ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

15574132313107173688156893862538.jpg
Yarınki bebeklerim :21:

Arkadaslar bu benim düzenleyeceği son iki sezon. Sonra gerçekten kk ye girmeyeceğim. Haberiniz olsun.

Bu iki sezon da 8 ila 12 kilo arası vermeniz mümkün. Zaten fazla bir kilonuz yok. Yaz ayları kilo vermenin tam zamanı.

Bu dönemleri iyi kullanın.
BAna fikirler ver canım 😕😕

Öyle yapıyorumda detox için dedim haftada bir iyi olurmu dedim önce işe girsin . ramazan bana yaramıyor kuzum ya
Nasil yaramıyor ya az yiyorsun zaten. Senin hatan hep aynı şeyleri tuketmen.

Bu korumada her şeyi yedim sabahtan beri yediklerim yarım simit yarım poğaça 2 salatalık 2 latte bir sutlu nescafe. 6 tatlı bir tuzlu kuru pasta.

Birazdan okula gidicem. Bir latte sonra salata ve maydanozlu ayran veya limonlu soda ictim mi Tamamdir.

Nasil yaramıyor ya az yiyorsun zaten. Senin hatan hep aynı şeyleri tuketmen.

Bu korumada her şeyi yedim sabahtan beri yediklerim yarım simit yarım poğaça 2 salatalık 2 latte bir sutlu nescafe. 6 tatlı bir tuzlu kuru pasta.

Birazdan okula gidicem. Bir latte sonra salata ve maydanozlu ayran veya limonlu soda ictim mi Tamamdir.
Yok canım aynı olurmu evdekiler 2 gun aynı yemegi yemezler bende arada sevdiğim yemekse yerim dun lahmacun vardı 3-4 gun once fırında tavuk yok kuru fasulye buhunde dunden lahmacun var 2 adet yicem yanına mercimek corbası 1 bardak ayran ben seker tatlı yrmiyom ondanmıki ne bilim delircem bana 5-6 ogun ve ara yemem yarıyor ye yat ye yat olmuyor bana senin adına cok mutlu oldum 52 degil ya 56-57 istiyorum cok seymi istiyom 😑😕

X