ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ya yemeklerden sonra benim de canim cok tatli cekiyor. Doktora gidip ne demek lazim bu konuyla ilgili? Aile hekimleri bakar mi acaba? Bi baktirsam mi ben de?

Ayrica evet ben de gun icinde canim cekince ozellikle sabah vakitleri tadimlik yiyorum. Öcü gibi bakmiyoeum kati yasaklar listem yok. Yavas gidiyor benden ama gidiyor yine de.
Baktirmadigin kabahat , bir aclik bir de tokluk sekerine bakiyorlar.

Ben de pekmez bal , meyve tetikleyici seyler. Makarna ve pirinc pilavi da oyle.

Aslinda yas pasta da oyle ama tolere ediyorum nedense ya da tolere etmek istiyorum. Kontrolluydum ama pismaniyeleri baskasina getirmistim sonra ben yedim. Hepsi bir hafta icinde oldu. Makarna pirinc pilavi arti pismaniye.Pismaniyeyi de hic sevmem. :KK70:

Pekmezi 2 gündür yiyorum doktor dedi sabahları 1 Kasık tüket diye .
Bazen omlet yapıyorum geçenlerde 3kasik yulaf süt tarçın elma yapmıştım yulaf lapası şeklinde.
Tamamdır 🙏🏻🖤
Yılbaşında 59u görürsem belki 1 guncuk dağıtma hakkım olabilir dimi :KK70:
Guncuk derken kek mi. :KK8:

Yilbasina 11-12 hafta var. 68 lerdesin rahat rahat gorursun.

Karistirmamaya calis. Menunde iki uc cesit olsun. Porsiyon olarak daha fazla olsun.

Canim buraya orda motive olamadim diyince kötü algilandi. Ben olsam ben de kotu algilardim kizardim. Benden kaynakli, kaynasamadim falan deseydin veya cok uyum saglayamadim deseydin sorun olmazdi bence. Anlayışlı insanlar çünkü. Bi de sen cok fazla baslikta yaziyorsun sanirim. Bu da kafani karistirir.
Canim buraya orda motive olamadim diyince kötü algilandi. Ben olsam ben de kotu algilardim kizardim. Benden kaynakli, kaynasamadim falan deseydin veya cok uyum saglayamadim deseydin sorun olmazdi bence. Anlayışlı insanlar çünkü. Bi de sen cok fazla baslikta yaziyorsun sanirim. Bu da kafani karistirir.
Bu konuyu kapatalim mi.

:KK68:

Aslinda yas pasta da oyle ama tolere ediyorum nedense ya da tolere etmek istiyorum. Kontrolluydum ama pismaniyeleri baskasina getirmistim sonra ben yedim. Hepsi bir hafta icinde oldu. Makarna pirinc pilavi arti pismaniye.Pismaniyeyi de hic sevmem. :KK70:

Karistirmamaya calis. Menunde iki uc cesit olsun. Porsiyon olarak daha fazla olsun.

Bu konuyu kapatalim mi.
Yılbaşında haince planlarım var :KK70:
Yarın için de menü planı hazırladım kafamda.
Ölçülerimi de aldım geçen hafta ay sonunda sizlerle paylaşırım değişimi :)

Bence de kapatalım pardon canım uzattım birazdan

Bu konuyu kapatalim mi.
Kapatalım bence de.

Hamileyken seker yuklemesi yaptiramadim ben mide bulantisindan. Aclik ve tokluk sekerine bakildi bir sey yok dendi. Tekrar baktirayim o zaman ben ilk firsatta.

7 kutu pismaniye de her yigidin harci degil. :KK48: Yas pastayi bile dengeledin pismaniyede tokezledin o zaman?

:KK68:
Yılbaşında haince planlarım var :KK70:
Yarın için de menü planı hazırladım kafamda.
Ölçülerimi de aldım geçen hafta ay sonunda sizlerle paylaşırım değişimi :)

Bence de kapatalım pardon canım uzattım birazdan
Ne yiyeceksin kulagima soyle. :KK70:

O pismaniyelerden sonra benim aklima bir sey gelmiyor. Yillik stok yaptim. :cool:

Bu arada yengec burcu musun?
Kapatalım bence de.

Hamileyken seker yuklemesi yaptiramadim ben mide bulantisindan. Aclik ve tokluk sekerine bakildi bir sey yok dendi. Tekrar baktirayim o zaman ben ilk firsatta.

7 kutu pismaniye de her yigidin harci degil. :KK48: Yas pastayi bile dengeledin pismaniyede tokezledin o zaman?

Yemekten sonra hemen tatli cekmesi bir sinyal . Bazen de sadece seker yuklemesinde belli oluyor. Belin kalinligina bak 80 cm den yuksek mi ml.
Bazen icimden baska bir ben cikiyor. Insulin direncim oynayacak diye mandalina yemiyorum bennn. :KK70::KK70:

Pismaniye yiyorum patlamis misir cekiyor canim, patlamis misir yiyorum tatli. Ne istah var bende ya. :KK8:

Yas pastada dengeledim, kadayifi bile bir gunde bitirdim kilo almadim.

Sanirim , makarna ve pirincin laneti oldu. :KK70:

O pismaniyelerden sonra benim aklima bir sey gelmiyor. Yillik stok yaptim. :cool:

Yemekten sonra hemen tatli cekmesi bir sinyal . Bazen de sadece seker yuklemesinde belli oluyor. Belin kalinligina bak 80 cm den yuksek mi ml.
Bazen icimden baska bir ben cikiyor. Insulin direncim oynayacak diye mandalina yemiyorum bennn. :KK70::KK70:

Pismaniye yiyorum patlamis misir cekiyor canim, patlamis misir yiyorum tatli. Ne istah var bende ya. :KK8:

Bu aynı ben. Tatlı arkasına tuzlu sonra içim bayıldı deyip tekrar tatli :KK70:
Babam şeker hastası ,anneannem de keza öyle. Yılbaşı planım fındıkli çikolata draje , topi fıstık,çıtır leblebi,brownie , bı de üçgen cips :KK70:
Nerden bildin :eek:

Bu aynı ben. Tatlı arkasına tuzlu sonra içim bayıldı deyip tekrar tatli :KK70:
Babam şeker hastası ,anneannem de keza öyle. Yılbaşı planım fındıkli çikolata draje , topi fıstık,çıtır leblebi,brownie , bı de üçgen cips :KK70:
Nerden bildin :eek:

Burc tahmin ediyorum artik , bir sefer de ya iki seferde biliyorum. :KK70:

Boyle yemek guzel yeme de yaninda yat ama insulin direncin olur sana soyleyeyim. Yiyorsan da dengeleyeceksin. Salata ile yogurdu arttir. Iki kek yiyorsan bir dilime indireceksin. Hepsinden ye ama porsiyon olarak azalt .

Imza: Bir zamanlar nutella ve patlamis misiri karistiran ama uslanmayan yillarin diyet yapan kisisi. Bizim istah adam olmaz. :KK70:

Burc tahmin ediyorum artik , bir sefer de ya iki seferde biliyorum. :KK70:

Boyle yemek guzel yeme de yaninda yat ama insulin direncin olur sana soyleyeyim. Yiyorsan da dengeleyeceksin. Salata ile yogurdu arttir. Iki kek yiyorsan bir dilime indireceksin. Hepsinden ye ama porsiyon olarak azalt .

Imza: Bir zamanlar nutella ve patlamis misiri karistiran ama uslanmayan yillarin diyet yapan kisisi. Bizim istah adam olmaz. :KK70:
Haklisin . Sadece kek ve leblebi yerim oda sınırlı o zaman :KK70:
Nerden anladın peki :KK70:

Mandalinasiz nasil yasiyorsun kaptan valla tebrik ederim. Kışın tek yedigim meyve mandalina benim. Karnimi agritmasa oturur kilo kilo yerim.

Bel diye en ince yerden olceyim dedim tam 80 cm cikti. Hastaneye gidip indulin direncim var mi ona baktirmak istiyorum mu desem ? Bazen doktorlar bi garip oluyo. Her seye muhalefet cinsten. Yok nerden ogrenmisim yok televizyon ogrenip ogrenip doktora gidiliyomus falan falan bisuru atar gider yapiyo bazisi.

Bi yerde patlak vermis artik senin bunye:KK48:

Yemek sonrasi tatlı istegi de var. Tatli tuzlu tatli kisir döngüsü de var. Anneannem de seker hastasiydi.

Haklisin . Sadece kek ve leblebi yerim oda sınırlı o zaman :KK70:
Nerden anladın peki :KK70:
Yok be deli misin o gun yiyeceksin tabi ki. Ertesi gun bol limonlu su :KK53:

Ben genel bahsettim.

Mandalinasiz nasil yasiyorsun kaptan valla tebrik ederim. Kışın tek yedigim meyve mandalina benim. Karnimi agritmasa oturur kilo kilo yerim.

Bel diye en ince yerden olceyim dedim tam 80 cm cikti. Hastaneye gidip indulin direncim var mi ona baktirmak istiyorum mu desem ? Bazen doktorlar bi garip oluyo. Her seye muhalefet cinsten. Yok nerden ogrenmisim yok televizyon ogrenip ogrenip doktora gidiliyomus falan falan bisuru atar gider yapiyo bazisi.

Bi yerde patlak vermis artik senin bunye:KK48:

Yemek sonrasi tatlı istegi de var. Tatli tuzlu tatli kisir döngüsü de var. Anneannem de seker hastasiydi.
Ben de basladigim zaman 1 kilo yiyorum rezillik. Freni patlamis kamyon. :KK70:

Dahiliyeye gideceksin ml.

Insulin direnci demeyeceksin surekli acikiyorum diyeceksin , canim tatli istiyor , kilo veremiyorum diyeceksin. Zaten artik herkese yapiliyor Turkiye'de artmis durumda.

Ben genel bahsettim.

Insulin direnci demeyeceksin surekli acikiyorum diyeceksin , canim tatli istiyor , kilo veremiyorum diyeceksin. Zaten artik herkese yapiliyor Turkiye'de artmis durumda.
Anlaştık :KK70:

Ben genel bahsettim.

Aynen ben de hepsini yesem yetmez :KK48:

Ss aldım kaptan gidince bunlari soyleyim diye:KK70:

Ben sebzeyi cok sevmem ama simdi brokoli kaynatiyorum. Uzerine rendelenmis iki cesit kasar ve bir kac baharat dokecegim. Mis gibi aksam yemegi. :KK70:

Lahanayi da yarin yapacagim o tamamen detox amacli. Suyu da icerim yarin. Benden haber alamazsiniz merak etmeyin.:KK70:
:KK70: aslında ben brokoli ve lahanayı çok severim. Ben de mi yapsam :KK70:
Bir de bişey sormak istiyorum. Ben şimdi boğazımı tutup düzgün diyetimi yapsam ama spor yapmasam da 40 bedenden 36ya düşebilir miyim:KK70:

Ben sebzeyi cok sevmem ama simdi brokoli kaynatiyorum. Uzerine rendelenmis iki cesit kasar ve bir kac baharat dokecegim. Mis gibi aksam yemegi. :KK70:

Lahanayi da yarin yapacagim o tamamen detox amacli. Suyu da icerim yarin. Benden haber alamazsiniz merak etmeyin.:KK70:
Brokoli limonla azicik zeytinyagiyla da cok guzel oluyor. :kk77: yogurt tuketmiyordun bi ara, artik tuketiyorsan yogurtla da guzel

Bir de bişey sormak istiyorum. Ben şimdi boğazımı tutup düzgün diyetimi yapsam ama spor yapmasam da 40 bedenden 36ya düşebilir miyim:KK70:
Vucudunun yapisiyla alakali canim. Etin sıkı mı yoksa yumusak mi? Benim sıkılasma ihtiyacim var mesela. Tamam kilom gidiyor, kiyafetin icine girebiliyorum ama kiyafetin altinda biliyorum ki yumus yumus bıngıl bıngıl :KK48:

Aynen ben de hepsini yesem yetmez :KK48:

Ss aldım kaptan gidince bunlari soyleyim diye:KK70:
Insulin direncini nasil yendim diye kitap yazacagim. :KK70:

Ben bayilmiyorum acik soyleyeyim. Daha dogrusu doyurmuyor beni diyelim. :confused:

Dusersin ben dustum 44 bedenden hem de. :KK70:

Brokoli limonla azicik zeytinyagiyla da cok guzel oluyor. :kk77: yogurt tuketmiyordun bi ara, artik tuketiyorsan yogurtla da guzel

Ben prensip geregi eve yag ve ekmek almiyorum. Prensibe bak , pismaniye nerden geliyor o zaman. :KK70:

Yanina sodali ayran saapicam. :KK8:

Vucudunun yapisiyla alakali canim. Etin sıkı mı yoksa yumusak mi? Benim sıkılasma ihtiyacim var mesela. Tamam kilom gidiyor, kiyafetin icine girebiliyorum ama kiyafetin altinda biliyorum ki yumus yumus bıngıl bıngıl :KK48:
Ne sıkı ne de yumuşak ikisinin arasi valla :KK70:
Pilates yapabilirsin o zaman
Insulin direncini nasil yendim diye kitap yazacagim. :KK70:

Ben bayilmiyorum acik soyleyeyim. Daha dogrusu doyurmuyor beni diyelim. :confused:

Dusersin ben dustum 44 bedenden hem de. :KK70:

Ben prensip geregi eve yag ve ekmek almiyorum. Prensibe bak , pismaniye nerden geliyor o zaman. :KK70:

Yanina sodali ayran saapicam. :KK8:
Ayyy daha bi heveslendimmm

Onun icin en iyisi leslie su an cunku emziriyor.

Bolgesel hareketlerine 59 a dusunce basla lily.

Ben de

50 kilo 34-36 oluyor

55 ... 36-38

60... 38-40

65... 40-42

70 42-44

75 ... 44-46

Her 5 kilo bir beden demek.

Armut tipliyim ve 168 boyundayim. 75.3 ile baslamistim.

Senin boyun kacti?

Ben de

50 kilo 34-36 oluyor

55 ... 36-38

60... 38-40

65... 40-42

70 42-44

75 ... 44-46

Armut tipliyim ve 168 boyundayim.

Senin boyun kacti?
Boyumuz aynı :KK70: ben 59dan sonra 55 istiyorum 36 oluyor demek ki

Ben de

50 kilo 34-36 oluyor

55 ... 36-38

60... 38-40

65... 40-42

70 42-44

75 ... 44-46

Armut tipliyim ve 168 boyundayim. 75.3 ile baslamistim.

Senin boyun kacti?
Güncel kaç kilosun? Olculerin var mi

X