ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bende dışarıdaydım bebek görmeye gittim nasil guzel nasil mis kokulu

Orda bitek bitki çayı ictim
Arkadaş sağolsun anlayışlı o konuda

Sonra kv ye gittik ama evde yokmus eve geldik şimdi bir salata yapicam ton balıklı onu yicem kv de yeriz diye bisey yapmamıştım iyi oldu evde olmaması zararlı çıkıyorum oraya gidince

Kalabalik olunca diyet cok etkileniyo ya

İsabet olmuş yapmaman şimdi hafif geçirirsin proteinli salata on numara

Allah rahmet eylesin canim basiniz sagolsun

Afiyet olsun bende ot kavurdum onu yicem acıktım eş kişisinin keyfini bekliyorum

Ben kolayini buldum hic eslestirme yapmiyorum.

Hep tek tek kullanirim.

Boyle ciks oluyor.

Onu ben de cok yapiyorum
Hatta ergenlik zamanimda ayakkabimi da oyle giymisligim vardir. Biri bi renk converse digeri baska renk. Ah utanc dolu yillar
Ben yarin kesin + dayim cok sisim ve bugun sutlu tarcinli yesil cayla beslendim acim acccc
Kiz ayakta nasi durdun sirf yesilcayla. Ben olsam kesin bayilmistim

Denemem lazim cok merak ettim
Ama kendi evimde denerim
Bence bunun espirisi acken iki barda su icmis olmak. Oyle tabi iştah kapanir.

Super ml 69 lari gordun sonucta.

Sonunda yaa cok mutluyum gercekten. Hemen 65 görmek istiyorum su an
Gözünaydın bi daha gelmesin 70 insalah geri

İnsallah. Size yaklasiyorum haberiniz ola
Haftada 200 200 de olsa
ayy ayni biz cidden
Harika canim tebrikler
Tesekkurler canim

benimki çok tartiliyomusum diye tartımı kircakmis kir dedim yenisini alirim
Hic yani kimi neyle tehdit ediyon di mi
İyi olmus canim. Reglin gecikmis onun siskinligidir. Regl zamani cok siskinlik oluyo ya o da ayri mutsuz ediyo insani. Zaten hormonlar alt ust bi de sistim mi sismedim mi derdi.
Sen ipin ucunu birakma. Cok guzel gidiyosun

Ben artık yaklaştırmıyorum

Sagol canım sana da kokay gelsin cocuklarla :)

Kilo aldın demeyi biliyo benimki ama destek mi kostek mi belli degil

1. Yok tansiyonumda cok sukur canım 1 limonmu haşladın

3 tane hasladim canim. İki gunluk olsun diye. Halka halka kestim. Koydum suya. Kaynamaya baslayinca 10 dk kaynadi. Sonra icine taze zencefil de ekledim birqz goz karari. Sadece bi bardak ictim ama yudum yudum gun icine yaydim. Cunku baya aci olmus kabuklardan dolayi. Bence cok guzel ise yaradi.
Evet eliptik guzel yakiyo. Tartida cok fark ettirmese de incelme sıkılasma oldu bence. Benim kiz uyurken yapiyorum ben. Cok uzun yapamiyorum. Onun icin leslie 3 mil yapamam. Cunku maksimum uykusu zaten yarim saat. Havalar guzellesin de disari cikmayi dusunuyorum bakalim.

Duvara civiliycem:) . Bu kez farklı bir yöntemim var.

Biz haftalık doldurmuşuzdur :)
En son baktığımda 22 olmuş sonrasına yatarken bakarım. aslında farkına varmadan mesaj sayısı doluyor. Önemli olan topiğe uğramak öyle çok kalmaya da gerek yok

Eliptik benimde var geçen yıl 45dk 1 saat arası yapıyordum hergün ama bu yıl bi başlayamadım. Benim de küçük tutturuyor bende binecem diye gündüz uykusu yok zaten akşam da komşu rahatsız oluyor aslında bahane mi değil de spor sevmiyorum ya

Pirinç birde kilo yapmasın gittikçe sayı artıyor 30 pirinçten pilav olur yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…