ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Tam da 100 gramlakurtardın cano :)
vallahi :21:
O 100 gram var ya altin degerinde su an. :KK70:
görüyoruz ne kadar mühim :rapci:
Kendimi macta gibi hissediyorum. Bakalim golu atacak miyim yoksa saha disina mi kalacagim. :KK70:
lalala bizim kaptan bizim kaptan yaparsın kaptan:21::21:
Teşekkür ederim canım ay 68 i görmeyelim bir daha kurtulamadık kaç haftadır 😁
Akşama ödül var fırında balık yiyeceğim yanına da salata :)
ayneeenn bidaha gelmesin
Kalsam da sorun degil cunku elimden geleni yaptim derim. :KK76:
2hafta yerine 2tartimi yapsak kaptan

oyyy dis kotu yahu yogurt iyi gelir cnm

Yogurt yiyor allahtan. Sagol canim kotu gercekten.
ananasini ister ye ister cocuklara ver yersende kilo veriyorsun icerisinde belemolinmi ne varmis yag ve odem atiyormus ince dilim kestin ya onun kabugunu atmiyorsun

tarif

ananas kabugu ince dilim

3 cubuk tarcin

yarim limon kabuhu ile birlikte suyunu sık kabugunuda kat

taza zencefil varsa 3-4 dilim

5 kupa bardak sicak su ekle

ocaga koy 3-4 dkk fokurdat altini kapat

taze zencefil yoksa altini kapatip 1.5 tatli kasigi toz zencefil koy karistir zencefil dagit kapagini kapat 15 dkk demlensin ilik ile sicak arasi iciyorsun ben icerken biraz limon sikip iciyorum yemeklerden ya 1 saat once yada 1 saat sonra icilmeliymis yedigimiz yemeklerin yagini parcaliyormus :KK66:

Şu sodali yogurtlu kürüm bitsin bi de buna el aticam😂
Simdi mevhibe nedeni su. :rolleyes:

Gunluk mesaj yerine madem kimseyi de almiyoruz. Biz de ALL StaR sak gerekeni yapalim.

Haftalik en az 100 sayfa yazma kotamiz olsun. Pazarlari sifirlansin.

Nasil fikir. :KK70:

Guzel fikir bence. Motivasyon da dusmez. Surekli aktif oluruz. Hedeflerimize ulasiriz hep beraber. Sevindim ben 😁
GREYFURT
Yapılan araşatırmalarda yemeklerden önce tüketilen bir bardak greyfurt suyunun hem kilo vermeyi kolaylaştırdığı hemse su içmek istemeyenler için ideal bir içeçek olduğunu ortaya çıkarılmıştır. Ancak kronik rahatsızlığı olan ve ilaç kullanan kişilerin greyfurt tüketmeden uzmanlarına danışmaları gerekir. Greyfurt ilaçlarla tüketildiğinde içeridiği yüksek sıvı nedeniyle olumsuz sonuçlarda verebilir.

Gecen gun antibiyotikle kullanmanin zararli oldugunu ogrendim ben de yazayim bulunsun.
Arkadaslar tarihlere baktim. 3 hafta yerine soyle yapacagiz.

2. Sezon 2 hafta uzamis olup 20 Martta bitecek.

3. Sezon 20 Martta baslayip - 24 Nisan da bitecek.

Itirazi olan yoktur sanirim.

Haftalik bol eksiler ve 1000 mesaj bekliyorum sizden. 🆒

Benim itirazim yok ama 2 hafta cok ya. Arti cikmamak icin cok ugrasmak lazim artik

Arkadaslar ramazanla ilgili dusunceniz nedir.

Kilo vermeye devam mi yoksa ara mi vereceksiniz.

Ben duruma bakicam once. Hem emzir hem oruc tut hem kilo ver becerebilirsem devam. Onceligim süt su an malum..
Şimdi tüm hafta yemeyip kendine ödül veriyorsun ya o engel oluyor istediğin şeye :KK43: vücut bir şeyi 21 günde unutuyor adapte oluyor malesef. O yüzden mümkünse hiç yeme bende senin gibiydim ama şimdi 1 çatal alınca yetiyor bana.

Evet uzun sure uzak kalinca garip geliyor tadi. Ben de epeydir kola icmiyorum mesela. Gecen gun bi yudum aliyim dedim camasir suyu kokusu geldi resmen.
Aaa kıyafetle mi tartiliyosun ben soyunuyorum
Bi atlet bi tayt ince uzun kollu 500 gr geliyo gun icinde kıyafetlerimi çıkarmam ama hesaplarım kac kilo olduğunu onlarinda :KK70::KK70:
Ben useniyorum her sefer cikar giyin. :KK48:
Uzerimde de kalin ve bol seyler vardi. 500 gram demek ki ciddi ciddi.
Insanlar haftada 500 gram verirken , biz 700-800 grami ayni gun vermeye calisiyoruz. Nyx1 Nyx1 :KK34:

Ha gayret kizlar iyi ugrastiniz ha.
Bu olabilir ama ceza almasina sebep olacak kilosundan az gelmek sartiyla. :sampiyon:
Ben de tam artidan kurtulana kadar mi liste disi kalsa diye teklifte bulunacaktim. Bu da iyiymis.
Duzenlenen kurallar ilk sayfada. 2 Tarti gunu yaptik.
Cok konusmussunuz masallah okuya okuya anca geldim:KK48:
Simdi ilk sayfaya bakicam

Dizi izliyorum. :KK70:

Yirttin iste daha ne.:KK71::KK9: Biz nyx le surunuyoruz. :KK70:
Vallahi sürünüyoruz ya beynim yandı tartılıp hesap yapmaktan :KK53:
Tam da 100 gramlakurtardın cano :)
O 100 gram için çekmediğim dertler çile kalmadı:KK70:
Her yarim saatte bir yudum su ic Nyx1 Nyx1
Şimdi 3te Türk kahvesi içicem 5e kadar yarım saatte bi limonlu su az az, 5te veya 6da yeşilçay duruma göre
Gelecek gelecek ben ki tek başıma yarım kilo profiterolü gömerdim. 1 kutu baklavalı dondurmayı gecenin bir yarısı tek başıma yedim ki bunlar aklımda kalanlar ayyy birde ekmek kadayıfı var bol kaymak tahin ve fıstıklı dışımın kovuğuna gitmezdi. Şimdi 1 çatal pasta o da mecbursam. Şerbetli tatlı hiç yemiyorum. %80 kakaolu Biterler bile tatlı gelmeye başladığı için bıraktım artık yaparsın merak etme
Of evet aynı ben ve sınırım yok yerim yani hepsini peşpeşe de yiyebilirim umut ışığısın bana şuan :KK23:

Bence oluşan ödem o kadar kısa sürede kilo almak imkansız o yüzden içinizi rahat tutun derim ben.
Evet su topladı vücudum hissediyorum zaten 200 grla falan kaybedersem kötü olur:KK8:
Bu olabilir ama ceza almasina sebep olacak kilosundan az gelmek sartiyla. :sampiyon:
Ben de sorcaktım 2 hafta derken 2 tartı günü mü 4mü diye 2 tartı günü daha iyi olur sanki 4 tartı günü fazla geldi

2 tartı olsun bence de aldığı kiloyu verip birde ekstra eksiye geçmiş olmalı
Vallahi sürünüyoruz ya beynim yandı tartılıp hesap yapmaktan :KK53:

O 100 gram için çekmediğim dertler çile kalmadı:KK70:

Şimdi 3te Türk kahvesi içicem 5e kadar yarım saatte bi limonlu su az az, 5te veya 6da yeşilçay duruma göre

Of evet aynı ben ve sınırım yok yerim yani hepsini peşpeşe de yiyebilirim umut ışığısın bana şuan :KK23:
Kız tüm günü tatlıyla geçirdiğimi bilirim ben tövbeler olsun. Şu borcamlar var ya kare olan onların büyük olanı 2 kat halinde baklava dolu tüm gün yediğimi akşama kocam sorunca da 2 dilim ayırdım sana dediğimi hatırlıyorum. Geçiş döneminde ben kakaolu muzu çok kullandım kesiyordu tatlı isteğini :)

Ayrıca test ettin mi bilmem tatlı yediğim günün ertesi sabahı hep baş ağrısı ile uyanıyorum ben hala öyle

2 tartı olsun bence de aldığı kiloyu verip birde ekstra eksiye geçmiş olmalı

Kız tüm günü tatlıyla geçirdiğimi bilirim ben tövbeler olsun. Şu borcamlar var ya kare olan onların büyük olanı 2 kat halinde baklava dolu tüm gün yediğimi akşama kocam sorunca da 2 dilim ayırdım sana dediğimi hatırlıyorum. Geçiş döneminde ben kakaolu muzu çok kullandım kesiyordu tatlı isteğini :)

Ayrıca test ettin mi bilmem tatlı yediğim günün ertesi sabahı hep baş ağrısı ile uyanıyorum ben hala öyle
Baş ağrısına dikkat etmedim canm ama yeme konusunda öyleyim o yüzden 62ye cıktım:olamaz:
Allah ne verdiyse :KK70: fazla amanyinda sonra bi daha başa dönmesin hersey
Ya erken yatıcam ya da tavada yağsız tavuk yicem 2 tane, baya bişey yerdim de bu işin çarşambası da var 57.9 görmem lazım

Ciktik markete parka kızla ayağımı burktun il
Baş ağrısına dikkat etmedim canm ama yeme konusunda öyleyim o yüzden 62ye cıktım:olamaz:

Ya erken yatıcam ya da tavada yağsız tavuk yicem 2 tane, baya bişey yerdim de bu işin çarşambası da var 57.9 görmem lazım
Aynen artik laylaylom bitti
Salatada ye bari tavuklu salata iyi olur

X