ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Beden de degismiyo alinca fark da edilmiyo ondan mi saldin acaba sen

Selam kızlar. Nasılsınız ben çok şükür daha iyiyim. Alerjik tetiklediği için hastalığı atlatamıyor muşum.
İlaçları kesti doktor alerjiyle devam ediyorum sadece.

Birde hormon testlerimde sorun çıktı. Kadın doğuma yönlendirdi. Haftaya ona gideceğim

Gecmiş olsun canım alerji oyle bende agır geçiriyorum alerjiyi. Nasıl sorun cıktı hormonlarda canım umarım ilaçla hemen gecer opüldün

Biri benim kaç mesaj kalmış söyleyebilir mi acaba. Ben buralar da değilken 2 kes küçük oğlan 2 kez de büyük oğlan hastalandı. Çok şükür onlar iyileşti. Benim de iyi olacak inşallah.
Hah birde kolestrol çıktı şahane bir durum. Sanırım kilomla alakalı

Gecmiş olsun canım alerji oyle bende agır geçiriyorum alerjiyi. Nasıl sorun cıktı hormonlarda canım umarım ilaçla hemen gecer opüldün
Sağolasın canım. Ya ben grip zannediyordum. Alerjidenmiş tahlillerde çok yüksek çıktı alerjik belirtiler.
Hormonlarda dengesizlik var dedi yaşım genç olduğu için ilaç yazmadı kadın doğuma yönlendirdi.
Bakalım neden kaynaklanıyor ona göre tedavi uygular doktor dedi.

24 mart mesajın 1503 guncel 1859 canım 143 filan mesaj yazman lazım 2003 yapmalısın

Son düzenleme:
Ooff cok geçmiş olsun kolestrol cokmu yuksek inşalkah ilaçla duzelir

Geçmeyen burun akıntısı öksürük hapşırık varsa alerjik oluyor canım bende oyle sanıyordum çok önceden meger grip degil alerjikmiş

Geçmeyen burun akıntısı öksürük hapşırık varsa alerjik oluyor canım bende oyle sanıyordum çok önceden meger grip degil alerjikmiş
Aynen bunlar var birde boğazda yanma ve nefes darlığı var benim. Bazen nefes alamadığım için uyuyamıyorum.
Koku, toz, deterjan polen tetikliyor. Temizlik yaptığımda ve eğer sigara dumanına maruz kaldıysam gece nefes darlığı çekiyorum.

Geçmiş olsun canim
Bi iyilesemedik bu sene
Benim kızda öksürük duruyo tıkandı kaldi cocuk butun gece köh köy oksurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…