ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Gunaydin kizlar ,

Tartildim cok ic acici degil cunku dun geceye dogru tatli yedim yine. :deli:

1 gunluk detox yaparim belki.

Odem varsa gider .

Yarin 4. sezonu sonlandiriyoruz kizlar.

Ne olursa olsun. :KK51:

Onuda cıkartıcaklar kuzum daha sonra allahim affetsin insallah ne diyeyim :/
Sen hiç moralini bozma... senin yada bebeğin için bi sorun oluşturmasa zaten doktorlar bunu uygun görmezdi. Dinimizde önce annenin sağlığı diyor o açıdan için rahat olsun....
İnşallah biran önce toparlarsın....

Sen hiç moralini bozma... senin yada bebeğin için bi sorun oluşturmasa zaten doktorlar bunu uygun görmezdi. Dinimizde önce annenin sağlığı diyor o açıdan için rahat olsun....
İnşallah biran önce toparlarsın....

Sadece bi riskti iste ben onu da goze alamadım 2 -3 gün kanama olunca çok korktum hayırlısı insallah allahtan kuzum

Slm hanımlar nasılsınız bildirimler geliyor yazın kilolar gider diye diyet konuları bildirim yapmış 😂😂 ben yerimden memnunum ama buraya kadarmış hayırlısı olsun

Gunaydin kizlar ,

Maalesef dun borek yedim. Gece yatmadan once de cikolata ictim. Bu ara hic diyet yapamiyorum. Korumada kalacagim.

52.1 kg.

Bugun bitirelim 4. Sezonu. :KK50:

Eklentiler

• IMG_20190626_073907.jpg
    IMG_20190626_073907.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 17
Selam kizlar. Ugrayamiyorum kusuruma bakmayin. Cok karmasik duygular icindeyim. Esimin gidecegi tarih hemen geliversin de su evin işinden gücünden kurtulayim diyorum bi yandan. Bi yandan hic gelmesin ayri kalmaya hazir degilim diyorum. İyice kafa gitti benim ne dusuncegimi sapittim. :olamaz:

Tartimi yuklemeye geldim simdi. Okuyacağım gecmisi birazdan

Merhaba canım bugun kurtaj oldum malesef spiralimin ipi kopmus cıkamıcagı icin riskli olucaktı böyle oldu.

Kızım iyi cok sukur bende iyiyim onun dısında calısmaya devam siz nasılsınız kızlar nasıl tuvalet egitimi nasıl gidiyo digeride ogrendi mi :)
Uzuldum kuzum ya. Hayirlisi boyleymis. İnsallah istediginiz guzel bi zamanda saglikla olur ikinci bebisiniz.

Selam kizlar. Ugrayamiyorum kusuruma bakmayin. Cok karmasik duygular icindeyim. Esimin gidecegi tarih hemen geliversin de su evin işinden gücünden kurtulayim diyorum bi yandan. Bi yandan hic gelmesin ayri kalmaya hazir degilim diyorum. İyice kafa gitti benim ne dusuncegimi sapittim. :olamaz:

Tartimi yuklemeye geldim simdi. Okuyacağım gecmisi birazdan
Biraz ara ver ml. Sakinlesmeye ihtiyacın var. Biz elimizden geleni yaptık. Kiloyu fazla düşünme artık. Hayatına odaklan.

51 de sabitliycem. Mocha içerek, çikolata yiyerek bu ara:)

Siz de bence ara verin korumaya geçin şu ara.
Koruma da yapsam ilaç varsa bu iş zor çayımıda bıraktım bosa içmeyim ödem atıyorum sonra kalıyor tekrar odem yapıyor boşa içitorum tilya cayımı eylulde içerim artık 😑😑

X