ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Almamak mümkün değil. Diyet dönemi ile çok farklılık var.

Ben zaten diyet yapmadim mocha ile. O kadar bu hafta yedim yine de 53.5 ciktim.

Aksam yarim tabak yine patates kızartması ve yeşil elma yediğim halde.
Gün içinde hafif tutuyorsun bi öğünde yarım tabak patates kızartması o yüzden aldırmıyor
Korumada bende öyle yapıyorum istediğimi yerim pizza İskender tatlılar ama diğer öğünümü günümü dengeleyip hareket edince kilo olmuyo
Ben ne ara 62ye cıktım ya 53 55tim hep :KK11:

Almamak mümkün değil. Diyet dönemi ile çok farklılık var.

Ben zaten diyet yapmadim mocha ile. O kadar bu hafta yedim yine de 53.5 ciktim.

Aksam yarim tabak yine patates kızartması ve yeşil elma yediğim halde.

Bana da 53.5ta sabitleneceksin gibi geliyor. Alsan bile hemen mudahele et ki artip gitme. :KK48:

Evet tartı verip pazar gününü kaçamaklık geçirebiliriz benim eş evdeyken pazarları tatil mode oluyo

1 dilimle kalabiliyosan süper🤣

Bi de sen 89dan 67ye düşmüşsün nasıl bişey olmuyor daha ne olacak biraz daha sabret çoğu gitti 7 kaldı :KK9:
Evet 1 dilimle kalabildim çok şükür yıllarca yedik de ne oldu. Kaptan ara vermese onu da yemezdim 😉😉

Gunaydin kizlar ,:cool:

Bugun kacamak icin son gununuz idareli kullanin. Yarin yine bir birincimiz, ikincimiz , ucuncumuz olacak. :KK53:

Yarin 3 . sezon basliyor. 100 mesaj hakki sakli ama yarindan basliyor.

Yeni kurallari tekrar hatirlatacagim. :KK51:
Şimdi ben mesajlarımı bırakmam geride banane😃😃
Koydum cebime hepsini

Günaydın için geç de olsa günaydın canım nasılsın sonraki mesajlarından anladığım bi toparlamışsın danki🤗🤗🤗
evet daha iyiyim canim verememek cok stres yapmıştı bende ama atlattım o ruh halini sanirim
Yarin kac çıkarsa kabulum artik

Haftaiçi kabak detoxuyla başlıcam
Kabak iyi gelmiştir hep
Bi de if denicem sabah 10-11 Kahvaltı 18 aksam nasil olur uygunmudur sizce ben okudum baya ama bilemedim

Gün içinde hafif tutuyorsun bi öğünde yarım tabak patates kızartması o yüzden aldırmıyor
Korumada bende öyle yapıyorum istediğimi yerim pizza İskender tatlılar ama diğer öğünümü günümü dengeleyip hareket edince kilo olmuyo
Ben ne ara 62ye cıktım ya 53 55tim hep :KK11:
Bu hafta hiç de hafif tutmadım. Özellikle pilav, patates, badem ve mocha konusunda.

Dengelemek bana göre değil sanırım. Dun planım zerdecalli yoğurttu ama acıktım.

Bu hafta özellikle kafeinsiz latte icmem fazla yememe neden oldu ama kilomdan memnunum.

Haftaiçi kabak detoxuyla başlıcam
Kabak iyi gelmiştir hep
Bi de if denicem sabah 10-11 Kahvaltı 18 aksam nasil olur uygunmudur sizce ben okudum baya ama bilemedim
Kabak hep aklıma geliyor ama yapasım gelmiyo işe yarıyor mu çok tatsız bişey diye yapmıyorum
Kahvaltı 10 gibi iyi canım ama 8de kalkman lazım yani akşam en geç 7de yiceksen sonra hiçbişey yemiceksin sabah uyanınca da 1.5 2 saat kahvaltı etmiceksin kalkarkalkmaz yemek yok
Akşam yemeğin 6 iyi ama ilk başta 7 yapabilirsin 18.30 falan yoksa akşam acıkırsın

Kabak hep aklıma geliyor ama yapasım gelmiyo işe yarıyor mu çok tatsız bişey diye yapmıyorum
Kahvaltı 10 gibi iyi canım ama 8de kalkman lazım yani akşam en geç 7de yiceksen sonra hiçbişey yemiceksin sabah uyanınca da 1.5 2 saat kahvaltı etmiceksin kalkarkalkmaz yemek yok
Akşam yemeğin 6 iyi ama ilk başta 7 yapabilirsin 18.30 falan yoksa akşam acıkırsın
Sabah okul olduğu için zaten 7.30da kalkıyoruz

5te bile yediğim oluyo cok zorlamiyo ama yine de 18 yapayim dedim bakalim biraz da boyle deneyeyim zaten arkası ramazan

X