Leyla ile Mecnun Trt 1

bayıldım bu diziyeee hergün izlesem bıkmam.tıpkı hergün patates kızartması yemek gibi çünkü patates kızartması yesemde bıkmam

yine güzel bir bölümdü.
2023 deki Metin Akpınar çakması Mecnun süperdi.
Yavuz`un sevgilisinin göz ameliyatında maymuncuk retina yaptırması hele
Şarkıcı Erdal`a, Leyla`nın 19 inç gözlüklüğüne, Kamil`in bu sefer spor programlarında yedek olmasına çok güldüm
2023`de bile hala değişmeyen bir konu vardı o da İskender`in yine bir arabayı yokuş aşağı vurdurması.Adamın kaderi bu
Bu dizi keşke daha erken bir saatte yayınlansa ne güzel olurdu...

Aaaaaaaaa yeni bölüm yayınlandı mı akşam?ben maçtan sonra da baktım,yok heralde dedim,

Gece mi yayınladılar,hayret görmedim valla,hemen bakayım bari,merak ettim doğrusu sen yazınca...

Son düzenleme:
kızlar bu dizinin tekrarı oluyormu acaba ya ? oluyorsada ne zamanki bilen varmı :44::44:
inşallah akşamları oluyordur , gündüz oluyorsa izlemeyem ki (

kızlar bu dizinin tekrarı oluyormu acaba ya ? oluyorsada ne zamanki bilen varmı :44::44:

Tekrarı oluyo da belli bi günü yok sanırım,

Trtnin sayfasına bakmak lazım,genelde Cumartesi Pazar 10.30 dan sonra koyuyolar haftasonu bi bak istersen..

Geçen cumartesi 23.00 de tekrarı vardı , hoş ben sonuna denk gelmiştim ama
Hiç belli olmuyor , Trt bu konuda kafasına göre takılıyor

İzledim şimdi,

Valla hangisini yazacağımı şaşırdım,

Çok çok çok orjinaldi bu bölüm,Ankara simidinin tadını aldıkları iyi oldu,manzara da güzeldi,

2023 vurgusu süperdi bi kere,nükleer olaylara göndermeler falan,

Tipleri çok güzel ayarlamışlar,Dede Çılgın Profesör olmuş Geleceğe Dönüş filmindeki,

Mecnunun memur evkaflı tipi,konuşması tavırları çok komikti,nasıl da uydurmuşlar,

Leylanın gözlükleri,Ardanın babasının izinden gitmesi,

İskenderin araba itme takıntısı,Erdal abinin fantezileri çok eğlenceliydi,

Hele Yavuzun sevgilisinin gözlerine neydi maymuncuk taktırmasına çok güldüm,

Kamilin futbol sevdası burda da devam etti,yazık gene yedekte olmaktan kurtulamadı,

Dede çok komikti bu bölüm yaa sakallar gitmiş sırf saç değişik olmuş,

İsmail abi yine her zamanki gibi kıyafetler o biçim konuşmalar desen süper,hele beni geçmişe

götürmüyosunuz diye çocuk gibi ağlaması çok komikti,ALLAHım bi de pişmaniye almış geçmişe giderken

elimiz boş gitmeyelim diye...

Çok eğlendik,çok güldük yine...

Ben geçen hafta izliyememiştim
Cumartesi günü 19.50 de tekrarı vardı.
Hoşş keşke hep cumartesi günleri başlasa ne iyi olur..
Bu haftaki bölüm çok güzeldi
Geleceğe dönüş sahneleri , Ankara için o iğrenç espiri
İsmail abi , dede , arda niye her zamanki gibi süperdiler..

Son düzenleme:

İğrenç espri dediğin ne Kurabiye,ben kaçırdım sanırım nasıl bi espriydi ki?
:44:

İğrenç espri dediğin ne Kurabiye,ben kaçırdım sanırım nasıl bi espriydi ki?
:44:

Yavuz hırsınız , Ankaranın en güzel yanı ....... dedi ve onu arabadan attılar ya canım
İşte o Ankara ile yapılan iğrenç espiriydi..

Yavuz hırsınız , Ankaranın en güzel yanı ....... dedi ve onu arabadan attılar ya canım
İşte o Ankara ile yapılan iğrenç espiriydi..

Valla ben hiç duymadım,senden duydum gene de anlamadım valla,neyse salla gitsin...

ankara'nın en güzel yanı istanbul'a dönüşü
diye yıllardır süre gelen bir söz var ya ,işte bahsettiğim oydu :)))

komik ama sacma bir diizi ne konusu belli ne alti var ne ustu ama gulmek icin izlenebilir:) bende ismailin agzindan cikanla kulaginin duydugunun ayni olmadiginin farkindamisin sen lafina bayiliyorum:)

sen ağzından çıkanla kulağının duyduğunun bir olmadığından eminmisin:))

İsmail abinin geçen bölümde
Olaylar , olaylar
vır vır vır demeside güzeldi
Adam süper oynuyor ya

Son düzenleme:
komik ama sacma bir diizi ne konusu belli ne alti var ne ustu ama gulmek icin izlenebilir:) bende ismailin agzindan cikanla kulaginin duydugunun ayni olmadiginin farkindamisin sen lafina bayiliyorum:)

komik olanda bu zaten entrika kötülük peşinde koşturan kimse yok bu dizide.aşık olan genç ve aşık olduğu kıza kavuşmak için gencin yaptıkları anlatılıyor.aslında çok ince espriler var.durum komedisi deniyor sanırım buna.haklısın gülmek için izlenilesi harika bir dizi olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…