ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ben çok farkediyorum sıkıyor iç bacaklarım çok var kotlarımı üzerimde hiç beğenmiyorum aynaya bakmaktan soğudum ama üstüm incedir kol göğüs yok göbek var ama abartı değil alt bölgeden alıp veriyorum kalça güzel olur dolgunlaşır ama bacak kalınlaşır o yüzden mi bilmem pek farketmiyolar eşim de böle çok iyisin verme diye diye saldım aslında kendimden çok rahatsızım
Aslinda tek bi yerden alip vermek de iyi mi bilemedim. Benim vucut da cok garip. Kilo alinca yüzüm bi toparlaniyo. Gidi falan cikiyo ama boynumun alti hic degismez. Kemikler falan ortada hep. Gogus cok yok. Karnim var. Kollarim da var. Basen bacak zaten ohooo. Her taraftan aliyorum galiba ben.
Yeni bi sayfa acman en mantiklisi. Su kadar vermistim filan diye diye devam etmeye calisirsan iyice moralin bozulur zaten.

Dün 5 dilim baklava yedim gün içinde, evelsi gün 3 dilim falan, bugun öğlen bi fırın sütlaç ama tartı güzel eksiyim acısı çıkacak diye tırsıyorm güya diyetteyim zaten cumartesi başladım 2 gün düzgün beslenmişim😂
Aksam gec vakte kalmadiktan sonra gun icinde eriyip gidiyo bence ya. Ben de basladom kahvalti sonrasi tatli yemeye iyice de alistim. Belki ramazanda kurtulurum o olaydan

Sen ona ver rezene ver papatya bisey uyusun sende sahura kadar otur yap sporunu tabi gündüz zor olcak ama oglen uyursa yatar uyursun hoş allah cok şükür veriyo sakinliğini benim 3.sene olcak iste ilk tuttuğumda nasil yapcam 2yasinda cocukla diyodum hic yormadı beni
Tabi esim tutmuyo aksamustu biraz ona paslama şansım oluyodu isten sonra
Bensiz uyumuyo ki ya sorun orda. İftar sonrasi bi iki saat uyutcam birlikte sahura kadar oturcaz gibi duruyo simdilik oyle dusunuyorum bakalim. Duzeni bozulacak biraz ama baska turlu de bilmiyorum yapabilir miyim. Aclik susuzluk degil de uykusuzluk cok agresif yapar beni. Gecen sene ramazanda benim kiz 3 4 aylikti sanirim. Gunun ve gecenin buyuk bolumunu uyuyarak gecirdigi icin cok zorlanmamistim. Sütüm azaldi diye yarisini tuttum yarisini tutmadim. Benim koca da tutuyo oruc. Eve pert geliyo ramazanda yazik. Ona da paslayamam haftaici. Bakalim nasi gecicek bu sene

Zati benim regl sokulsun bitsin 10gun masallah dun bi belirti ağrı bugun bisey yok daha cuma anca sokulur sonra bekle azar azar bitsin 1hafta gitcek
Ya benim regl de ayni. Bitmek bilmez. Miy miy leke leke insani cildirtir. Tam oh be bitti derim banyoya girerim ertesi gun yine gelir. Hic ozlemedim kendisini :KK53:

1 mayis menum

Sabah
Sucuklu yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
1 kare bitter
Cay

Aksam
Yarim kase mercimek corbasi
Firinda kofte 3 tane
Firinda patates 5 6 dilim
Salata

Yarim saat sonra tilya cayi

Aksam yemegim cok gec vakte kaldi yine malesef. Bi de cok acikmisim bi yedim bi yedim :KK43:

Mekik cekmeyi de unuttum malesef. Bugun garip bi gun oldu benim icin. Hala carsamba gunu bitmis gibi degil. Sanki yarin carsamba gibi geliyo nedense

Ben bebemi uyuttum. Gidiyim de yatiyim hazir kendileri uyurken:KK51:

İyi geceler kizlar. Sabah kendi tartimdan hic umutlu degilim ama siz eksi gorursunuz insallah:KK8:

Karnimi da bi olceyim bakalim sabah. Kac cikacak. Bugunku yemekten sonra artmasa bari:KK53:

Kansızlık için çekirdekli kara üzümü öneriyorum onunla kına kına bitkisinı kaynatıp blenderlıyorsun baya etkili bunu hemoglobini 6ya düşen biri olayak söylüyorum😑
Benim 5 lerde ilaç alıyorum canım dut pekmezi uzum ne duyduysam yaptım uzumude yedim yinede sonuç iyi olsada tekrar düşüyor canım

Sana tilya ne kadar farkettirdi
İçerken 7 gunluk almıştım 2 kilo gitti 15 adet vardı sabah aksam içtim tekrar alamadım eşim işsiz olunca tedarikli harcama yapıyorum sonuçta cocukların ihtiyacını karşilamalıyım

Bu hurma bana göre ama 3 öğün fazla ve bi hafta sadece hurma yoğurt mu yiyo bunu yapamam
7 gun evet istersen 1 gun yap canım

Sabah 7 hurma 1 subardak yogurt tarcında ekle su iç

Ara ögun yesil cay su iç

Öğlen 7 hurma 1 su bardak yogurt tarcın isyersen ekle su iç

Ara ögun yesil cay su iç

Aksam 7 hurma 1 su bardak su iç

Yatmadan yesil cay su iç

Bu sekilde canım 😉😉

Bende bugun yapayım diyorum ama kahvaltıyı seviyorum onun için sabah kahvaltı diger 2 ogun hurma yogurt ve yesil cay su içilecek 😉

Ikra meyra Ikra meyra nerelerdesin sesin cikmadi bugun hic
Bugun evi temizledim yani buyuk temizlikti halıları yıkamaya gönderdim perdeler yıkandı camasır makinesi hiçdurmadı yıka ser kurut yıka ser aksam o yorgunlukla 4 km yurudum 😂😂 pusette 30 kilo var yokuşlarda yoruldum ikiz olunca puset surmekte zor yahu ayak altım zonkluyor resmen uykum gelmedi yorgunluktan bugun ugramadım sayfa ilerlemiş süper 😉😉

X