Makyaj Ürünleri Lilakutu, Vanilya Club, Luxy Box gibi Kutular

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende lilakutuya olacam mobil ödeme yapcam nasıl oluyor her ay ben yenılıyormuyum odemeyı yksa kendılıgınden faturama yansıyormu iptal edebılıyormuyum

Lilakutu yine muhteşem sevgililer günü kutusu gönderdi :)
içerisinden inglot makyaj ürünleri çıktı..(bu markanın bir allığı 37 lira falan)
Artı loccitane losyon çıktı.(bu markanın losyonları 23 tl değerinde)
revigen şampuan,dna maskesi,cosmed tüy geciktirici kremler,durance krem filan çıktı..
Bir de lilaçorap ve toka çıktı :)
19 liraya bu ürünlerin hepsi benim oldu :KK70: Ben sevdim ya üyeliğimi uzun süre devam ettiririm sanırım :KK52::KK52:

Revigen şampuanla ilgi görüşününüzü alabilir miyim bu aralar saçlarım çok dökülüyo almayı düşünüyorum ama sitede kimi memnun kalmış bazısı kalmamış kararsız kaldım

İlk lila kutum bu ay geldi arkadaşlar ve çok beğendim ben.
İçinden sadece tam boy bir ürün çıktı. O da Inglot oje.
Neostrata, bioderma gibi markaların sample'ları vardı.
Hemen hemen hepsi işime yarayacak ürünler.
Memnun kaldım ilk kutu için.

Benimde ilk kutum Lilakutu nun Nisan ayı kutusu oldu.. Önceki aylarda netten takip ediyordum. Genelde yaşlanma karşıtı, kırışıklık giderici vs. ürünler olduğundan şikayet edenler çoktu. Daha yaşım 22 ve bu tarz ürünler hiç bir işime yaramayacağından tereddüt ederek nisan kutusu için üye oldum. Şansıma bu ay çok güzel ürünler çıktı. Özellikle tam boy inglot oje çok iyidi. İlk kutumdan sonra aktif üyeliğimi iptal ettirmiştim.. Gelen ürünler çok güzel ama sample olduklarından boyutları gerçekten çok küçük. Tek kullanımda test edilebileceğini düşünmüyorum bazı ürünler için. Yeni ürünler denemek isteyenler için çok ideal lilakutu. Ama şahsi fikrim, bu kadar küçük boyutlarda denediğim bir ürünü devamlı kullanıp kullanmayacağıma karar vermem mümkün değil.

merhaba kizlar ben de lila kutuya üye olmak istedim ama kontenjanlar kapali tekrar açılınca size mail atalım die bi mesaj çıktı ben de heveslendim ya luxy boxa üye olayım dedim o da davetiye istiyo facebooktan yazdım davetiye bulamıyorum diye beni destek mailine mail atmam konusunda yönlendirdiler gelen cevapsa şu ' kontenjanımız kısıtlı davetiyeyi de sitemizden alışveriş yapan müşterilerimize yolluyoruz' :S
lila kutudan da hala mail gelmedi acaba ordan cevap gelmesi için de siteden alışveriş yapmam mı lazım ..ben internetten çok alışveriş yaparım ama açıkçası bi kutuya üye olmak için alışveriş yapmam gerektiğinin söylenmesi hiç hoş değil ve beni ters yönde motive etti açıkçası :))

Vanilyaclup tan hiç memnun kalmadım. Gönderdikleri ruj kahverengi (en koyusundan) ve diğer ürünleri alerji yaptı, hassas ciltliyim yazmama rağmen. Luxybox a üye oldum ama davetiye kodu istiyor. Davetiye kodu yollayabilecek var mı aranızda :KK54::KK3:

Limangobox çıkmış,üstelik göndereceği ürünleri de yazıyor içinde, süper bence. Luxybox davetiye kodu olan var mı :))) hala arıyorum:KK70:

kızlar yeni yorum yok ama glossbox açıldımı hala üye olanlar memnunmu bu iş benim çok hoşuma gitti ne yapsam nereye üye olsam bilemedim

Bende bu gün keşfettim sanırım gloss box yok daha tr de. Ben lilakutuya üye oldum şimdi acaba daha fazla varmıyor dıye senın gıbı arayıştayım nasıl keşfedemedım dıye kızıyorum kendımeee ayrıca kutuları çok güzel miş

Kizlar ben de lilakutuya uye oldum ama ucret falan istemedi siz 19 tl fln yazmissiniz. Bana bu durumu biraz anlatir misiniz sonradan bisey cikmasin basima

Kizlar ben de lilakutuya uye oldum ama ucret falan istemedi siz 19 tl fln yazmissiniz. Bana bu durumu biraz anlatir misiniz sonradan bisey cikmasin basima

üye olmakla keşif kutusu satın alma olayı ayrıldı artık.
eskiden üye olup kutuya senelik abone olunuyordu artık isteyen istediği ay keşif kutusu alabiliyor

X