ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bizim kocalar çok fena benimki kırarım demiyor da önüme yiyecek getirip bişey olmaz bi kereden bunun her yeri kilo olsa kaç yazar diye aklımı çelmeye çalışır 😂😂😂
Göbeğimin düşmanı diyorum kendisine 😁😁😁
Benikide ye ye diyenlerden yok sakasina der kirarim diye oglanlar 3 yada 4 baskul kirdi yine aldi yine aldi 😂😂😂😀😀😅😅

Ben gidiyorum kızlar havlu işlemem lazım bu hafta sonuna yetişecek gelirim yine....
Hadi bakalım pamuk eller klavyeye bulaşık sonrası süpürge sonrası çamaşır sonrası yani işlerin aralarında gelin topiğe hem dinlenin hem motive olun hem muhabbet edin ben öyle yapıyorum.
Ara verince görüşürüz
Ben de aynen hem sakız çiğneyip hem yürümek gibi bir şey :)
Duragı kaçırdım size yazarken :KK53:
Gec kalanlar kulübüne hoşgeldin. Az geç kalmadım ben de :KK70:

Ben günü latteyle geçirmeye alışmışım oteki türlü bayılıyorum :KK70:

MIhtar tamamen yanlış strateji uyguluyor.

Ay ben senin gibi yemesem varya bir de dışarı çıkacam. O açlıkla sinirli olurum feci hemde hergün en az 3 leş bırakırım geride 🤣🤣🤣

Benim taktik mantık birbirine girdi. Şu oğlanı bi iyi edeyim kaldığım yerden devam

Ben de aynen hem sakız çiğneyip hem yürümek gibi bir şey :)

Gec kalanlar kulübüne hoşgeldin. Az geç kalmadım ben de :KK70:
Hiç içimden iş yapmak gelmiyor tembel miyim neyim erkek olaymışım iyiymiş ama 😁😁😁
Anneme dedim ki beni niyeerkek doğurmadın o da bana dediki sen erkek doğur...
Sonuç bende iki oğlan çok mu şikayet ettim acaba 🤣🤣🤣🤣

Ay ben senin gibi yemesem varya bir de dışarı çıkacam. O açlıkla sınırlı olurum feci hemde hergün en az 3 leş bırakırım geride 🤣🤣🤣

Benim taktik mantık birbirine girdi. Şu oğlanı bi iyi edeyim kaldığım yerden devam
Napalım 35 ten sonra kilo çabuk gitmiyor. Şaka maka 23 net kilom 14 ara kilosu. 37 kilo vermişim.

Hiç içimden iş yapmak gelmiyor tembel miyim neyim erkek olaymışım iyiymiş ama 😁😁😁
Anneme dedim ki beni niyeerkek doğurmadın o da bana dediki sen erkek doğur...
Sonuç bende iki oğlan çok mu şikayet ettim acaba 🤣🤣🤣🤣
Benim beynim kesin erkek beyni. Hep tamirat, teknik işlere çalışır. Stiletto hayatımda giymedim giymem de :KK70:

Benim beynim kesin erkek beyni. Hep tamirat, teknik işlere çalışır. Stiletto hayatımda giymedim giymem de :KK70:
Al benden de o kadar bazen söyleniyorumkendi kendime erkek olaymışım diye eşim de e ben nolucam seni bırakmam diyor 😁😁😁
Bende tamirat sök tak işlerini severim... geçen dedim bana şarjlı vidalama şeysi al 🤣🤣🤣🤣 e pırlanta istemiyoruz yani gerekli şeyler

X