ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Oha ya cahil cesareti ya gercekten ya sen seninkini öyle böyle büyütüp adam etmissin sansa tamam bırak bende benim bebemi büyüteyim yani deme meraklı insanlar iste.
Benimde adım pimpirikliye çıktı
Evet aman biz böyle büyürdük öldümü diyorlar birde... bana dik kafalı geçimsiz diyorlar yani onlar iyi olmasa benimle geçinilmez

allahim bacaksiza bak sen.
Benimki de cay içiyo valla sekersiz
Ah o sulandirilmis pekmezi ne israrla denedim de hic ise yaramad
Acaba önce bi vitamin mi yazdırsan olmazsa sonra bıraktırırsın yine sen bilirsin tabi de :)
Bi ara goturcem doktora canim insallah. Hic kan tahlili yapilmadi bi bakilsin bakalim istahsizlik falan yapan bi seyi mi eksik diye

Benim kız da öyleydi b12 ve demir eksikliği çıktı igne oldu canım sonra ben vitamin yazdirdim iyi geldi su ara yine keyfine göre yiyo vitaminini alicam eczaneden bitti :)

Ay inşallah kolaylıkla hallolur yeme işiniz zor yani yemeyen çocuk

Allahım nazardan saklasin kuzuyu. Darısı yalnız uyumanın başına desene

Asitli asla dolapta bile yok arada.misafire ikram olursa buyuklerde istiyor 1 kasik toz seker asiti bitirip veriyorum cok nadir icilir ben faranjitten icmiyorum cok zamandir gecenlerde sekersiz kola ictim 3 gun acisini cektim cocuklari dusunemiyorum bile

Benim kvde ayni cani çekermiş vermiceksin dedim bi ara çok meraklıydı ayağında sallasın benimde kuyruk sokumumagriyo cok oturunca onun icin kavga ettik

Benim de oldu oyle bi olayim. Gorumcem almis 3 aylik bebemi savurta savurta ayaginda salliyodu. Kan beynime sicradi valla. Yuzunu de ortmus cocuk acmaya calisiyo belli rahatsiz olmus aglamak üzere. Yok illa oyle alissinmis. Sanki kendi buyutcek. Bak yine sinir oldum
Ben salca sürmüştüm Moon Light
Benim annem de oyle yapmis bana.
Benimki o salcayi minciklar sonra da yer diye dusunuyorum ama bakalim denerim
Tek başına çok zor oluyor. Birde mutlaka doktorla görüş
Doktora gidicem canim insallah. Biraktirmayi da tasinmadan once annemlerde kalacak olursam oyle yapiyim madem.
Bidaha olurda doğurursam herkesin kendi telaşı varken doğurcam
Valla hic sanmiyorum milletin ben kendi telasima bakiyim dicegini kendi isini birakir yine sana maydonoz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…