Leyla ile Mecnun Trt 1

keşke leyla olarak bir kız alsaydılar diziye. halbuki leylaya çok benzeyen birkaç kız vardı.
bu şekilde olmadı yaa eski tadı yok kesinlikle.
he sen leyla karakteri dursaydı bişey olmamış gibi devam etseydi ama sadece yüz sima falan değişik kız olsaydı demek istediiin.. evet güzel olurdu yapıyorlardıya bazı dizilerde dimi.. bişey olmamış gibi aynı devm ediliyordu yeni simayla...

KIZLAAAAR ÇABUUK OYLAMAYAA , LEYLA MECNUN ÖN SIRADA :KK51::KK52::KK76::KK76:

DAHADA ÖNE ÇIKARALIM BEN ŞİMDİ KULLANDIM OYU LEYLA MECNUNAAA HADİİİ

2011 yılının en iyi dizisini milliyet.com.tr okucuları seçiyor. / Tv Rehberi / Milliyet Tv Rehberi

Ben de kullandım oyumu...:KK3:

Bir de dizinin eski tadı hala yerinde bence hatta daha tatlı,

Hangi dizi böyle bi olay sonrası bu kadar orijinal bi senaryoyla devam edebilirdi ki!

Hem zaten Sedefin diğer adı Leyla,yani ilerde yine Leyla ile Mecnun olacaklar sonunda...
:KK8:

he sen leyla karakteri dursaydı bişey olmamış gibi devam etseydi ama sadece yüz sima falan değişik kız olsaydı demek istediiin.. evet güzel olurdu yapıyorlardıya bazı dizilerde dimi.. bişey olmamış gibi aynı devm ediliyordu yeni simayla...

:) aynen canım. orjinal leyla karakterinin kalması taraftarıydım. böyle de güldürüyor ama öyle bambaşkaydı tabi :KK17:

kullandim oyumu canim.Süper yaaa Leyla ile Mecnun en önde gidiyor.harikaaaaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9:
evett çok süper...:KK76:
Ben de kullandım oyumu...:KK3:

Bir de dizinin eski tadı hala yerinde bence hatta daha tatlı,

Hangi dizi böyle bi olay sonrası bu kadar orijinal bi senaryoyla devam edebilirdi ki!

Hem zaten Sedefin diğer adı Leyla,yani ilerde yine Leyla ile Mecnun olacaklar sonunda...
:KK8:
evet haklısın:KK9:

:) aynen canım. orjinal leyla karakterinin kalması taraftarıydım. böyle de güldürüyor ama öyle bambaşkaydı tabi :KK17:

evet sonradan anladım bende demek istediğini zaten hemen yazdım

haklısın aslında sende varya hakketen öle olsaydı bir yıl da atlamak zorunda kalınmazdı :)))

Öyle mii?ne zaman canım biliyo musun sen?

zamaını bilmiyorum ama bi şey başlatmışlar ankara ve istanbulda bir çok üniversitede söyleşi yapıcaklarmış hatta istanbuldakilere onur ünlü de katılıcakmış gazi dekinin tarihi belli olduğunda buradan duyurum ben çünkü tadı damağımda kaldı onada gidicem:))

zamaını bilmiyorum ama bi şey başlatmışlar ankara ve istanbulda bir çok üniversitede söyleşi yapıcaklarmış hatta istanbuldakilere onur ünlü de katılıcakmış gazi dekinin tarihi belli olduğunda buradan duyurum ben çünkü tadı damağımda kaldı onada gidicem:))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Anladım canım,senden haber bekliyoruz o zaman ...:KK34:

fragmani koymadim buraya daha demi

[video=youtube;GjAReV0gbzI]http://www.youtube.com/watch?v=GjAReV0gbzI[/video]

uzayli Zekiye olacak yine bu bölümde.cok güzel söylüyor.cok korkuyorum beeeeyyy mi diyor nr diyor:KK52:

atlet giydin mi sen içine??? yüzyılın geyiği:)) hangimiz bu soruyla karşı karşıya kalmadık ki dimi:KK9: süper bir bölüm daha bekliyor bizi kızlar:)))

Son düzenleme:
starda ikinci baharin eski bölümlerini koyuyolar,
bugün ali atayi gördüm ay nasi cocuk tipi var ama cirkin simdikinden,hafif toplu simdi cok karizma masallahhh

starda ikinci baharin eski bölümlerini koyuyolar,
bugün ali atayi gördüm ay nasi cocuk tipi var ama cirkin simdikinden,hafif toplu simdi cok karizma masallahhh

aynen ya,bu Ali Atay'daki degisim harika bisey olmus.adam yaslandikca yakisikli olmus.gencken gerckten cirkinmis ya.bir filmini izlemistim "iyi seneler Londra" diye, oradada sisman falan.ayrica dankek reklamlarinda cok kötüüü.amaaaaaa adam resmen 30 yasini gectikten sonra hem yakisikli olmus hem karizma.esiyle kac senedir evli bilmiyorum ama belkide esi onu zayiflatmistir.esi balerin cünkü

Son düzenleme:
baksaniza bu Ali Atay'mis ya.insan inanamiyor.adam evrim gecirmis

[video=youtube;GhpULGE6zaU]http://www.youtube.com/watch?v=GhpULGE6zaU&feature=related[/video]

[video=youtube;KOITD-pUS-w]http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=KOITD-pUS-w[/video]

Son düzenleme:
X