ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ödev yapıyorum kizlar. Karnim acıktı. Lokumu bitiresim var ama şeytana uymuycigim. :)

Bi latte içeyim kessin
Mutfakta revani var yemedim ama yicegim gibi 2 catal şiştim ödem oldu gelen giden yok olsaydım çarsamba sag dışı kalıcam yoksa

Dun 37 derece yandık bugunde yandık güneşe cıkamıyoruz pazartesi gunden bu yana 36 salı 35 carsamba 36 perşembe 37 bugun 33 diyor ama resmen yanıyoruz 3 gundur vantulatör calışıyor direk klima olmasın dedik

Mutfakta revani var yemedim ama yicegim gibi 2 catal şiştim ödem oldu gelen giden yok olsaydım çarsamba sag dışı kalıcam yoksa
Kizim git istah patlamasi yasiyorum. Lokum da hic sevmem aslinda bir kuru pasta , bir yas pasta gibi degildir gozumde. Ona bile inanilmaz bir istek duyuyorum su an.

Gerci revaniyi de pek sevmem.

Sebzeli corbami iciyorum sonra da bi latte.

Kas ben de sevmiyorum ya. Benim sevdigim tarz çırpı bacak tarzi

Ne tavsiye ediyosun hangi programi?

Kizim git istah patlamasi yasiyorum. Lokum da hic sevmem aslinda bir kuru pasta , bir yas pasta gibi degildir gozumde. Ona bile inanilmaz bir istek duyuyorum su an.

Gerci revaniyi de pek sevmem.

Sebzeli corbami iciyorum sonra da bi latte.
Ben serbetli tatlı ile aram yok evde sevdigim tatlı yoksa 2-3 catal yerim napak el mahkum

Kizlar spora başlamak isteyenler kimler.

Jilliancilar leslie ciler olarak ayrılalım.

Haftada beş gün yapabilsek yeter.
Ben de isteyip vakit yok bahanesinin arkasina saklaniyorum ya. Tasinma isi falan beni mahvetti. Vucut iflas etti resmen. Her sabah farkli bi agriyla uyanir oldum

Kas ben de sevmiyorum ya. Benim sevdigim tarz çırpı bacak tarzi

Ne tavsiye ediyosun hangi programi?
Senin için şu an leslie yi öneririm. Hem Pratik hem yapılabilir. Daha sonra başka programlara bakarsın Ml.
Ben serbetli tatlı ile aram yok evde sevdigim tatlı yoksa 2-3 catal yerim napak el mahkum
Benim hayatım abur cubur canım şu an neler çekiyor bir bilseniz.

Hayaller..., hayatlar iki avuç badem

Ben severim kız sıcagı sevmem bahar ayları benim ayım sonbahar ilkbahar tam benim serinlik guzel mis gibi ter yok kışın hava soguk yagmur var eve kapanıyoruz en guzeli bahar bahar
Ben en çok yazı seviyorum :)
Ben de isteyip vakit yok bahanesinin arkasina saklaniyorum ya. Tasinma isi falan beni mahvetti. Vucut iflas etti resmen. Her sabah farkli bi agriyla uyanir oldum
O mesajı hangi kafayla yazdım bilmiyorum. Beş dk bile ayıracak kafam yok şu sıra. Daha kitap okuyacağım. Sürekli rapor yazıyorum bu ara. . Cok isim var cokkk.

Ama siz bence yapın. Eşlesin hatta.
Leslie ciler
Sarellam Muttapa7555 ml

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…