ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Zeytin yok tutar iyidir tabi tuzlu değilse. Birde sana tavsiyem çoooook az yiyorsun o yüzden bu krizlerin en azından sabah düzgün ye ki diğer öğünlerde hafif geçebilesin

Ay geldim başıma geleni sormayın ya yine bir elbise faciası yaşıyorum kabus geçen yılda aynı şey şimdi de vallahi bahtsızım. Moralim çok bozuk kara kara düşünüyorum napacağımı.
Aldığım elbisenin sırtı kapanıp askısı kısalacaktı sırtını kapatmamışlar aptalca bi yerine dikiş atmışlar fermuar açılmıyor onu düzelttim söküp sırtını kendim kapattım ama askıları kısalırken göğüs kısmına dikkat etmemişler elbisenin kupları kollarımın altında duruyor elbise sürekli yukarı kayıyor. Belimde durması gereken yer göğüs altına çıkıyor hamile elbisesi gibi olmuş. Kara kara düşünüyorum nasıl düzeltirim

Gercekten kotu olmus artik baska elbise ayarlarsin

Elinden geliyorsa boyle isler yaparsin o zaman

Ya aslında yapcaksın çirkeflik bak bakalım o tadilatta elbiseyi perişan edenler ne yapıyi bi benzerini banada gecen sene yapmışlardı askılarla ugraşmıştım bide kendim

Götür aldigin yere düzeltsinler hatalarını
Kimse işini düzgün yapmiyo ne mantıksızlık bi de dünya para aliyolar

Zeytin yok tutar iyidir tabi tuzlu değilse. Birde sana tavsiyem çoooook az yiyorsun o yüzden bu krizlerin en azından sabah düzgün ye ki diğer öğünlerde hafif geçebilesin
Tok hissedince bırakıyorum yemeyi tıka basa yersem veremem gibi geliyor ki öyle benim için Bi de tuzlu yerim baya tansiyonum çok düşüktür hamileyken Dr alıştırdı acile gidip duruyodum bayılcak gibi yığılıyordum tuzlu su veriyordu serumla hep tuzlu yicen dedi
Bu reglim dışında hiç ödemim olmaz şişmem normal regllerimde de şişmem hamile olduğum zaman kadar kullanmıyorum ama tuzdan korkmuyorum kullanmasam kötü oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…