ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Eki Görüntüle 2244079

Selamlar. Dun giremedim hic once market alisverisi ordan avm ordan bebek gormeye gittik. Gecenin bi vakti pasta ve tatli yedim. Yemeseymisim 69u gorurmusum demek ki. Kismet artik mutluyum yine de bu sonuca.

İlk ciktigimda 70.9 geldim. Sonra hayir eksi cikmam lazim diyip ustumu basimi cikardim. 😂500 gram kiyafetlerim eder mi bilemiyorum ama sonuc bu valla.
Aaa kıyafetle mi tartiliyosun ben soyunuyorum
Bi atlet bi tayt ince uzun kollu 500 gr geliyo gun icinde kıyafetlerimi çıkarmam ama hesaplarım kac kilo olduğunu onlarinda :KK70::KK70:

A AklinYolu1 cok sivi tukettim 2 ye kadar ondanmi boyle olduki
2244086

Geçmiş olsun bebisine.
Sagol kaptanim :KK200:
Kizlar 5 sezona kadar uzatabiliriz. Düşünme aşamasındayım. Eski arkadaşlar gelebilir ama yeni katılım benim açımdan bitmiştir.

Yaa ne guzel haber:KK76::KK9:
Sağol canım bakalım makina şans işi biraz ne çıkarsa bahtıma diyip en ucuzunu seçtim kocacım emin misin dedi durdu 😂😂😂 sanki önce pahalı aldık noldu kısmet yani...

Yeme olayı aynı malesef amaaan tüm gün ye gitsin oluyor tıkabasa yemiyorum ama yeşillerim burdan köye yol oluyor 😁😃

Benim ilk oğlan çoook yemek seçer hatta bir keresinde inatlaşa inatlaşma tek öğün için 7 çeşit yaptım istedikçe ve yemedi o günden sonra salladım canın isterse diye hala da çok yemek seçer :KK43: ama küçüğüm öyle değil tam sağlık kafası sebze salata sever ev yapımı şeyleri tercih eder süt yogurt ayran peynir yer çok şükür iyi yani. Bazen beraber lahana kemiririz😂😂😂

Evet beyaz esya tamamen şans isi bence. Milletin cok memnun kaldigindan sen kalmayabilirsin de yani. İnsallah guzel cikar uzun sure de dayanir canım.

Ben hic yemek secmem. Ettense sebze yemeyi tercih ederim ama iy et yemem de demem. Kardesim de belli bi yasa kadar secmedi. Ama benim kocanin ailesinde babasindan tut butun kardesleri bir seyleri secer. Kendisi de cok olmasa da biraz oyle ve kardesleri ben bunu yemem sunu yemem dedikce sinir olup kinadi hep. Geldi basimiza malesef. Domatesi yiyor ya mesela.Domatesin arkasina da zeytin takiyorum bazen yer mi ki diye umutla. Onu anladigi an domatesi de cikariyor agzindan. Oyle bi gicik. 1 yasina girdi hala 9 aylik pantolon buyuk geliyor dusuyor ustunden. :işsiz:

Ay masallah masallah senin oglana. Hayallerimdeki bebe:KK48: benim kuzenlerim de maydonoz sapi kemirirlerdi kucukken ayila bayila
Kız mevhibe ananas buldum ucuza çayı nasıldı bu meretin :)))
Yanına evde olanları söyle ha başka bişey alamam 😂😂😂😂

Dun ben de aldim ananas. Kabukları da istedim sirf cay yapicam diye valla:KK48:
Başka bi rahatsızlığı yoksa dış ishal yapıyor malesef :KK43: ALLAH kolaylık versin
Sagol canim.
Birde bacaklarımda ve ayaklarında sürekli bir uyuşma var bildiğim kadarıyla firik yok bende ama oladabilimiş şimdi kim gidecek doktora :)

İhmal etme bence onu ya. Bir sey varsa da ilerlemeden onlem alinir hic degilse.

Evet bunu farkettim ödül günleriyle devam edersem kalıcı sonuç alamicam o yüzden bırakmam lazım ama inanamıyorum ya o gün gelecek mi ben istemediğim için tatlıya hayır dicem :KK70:
Gelecek gelecek ben ki tek başıma yarım kilo profiterolü gömerdim. 1 kutu baklavalı dondurmayı gecenin bir yarısı tek başıma yedim ki bunlar aklımda kalanlar ayyy birde ekmek kadayıfı var bol kaymak tahin ve fıstıklı dışımın kovuğuna gitmezdi. Şimdi 1 çatal pasta o da mecbursam. Şerbetli tatlı hiç yemiyorum. %80 kakaolu Biterler bile tatlı gelmeye başladığı için bıraktım artık yaparsın merak etme

X