ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ya aslında yapcaksın çirkeflik bak bakalım o tadilatta elbiseyi perişan edenler ne yapıyi bi benzerini banada gecen sene yapmışlardı askılarla ugraşmıştım bide kendim :KK43:
Geçen yıl yaşadım aynı şeyi başka bi mağaza da benim bahtsızlığım.
Kıyamet koptu kavgalar edildi ama suçlu bizmişiz gibi yapıldı. Aynı şeyleri yaşayamam bir daha hayattan soğudum.

Götür aldigin yere düzeltsinler hatalarını
Kimse işini düzgün yapmiyo ne mantıksızlık bi de dünya para aliyolar
Ay yok ya bişey düzeltmezler. Geçen sene de yaşadım aynı şeyi kavga da ettim bana elbiseyi de alma para da yok dediler o derece yani

Kızlar migren tuttu malesef tüm gece uyumadım sinirden doğal olarak da stres uykusuzluk migren tuttu.
O yüzden beni idare edin bugün. Akşam menülere bakmaya gelirim boş bırakmayın topiği 😊😊😘😘

Bugun canım ton balıklı salata ve limonlu tuzlu ayva istiyor çok lezzetli oluyo:KK15:
Şimdi 4 ince dilim limonlu ayva birazda kayısılı yoğurt kürü yesem akşam da ton balıklı salata, kayısılı yoğurt kürü yesem fazla mı olur acaba
Ton balikli salata oglen yersin kayisi kurunu aksam yersin 😉😉

Bugun canım ton balıklı salata ve limonlu tuzlu ayva istiyor çok lezzetli oluyo:KK15:
Şimdi 4 ince dilim limonlu ayva birazda kayısılı yoğurt kürü yesem akşam da ton balıklı salata, kayısılı yoğurt kürü yesem fazla mı olur acaba
Olur gibi bence
Yogurt kurunu sonraya birak canin ısterse yersin istemezse yemezsin

Aslinda fazlada degil salata meyve ve yogurt la beslenecen ton baligi 4 gibi kayisi kurunu 7-8 gibi yersin 😉

Kızlar migren tuttu malesef tüm gece uyumadım sinirden doğal olarak da stres uykusuzluk migren tuttu.
O yüzden beni idare edin bugün. Akşam menülere bakmaya gelirim boş bırakmayın topiği 😊😊😘😘
Gecmis olsun avmigrani hemen alirsan iyi oluyor

Uzun zamandır baya uyudum kalkar kalkmaz 10 gibi tartıldım 59. 3 çıktım daha kahvaltı etmedim canım istemedi 2 öğün yapıcam acıktım şimdi tartıldım 59.0 çıktım hangisini doğru alsam bilemedim ama sevinçliyim ki hafiflemiş hissetmiyorum daha :halay:
Cok iyi 😉😉 super boyle devam edersen super olur

X