LH hormonu kaç olmalı? (Pco)

kubusnn11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
97
15
24
Merhaba bayanlar ben geçen ay hamilelik düşünmeye başladım ilk ay denememde olumsuz oldu doktora gittim pco var bende doktor da adet olunca kan testi yapalım dedi regl 3. Günü kan verdim prolaktin 9.03 -FSH 8.05 -TSH 3.24 -LH 25.48 çıktı henüz doktor sonucunu görmedi izinde olduğu için bende kendimce referans aralığından bakınca hepsi normal ama LH’nin referans aralığı yok kaç olmalı LH ? LH hormonum yüksekse nasıl düşürürüm bu şekilde hamile kalan var mı neler yaptınız yardım edin kızlar 🙏🙏😒

Adetleriniz düzenli mi benim de pcos vardı klomenle gebe kaldım benim FSH 5 lh 6 idi adetlerin düzene girerse düşüyor

Merhaba bayanlar ben geçen ay hamilelik düşünmeye başladım ilk ay denememde olumsuz oldu doktora gittim pco var bende doktor da adet olunca kan testi yapalım dedi regl 3. Günü kan verdim prolaktin 9.03 -FSH 8.05 -TSH 3.24 -LH 25.48 çıktı henüz doktor sonucunu görmedi izinde olduğu için bende kendimce referans aralığından bakınca hepsi normal ama LH’nin referans aralığı yok kaç olmalı LH ? LH hormonum yüksekse nasıl düşürürüm bu şekilde hamile kalan var mı neler yaptınız yardım edin kızlar 🙏🙏😒
Canım LH hormonun yüksek çıkmış. Tabi bunu doktor iyi bilir bende yeni yaptırdım çünkü aralıgı 2.4 12.6 olması lazım. Mesela benimde prolatiktin hormonum 40 çıktı

Kilo problemin var mı canım ben 1 kaç kilo verdiğimde daha düzenli oluyorum zaten lh yüksek olunca FSH göre pcos oluyor
162 boya 61 kiloyum şu an boyuma göre kilom iyi çok zayıfta değilim kilolu da değilim bundan daha zayıf olduğum zamanlarda ulturasonda kistim görünmüyordu ben çocukken öğrendim pco olduğumu 48 , 50 kiloydum o zaman da adet düzensizliği sebebiyle gitmiştim yani zayıf olmak etkilesede o kadar etkilemiyor :/

Canım LH hormonun yüksek çıkmış. Tabi bunu doktor iyi bilir bende yeni yaptırdım çünkü aralıgı 2.4 12.6 olması lazım. Mesela benimde prolatiktin hormonum 40 çıktı
Kaç olunca sıkıntıymış prolaktin ve ilacı hangi değerde başlatıyor Dr lar?

X