lili nin diyet günlüğü

Bu sabah 65.8 geldim tartıda regl bitti onun etkisi mi bilmiyorum ama çok mutlu oldum ben şimdi sabah kahvaltısı 1 bardak yeşil çay peynir salatalık 1yumurta limonlu maydonoz 1\2 maraş çöreği aç karnına limonlu su

Öğle yemeği 1 kepçe yoğurt 1 kepçe kuru fasulye 1 tane patlıcan dolması yedim şimdi çok açıktım ara olarak eve gidince ne yesem

Eve geldim gozum donmuştu atıştırmalık bişeyler aradım derken eşim torku banada almış tezgahın üstünde dayanamam ki ben 5-6 çay kaşığı yedim pişman mıyım evet akşam yemeği olarak 1 kepçe yoğurt çorbası 2 kaşık bulgur pilavı ve 1 kaşık patlıcanlı et yemeği yedin artık bir şey yemem akşamları yatmadan 1 bardak limonlu su içiyorum

Bugün haftalık temizlik günümdü ne yediğimi ben de bilmiyorum anca oturdum ama çok yoruldum gerçi evi temiz ve düzenli görmek her şeye değer ne yediğime gelirsek sanırım sabah aç karnına limonlu suyumu içtim sonra sucuklu yumurta peynir 1 dilim ekmek 1 tane zeytin limonlu maydonoz ve şekersiz çay içtim sonra akşama kadar abur cubur yedim bunlarda 5-6 tane bayramdan kalan çikolata yarım kurabiye akşam da 3 kaşık bulgur pilavı 2 kaşık patlıcan yemeği yedim inşallah yaptığım hareketle yediklerimi yakarım

dün pazardı misafir falan derken olanlar oldu bende pazarları serbest gün ilan ettim o yüzden dün yediklerimi yazmıyorum ama 65.8 e düşmüşüm 1 haftada 2.2kg vermişim çok mutluyum

sabah 1 kase nesfit 1 tutam limonlu maydonoz 1 yumurta peynir aç karnına limonlu su 2 parça peynir yedim

selamlar hayırlı olsun topiğiniz umarım en kısa sürede hedefinize ulaşırsınız :KK15:

nacizane bir kaç bir söylemek istiyorum.
bence öğünleriniz çok az, minik kilo veriyorsanız da normalde aldığınız kaloriyi epey azalttığınız için veriyo olabilirsiniz.
yani demek istediğim kilo verdikten günlük yaşantınıza döndükten sonra bu dozda gitmezseniz kilolarınızı geri alabilirsiniz.
ki ben şuan sizin iki öğün arası tok geçirdiğinizi sanmıyorum.

bence öğünlerinizde daha nitelikli yemekler yiyin. pilav yerine baklava yerine koca bi kase sebze yiyin kahvaltıda yumurta mutlaka olsun.ara öğünlerde nescafe yerine ayran için gibi.

tekrar başarılar diliiyorum :KK200::KK200::KK200:

selamlar hayırlı olsun topiğiniz umarım en kısa sürede hedefinize ulaşırsınız :KK15:

nacizane bir kaç bir söylemek istiyorum.
bence öğünleriniz çok az, minik kilo veriyorsanız da normalde aldığınız kaloriyi epey azalttığınız için veriyo olabilirsiniz.
yani demek istediğim kilo verdikten günlük yaşantınıza döndükten sonra bu dozda gitmezseniz kilolarınızı geri alabilirsiniz.
ki ben şuan sizin iki öğün arası tok geçirdiğinizi sanmıyorum.

bence öğünlerinizde daha nitelikli yemekler yiyin. pilav yerine baklava yerine koca bi kase sebze yiyin kahvaltıda yumurta mutlaka olsun.ara öğünlerde nescafe yerine ayran için gibi.

tekrar başarılar diliiyorum :KK200::KK200::KK200:
Teşekkürler yorumunuz için evet aç geziyorum dediğiniz gibi biraz daha arttırmam lazım çünkü öğle yemeğinden 2 saat sonra miğdem kazınıyor ama biraz da miğdemi kuçultmek bu porsiyonlara alıştırmak istiyorum ama önerilerinizi dikkate alacağım

Ara:1\2 mandalina 1 bardak kahve öğle yemeği 2 kepçe cacık 1 dilim ekmek 2 yemek kaşığı bulgur pilavı 3 yemek kaşığı taze fasulye

ara olarak düşündüğümü yemedim ama sağlıklı yedim yinede şöyle mis gibi sütün içine güzel kokan tarçın yanınada kıpkırmızı bir elma hem tokum hem açlık krizim yok hem tatlı krizim yok 20 düz mekik 100 tane şu merdiven çıkma aletinden yaptım bacaklarım yanıyo bugün alıştırma başlangıç hergün arttırıcam

Akşam yemeğinden önce arksdaşıma uğramıştım 1 bardak kahve ile 1 tane hurma tatlısı yedim

Salı gunku menu sabah 1 haşlanmış yumurta 1 kase nesfit. Ara 1 mandalin öğle 1 kepçe şehriye çorbası 2 yemek kaşığı kızartma 3 kaşık toğurt ara yulaf kepeği yoğurt tarçın akşam yemeği 2 tane biber dolması 1 tane domates dolması

hanımlar bu günlerde bir kitap okuyorum epubda rastladım dikkatimi çekti okuyayım dedimZAYIFLAMADA SON SÖZ DENİZ EGECE
ben kitabı hala okuyorum ve çok beğendim zayıflamaya farklı bir bakış açısı getirmiş insanın doğasında aslında ideal beden olduğu ama çevresel şartlar bilinçaltımıza işlenen kodlar psikolojik etkenlerle kilo aldığımızı söylüyor ve diyor ki aşagıdaki soruları yemek yemeden önce bişeyler atıştırmadan önce kendine sor :
1 şu anda beslenmeye ihtiyacın var mı
2 zihnim istedi diye mi besleneceğim başkaları ısrar etti diye mi yoksa bedenimin ihtiyacı olduğu için mi yiyorum
3 bedenim susadın mı uykun mu var yoksa dinlenmeye mi ihtiyacın var
4 bedenim yürüyüşe dokunulmaya egzersiz yada harekete mi ihtiyacın var
5 bedenim ilgiye arkadaşa yada cinselliğe mi ihtiyacın var
6 bilinçaltım bedenim için x kilo faydalı ve doğru bir kilodur

bu soruların sana doğru gelenlerini yemeğe başlamadan önce her seferinde kendine sormalısın bir süre sonra soru sormaya ihtiyaç duymadan bedensel besleniyor olacaksın

bende bugün uyguladım sabah kahvaltıdan sonra ara yapmadım ve öğle yemeğinde hala acıkmamıştım ilk defa tabağımı bitiremedim yarım bıraktım akşam okul çıkışı arkadaşlarla yemeğe gittik köfte söyledim normalde siler süpürürdüm ve çok aç olurdum ama 5 köfte zor yedim benim için inanılmaz başarı

bugunku menüm
sabah 1 haşlanmış yumurta 1tutam maydonoz 3 parça peynir 1 kase nesfit
öğle 3 kaşık pilav 2 kepçe etli patates 3 kaşık salata salata dışındakileri bitiremedim
akşam 2 parmak kalınlığında 2 parça kaşarlı pide 5 köfte ayran

kitaptan öğrendiklerimi zamanla paylaşırım

Bugün sabah 2 haşlanmış yumurta 3 dilim peynir 1 bardak sut ara neskafe öğlen 2 kepçe çorba 1 kepçe yoğurt 2 dilim saç böreği ara 2 dilim baklava 1 dilim tulumba tatlısı akşam 3 kaşık pilav 2 kaşık patateli köfte 1 dilim yaş pasta ablamın doğum günü için kaçamak yaptımm

X