ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bu mesaji 27 Aralık 2014 da KK de yazmisim.

Bu gece baya eskilere gittim. :rapci:

Ben 5 sene once 61.5 kiloda iken kilomu begenmemis olup diyet yapmaya kalkistim.:KK53: Sonra 65 olup son iki senedir 80 lere dayandim. En son 15 Temmuz da 75 kiloda iken Karatay ile tanistim ve 22 Ekimden itibaren daha bilincli bir sekilde kilo verdim. 22 Ekimden itibaren verdigim ilk 3x21 gunluk yarismada verdigim kilo ; 6.750 kg.

Diyet yapmayi 24 Aralik'ta biraktim . Biraktigim kilom: 62.100kg

Bundan sonra ilk hedefim 58 kg son hedefim 55 kg. Ona da bu yarismada ulasmayi dusunuyorum. :KK53:

Bu da cayi sekerli ictigim gunler. Menulere bakin Aman Allah'im. :KK70:
Tarih: 7 Şubat 2014

:rolleyes::KK70::-):KK70:
Içine ne kaçmış kaptan bu sensen o kim o sensen bu kim kafamda deli sorular

Anam birde güzel güzel yazmışsın şekerli çay petibör kabak yemiş güya yanında pilav var amaaan kız nerden nereye valla bravo 👏👏👏

2244721
Maydanoz limon zencefil Yeşil çay karışımı ile başlıyorum güne bugün 2. Gün 15 gün devam hafi bakalım.
Böyle karışımları hiç içemezdim posalı midem bulanırdı meğer bardakla içince oluyormuş.
Bunu çorba gibi kaşıklıyorum

Eki Görüntüle 2244721
Maydanoz limon zencefil Yeşil çay karışımı ile başlıyorum güne bugün 2. Gün 15 gün devam hafi bakalım.
Böyle karışımları hiç içemezdim posalı midem bulanırdı meğer bardakla içince oluyormuş.
Bunu çorba gibi kaşıklıyorum
Afiyet olsun . Ben de zerdecalli yogurt yedim. :rapci:

Tek öğün karar verdim sabah maydanoz limon yeşilçay detoksu gün boyu ananaslı çay Akşam da fasül yerim 6 gibi Allah sonumu hayır eyleye
Fasulye bişey yapmıyor cidden, ilk haftamda 2 3 gün yemiştim Öğle ve akşam, ekmeksiz bol yogurtla ve gayet 2ye yakın kilom gitti

Oooo grup oldular bunlar. :KK70:

Nyx1 Nyx1 kosss.
Akşam bayıldım erken uyumuşum 5 te kalkıyorum şimdide hastanedeyim burdan yazıyorum kaçırmışım bütün konusmaları :KK34:

Fasulye bişey yapmıyor cidden, ilk haftamda 2 3 gün yemiştim Öğle ve akşam, ekmeksiz bol yogurtla ve gayet 2ye yakın kilom gitti

Akşam bayıldım erken uyumuşum 5 te kalkıyorum şimdide hastanedeyim burdan yazıyorum kaçırmışım bütün konusmaları :KK34:
Nohut olsa tabak dolusu yerdim o net bi şekilde eksiye sebeb oluyor bende ama fasulyeyi denemedim hiç yarın tartı günü olmasa risk alıp denerdim ama tartı günü cesaret edemem o yüzden

X