ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

57ye bi düşemedim onun hırsına yemicem zaten pazara kadar 57 görmem lazım :işsiz:
cuma gunu kandil gunu irmik helvasi geldi 4-5 gibi uzeri tarcinli mis gibi koktu 5 tatli kasik yedim sonra gece 12 de ky baba gondermis ondanda 1 tatli kasik yedim cam fistikli tarcinli birde sicak sicak cocuklara verdim ikizlere yediriyorum canim cekti yahu 1 tatli kasik goturdum :)

cuma gunu kandil gunu irmik helvasi geldi 4-5 gibi uzeri tarcinli mis gibi koktu 5 tatli kasik yedim sonra gece 12 de ky baba gondermis ondanda 1 tatli kasik yedim cam fistikli tarcinli birde sicak sicak cocuklara verdim ikizlere yediriyorum canim cekti yahu 1 tatli kasik goturdum :)
Bir kasik da gotursen iki tabak da yesen tadi ayni. :KK48:

Sadece sutlac ile kalacaksa yerdim.

Carsamba ve Pazar gunleri ogunleri arttiriyorum ben. Iki gun de azaltiyorum. Sali Cumartesi gibi.

Bir de boyle deneyecegim .

O da bir sey mi kac dilim yas pasta yerdim + profiterol.

Tatli ile gunumu gecirirdim.
Ben de öyle yaparım tartımı verip yerdim
Bu akşam sadece sütlaç ama bu hafta eksiye inemedim o yüzden yemicem 57 görene kadar kendime ceza verdim:KK51:

Ben de öyle yaparım tartımı verip yerdim
Bu akşam sadece sütlaç ama bu hafta eksiye inemedim o yüzden yemicem 57 görene kadar kendime ceza verdim:KK51:
Yemek cesitlerini odul ceza sistemi olarak kullanma. Ileride zararli cikarsin.
Üstüne 1bardak su iç tat mat kalmiyo Noluyo yediginle kaliyon iste :KK70:
Gidip limonlu suyumu iceyim. :KK70:

belki yersen gorursun o da bi seçenek

Benimki fakir hercules 80lira civarı
Bu bi haftayı atlatayım sonra öğlen bi parça cikolata veya sütlü tatlı falan yicem yoksa fena oluyorum ben bırakamam

Memnunmusun tartından yağ oranın nasıl ve doğru mu

tadi aynida 1 tabak yesem kilo ucardi :) su yesil cay benim caydan abandim 5 tatli kasik icin ne sivi aldim ben bilirim wc yollari bitmedi sabaha kadar pazar eksi olmak icin :)
Pazara benim de 52.7 filan olmam gerek. :KK70:

Limonum kalmadi valla bu yüzden gecen topladım bahçe var kv nin ordan bitti esime dedim gelirken al o da daha gelmedi artik içmem bu saatten sonra
Maden suyuyla cok seviyorum ben, gazoz gibi oluyor.:KK8:

X