ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugun iyidim canım sende guzel kilolar vermişin. hep böyle guzel guzel eksilir kiloların . cabuk hedefine ulasırsın inşallah cnm.evet migrenim vardı. bugun iyidim dugune gittik 1 gibi evdeydik basım fena yine ses bana gelmiyor 😑
Çok geçmiş olsun canım düğünlerde yüksek ses birde garip ışıklandırma oluyor hiç migrenin harcı değil....

İnşallah inişe geçti de devam eder en son 72 bile gördüm 😱😱😱

Gunaydin kizlar,

Dun cok iyi gecmedi cunku okuldan sonra gezdik aksam 10 da evdeydim.

Arada patates kizartmalari , soya sosis , mocha , marzipan diye gitti.

Bugun ne yaparim bilmiyorum cunku hala tatli istiyorum.:KK70:
Tatlı isteği çok kötü bişey ya :KK43: insanın sinirlerini bozuyor yesen bi dert yemesem ayrı

Ben diyeti de bıraktım artık sıkıldım ilaçları içtimmi kilom yerinde sayıklıyor hatta ödem yapıyor kilo bile oluyor. içmedimmi biraz kilo veriyorum 😑😑

Sarellam Sarellam nasılsınız cnm nasıl gidiyor bebiş nasıl prenses nasıl 😊😊

Merhaba canım bugun kurtaj oldum malesef spiralimin ipi kopmus cıkamıcagı icin riskli olucaktı böyle oldu.

Kızım iyi cok sukur bende iyiyim onun dısında calısmaya devam siz nasılsınız kızlar nasıl tuvalet egitimi nasıl gidiyo digeride ogrendi mi :)

Sarellam Sarellam nasılsınız cnm nasıl gidiyor bebiş nasıl prenses nasıl 😊😊

Merhaba canım bugun kurtaj oldum malesef spiralimin ipi kopmus cıkamıcagı icin riskli olucaktı böyle oldu.

Kızım iyi cok sukur bende iyiyim onun dısında calısmaya devam siz nasılsınız kızlar nasıl tuvalet egitimi nasıl gidiyo digeride ogrendi mi :)

Oyy uzuldum cnm rıskli yerdemiydi hayırlısı olsun canım kaç haftalıktı .cok geçmiş olsun iyisin su an neden calışıyorsun. 1 hafta dinlensen sonra vajınal sorunu vs yasama allah korusun .

Evet ögrendiler maşşalah gece çişide yok çok sükür 👭💙💜💙💛💚
Sarellam Sarellam

Oyy uzuldum cnm rıskli yerdemiydi hayırlısı olsun canım kaç haftalıktı .cok geçmiş olsun iyisin su an neden calışıyorsun. 1 hafta dinlensen sonra vajınal sorunu vs yasama allah korusun .

Evet ögrendiler maşşalah gece çişide yok çok sükür 👭💙💜💙💛💚
Sarellam Sarellam

Dinlenmeme zaman yok malesef kuzum ama iyiyim genel olarak agrım falanda yok universitenin kantininde calısıyorum su ara daha sakin zaten is 8 haftaliktı canım :KK43:

Ben diyeti de bıraktım artık sıkıldım ilaçları içtimmi kilom yerinde sayıklıyor hatta ödem yapıyor kilo bile oluyor. içmedimmi biraz kilo veriyorum 😑😑
Tedavin be zaman bitecek canım senin. Benim doktorum hiç bi sıkıntı olmadığı için sadece majezik verdi adet döneminde içiyorum. Bu ay işe yaradı hem süresi hemde yoğunluğu azaldı....
İnşallah sende biran önce düzelirsin

Geçmiş olsun canım Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah. Her şerde bir hayır var öyle düşünmek lazım...
Bu spiral olayı senin için sıkıntı oluşturmasın sonra...

Aaa uzuldum sarellacim . :KK12::KK12:

Hayirlisi mi diyelim. Ne istiyorsan oyle diyelim.

X