Lh testim çok saçma, bakar mısınız

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.136
981
28
Kızlar merhaba, adet döngümü baz alırsam yumurta çatlamam ayın 10 unda olması lazımdı, ama ayın 7 sinde pik i maximumda gördüm, görselde de var, ayın 8 i saçma sapan bir dağılım var, ama ilkde o da koyuydu sonradan dağıldı. Bugün yaptığım testte de bayağı silik, yani benim yumurtam bugün mü çatlıyor, dün mü çatladı yoksa pik in maximum olduğu gün mü? Hangi günü nasıl değerlendirecektim, yardımcı olur musunuz :KK43: ağlamak üzereyim çünkü eşim 3-4 gün burada değil bir tek ayın 7 sini değerlendirdik, 3 gün eşim olmayacağı için kaçırmış olmak istemiyorum

Eklentiler

• AFE71EAD-4A99-4028-83C5-6751E58176EA.jpeg
    AFE71EAD-4A99-4028-83C5-6751E58176EA.jpeg
    132,4 KB · Görüntüleme: 41
9.gün çatlamış bugun silik olması hormonun kesildigi anlamına geliyo. dün değerlendirdiniz mii

Kızlar merhaba, adet döngümü baz alırsam yumurta çatlamam ayın 10 unda olması lazımdı, ama ayın 7 sinde pik i maximumda gördüm, görselde de var, ayın 8 i saçma sapan bir dağılım var, ama ilkde o da koyuydu sonradan dağıldı. Bugün yaptığım testte de bayağı silik, yani benim yumurtam bugün mü çatlıyor, dün mü çatladı yoksa pik in maximum olduğu gün mü? Hangi günü nasıl değerlendirecektim, yardımcı olur musunuz :KK43: ağlamak üzereyim çünkü eşim 3-4 gün burada değil bir tek ayın 7 sini değerlendirdik, 3 gün eşim olmayacağı için kaçırmış olmak istemiyorum
8 'de büyüme olmuş ve çatlamış canım benimde t çiğzisi aman aman koyu değildi ama yumurta büyümüştü:KK43:

72 saat sperm tüplerde kalıyor ama 32 yada 36 saatmi ne demişti doktor canlı kalabiliyor diye. 7 sinde olduysa ilişki,9 da çatlamış yani olma ihtimali var canım keşke 8 sinde olabilsemiymiş:KK43:

72 saat sperm tüplerde kalıyor ama 32 yada 36 saatmi ne demişti doktor canlı kalabiliyor diye. 7 sinde olduysa ilişki,9 da çatlamış yani olma ihtimali var canım keşke 8 sinde olabilsemiymiş:KK43:
uf yok işte :KK43: :KK43: :KK43: sadece 7 si gece oldu. Ama mantıken 7 si çatlamaya başlamış değil mi, herkes farklı şeyler söylüyor, ayın 8 i de çatlama devam etmiştir belki. of amaan bıktım en sonunda koyvercem

bende ovulasyon testiyle hamile kalanlardanım canım 8'de yumurtlama olmuş,9 'da çatlamış yani 9 'da çatladığında tüpler de sperm olması gerekli,muhtemeln vardır da say bakım kaç saat olmuş:)

X