LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

merve link versene hangi konu yanlış olmasın şimdi

he yavrum taktı bana 40lı mesajlardaki üyecan :hulya:

hayır ben düşündüğümü söylüyorum söylemeyim mi allah allahh

alanın ne peki? karar ver şimdiden,düşünmeye başla.. :ecrin_bebek:

he yavrum taktı bana 40lı mesajlardaki üyecan :hulya:

hayır ben düşündüğümü söylüyorum söylemeyim mi allah allahh

alanın ne peki? karar ver şimdiden,düşünmeye başla.. :ecrin_bebek:
bence daha cevap yazma son mesajında iyi yazmışsın alkisalkisalkis

sayısalcıyım bu arada kaydirigubbakcemile3
yarın fırsatım olursa üniversiteleri filan araştırıyım en iyisi kaydirigubbakcemile3

merve güzel yazmışsın okudum yorum yaptım
domina sayısalda hangi meslekler var şu anda

bence daha cevap yazma son mesajında iyi yazmışsın alkisalkisalkis

sayısalcıyım bu arada kaydirigubbakcemile3
yarın fırsatım olursa üniversiteleri filan araştırıyım en iyisi kaydirigubbakcemile3

yok yazmadım zaten.. ne gerek var.. ben de uyarı alcam bi kendini bilmez yüzünden..

her neyse araştır bakalım.. sayısal bölümlerle bi bilgi m yok olsaydı yardımcı olabilirdim ama kafana takılan bişey olursa sor arkadaşım falan varsa bilgi alırım.. ünv ye değil bölüme bak.. bölüm kafana yatarsa ona gre ünv bakarsın.. çünkü bölümlere göre ünv kalitesi de değişmekte..

merve güzel yazmışsın okudum yorum yaptım
domina sayısalda hangi meslekler var şu anda

Sağol canım Şeniz

Tıp istemiyorum ben kesinlikle. :1ninca: herkes tıp diyor ama.
Ben yarın bu işi halletsem iyi olacak sanırım. CADIARZU

herkesin sözüne bakma sen.. sana bişey söyleyeyim mi canın ne istiyorsa onu seç.. başkasının lafına bakma.. yoksa mutsuz olursun.. bak bakalım bölümleri incele.. hoşuna gitcek bir bölüm vardır mutlaka..

locam saol anlayana tabi ki yazdıklarım..

bakalım kısmet kaydirigubbakcemile3
hayırlısı neyse o olsun.
Sen hangi bölümdesin bu arada?

gazetecilik tatlım
çok tartışmalı bir bölümdür.. kabul görmez pek.. başka bişey bulamadın mı denir.. ama benim ailem hep destekçimdi,o yüzden kimseyi kafama takmazdım.. hala da takmıyorum..

mutluyum böyle kaydirigubbakcemile2
hatta bir gün teyzem bi yerden bişeyler almış.. kendine büyük gelmiş sonra giyince.. alcak başka da bişey bulamamış.. git sen al dedi.. gittim bakıyom,satıcı kızla da muhabbet ediyoz.. işte konu döndü dolaştı bölümüme geldi.. cevap aynen şu " gazetecilik mii? hiç duymadım.. tıp,mühendislik falan olmadı mı?" akannehir

bende dolanıyom öyle ekşın yok bugün üzgünüm kızlar bulamadım kafamçokkarıştıayrıca gazetecilik nasıl bilinmiyormuş ya kızda cahilin biriymiş yani alsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…