ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

6 Mart-10 Mart 2019 arasi sonuclar.:KK76:

Ilk uce girenleri ve kilo vermeye calisan arkadaslari tebrik ediyorum. :KK50::nazar:

Dort gunluk yuzdemiz: 0.22

1- C cizen_bayan :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
2- Muttapa7555 Muttapa7555 :sampiyon::sampiyon:
3- Ikra meyra Ikra meyra :sampiyon:

Saha disi kalanlar bendeniz. :KK70: A AklinYolu1

2244228

Son düzenleme:
C cizenbayan canim tartından memnunusun yag ölçümü yaptın mi
Benimde bundan tartım ben memnunum ama üstündeki demiri çıktığı icin ölçüm yapmiyo yeniden alsammı acaba yağ ölçümü icin
Evet kuzum şu anlık memnunum problem yok ama tartılardan çok çektim o kesin :KK70:

6 Mart-10 Mart 2019 arasi sonuclar.:KK76:

Ilk uce girenleri ve kilo vermeye calisan arkadaslari tebrik ediyorum. :KK50::nazar:

Dort gunluk yuzdemiz: 0.22

1- C cizen_bayan :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
2- Muttapa7555 Muttapa7555 :sampiyon::sampiyon:
3- Ikra meyra Ikra meyra :sampiyon:

Saha disi kalanlar bendeniz. :KK70: A AklinYolu1

Eki Görüntüle 2244228
Sen saha dışıysan veee yine birinciyim ama sondan :KK70:
Tebrikler kızlar
Cok ugrastiniz kizlar. Caninizi sıkmayin. Yarin iyi bi eksi cikarsiniz bence bugunku acliktan sonra
Bide bunun gece yemesi var eksi cıkarıcam da gözüm döndü açlıktan :KK70:çarsambaya kadar toparlamayı düşünüyorum en azından 58.6yı gecmeyi cunku anca hastalanırsam rahatlarım

Menümü yazayım
Sabah
Mevhibenin çayından 1 bardak
1 dilim tam buğday
1 dilim peynir
8 yeşil zeytin tuzsuz
Turp havuç rendesi
Çay ve yumurta
Ara sade kahve maden suyu limonlu
Mevhibenin çayımdan 1 bardak
Akşam
1 levrek fırın yanında fırında soğan patates 2 dilim salata
Ara çay olur
mevhibenin cayi :) cok guldum kiz ama mevhibenin cayi gercekten iyi gelicek :KK66: 3 kupa yap canim daha etkili oluyor tadinini begendinmi :)

ananas askimi yoksa super canim :)tebriklrr artik gitsin 67 li rakam :KK66:
Valla ananasın da vardır illaki ama 2 öğün yiyorum. Sabaha daha doğrusu öğlende sağlam karnımı doyuruyorum akşam da hafif geçiriyorum işe yarıyor 3 gündür bu taktikde ilerliyorum ama bugün akşam balık yedim.
Yarın yine kaldığım yerden devam

mevhibenin cayi :) cok guldum kiz ama mevhibenin cayi gercekten iyi gelicek :KK66: 3 kupa yap canim daha etkili oluyor tadinini begendinmi :)
Hadi içilmeyecek gibi değil ben neler içtim bir bilsen :) yemeklerden önce dedin ya 2 öğün yiyorum öğün dışında da içsem yatmadan önce olur o zaman

X