olduysan bakma yani sempatiksalakcinni
bide fetva vermeye calıstı dinen gunah fln beni ikna etmeye calısıo daha önce baskasınada demiş değiştir die ben o kişiyi kk nın avatardan sorumlu müdüresi yaptım
bu arada şüpheli konudan iş çıkmadı henüz.. konu sahibi de yok ortalarda

evet bilmiyorumkismile

gözde link verdim ya oku onları bi çok komik kaydirigubbakcemile3

allah aşkına milletin derdi kalmamış göğüslerinle ilgilenioo yhaaa hey allammm :KK1:

2 boyutluda biraz daha ileri giderlerse 9 ay sonra 3. boyut cıkcakdelikafadulden:ecrin_bebek:

bide fetva vermeye calıstı dinen gunah fln beni ikna etmeye calısıo daha önce baskasınada demiş değiştir die ben o kişiyi kk nın avatardan sorumlu müdüresi yaptım

evet bilmiyorumkismile

hadi yaa.. sinir bozucu kafamçokkarıştı benim lisede bi arkadaşım vardı böyle.. her dk fetva verirrdi bana :S

locam ben kaçayım gelirim belkiii gene öptüm herkesiiii kızlarrrrrrrrr iii geceler

X