Leyla ile Mecnun Trt 1

bayılıyorum bu diziye.. günümüzdeki saçma sapan, kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizileri solda sıfır bırakır..herşey kendine özgün we çok orjinal bi dizi..

ayyynen katılıyorum,
4.bölümde fark ettim diziyi, reklamını gördüğümde romantik dizilerden sanıyor bakmıyordum..

biz eşimle indirip cd ye atıyor biriktiyoz biliyonuz mu :)))

evet dogru,benziyor gözleri.ama akrabalik varmi hic bilmiyorum canim.olabilirde olmayabilirde...

evet bende merak ediyorum o gözler bu kadar benzer ancak...

ayyynen katılıyorum,
4.bölümde fark ettim diziyi, reklamını gördüğümde romantik dizilerden sanıyor bakmıyordum..

süper bişey yapıyosunuz bence istisna böyle diziler çıkıyor arada bizde nişanlımla bağımlısıyız:KK1:

ayyynen katılıyorum,

aaaa ne güzel yaaa.süper bir fikir cd yapmak.yillaaaar sonra cikarip izlersiniz yine.ne ho$:KK16:

aradan 1 sene gecirtmek zorunda kaldilar ya,bu yüzden 2012 de yasaniyor bu olaylar.
geçirtmek zorunda kalmayabilirlerdi...

hadi arda ve zeynebi çıkarmalarını anlayabiliryorum ama leylayı niye kovmuşlar anlayamadım.. çünkü okunanlara göre leylayı arda dövüyor zeynep azmettiriyormuş leyla hem dayak yedi hem kovulmuş iyice araştırdım her yerde aynı yazılar..

hem pakize ne diye çıkıyor diziden .. "oyuncu arkadaşlarım ve ekibim hariç kızdım" demiş.. e kim kalıyor geriye..:26:

hadi arda ve zeynebi çıkarmalarını anlayabiliryorum ama leylayı niye kovmuşlar anlayamadım.. çünkü okunanlara göre leylayı arda dövüyor zeynep azmettiriyormuş leyla hem dayak yedi hem kovulmuş iyice araştırdım her yerde aynı yazılar..

hem pakize ne diye çıkıyor diziden .. "oyuncu arkadaşlarım ve ekibim hariç kızdım" demiş.. e kim kalıyor geriye..:26:

canim bu konular cok konusuldu tartisildi.biz üzülsekte kapattik bu konuyu artik.önümüze,gelecek olan bölümlere bakiyoruz.bosver biz su an ki bölümler ve oyuncular ve karakterler üzerine konusalim en iyisi

Muhteşem Yüzyıl, Leyla ile Mecnun’a özendi

Muhteşem Yüzyıl’ın da belgeseli çekildi.
Habertürk’ün haberine göre, başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Okan Yalabık, Nebahat Çehre, Selma Ergeç gibi ünlü oyuncuların paylaştığı, yayınlandığı ilk günden itibaren her bölümüyle gündem yaratan Show TV’nin fenomen dizisi ‘Muhteşem Yüzyıl’, bu kez ‘yapım belgeseli’yle ses getirecek.
Kanuni Sultan Süleyman dönemine mercek tutan dizinin kamera arkası görüntülerinin, oyuncuların, yönetmenlerin, senarist Meral Okay ve yapımcı Timur Savcı’nın özel röportajlarının yer aldığı dizi şeklindeki belgesel 7 Aralık Çarşamba 23:15′de Show TV’de yayınlanacak.
HER ŞEY NASIL BAŞLADI?
Zaman zaman eleştiri oklarını da üzerine çeken dizinin yapım belgeselinde; kamera arkasında yaşananlar, oyuncuların projeye dahil oluş süreçleri ve ilginç çekim notları seyirciyle paylaşılacak.
Türkiye’de ilk kez dizi belgeselini Leyla ile Mecnun yayınlamıştı. Diziden kamera arkası görüntülerinin, oyuncuların projeye dahil olma süreçleri ve görüşlerinin paylaşıldığı program kısa süre önce ekrana gelmişti. Belgeselde aynen Muhteşem Yüzyıl’da olacağı gibi set ve yapım ekibinin de açıklamalarına yer verilmiş, izinin “set hali” gözler önüne serilmişti.

TRT? Yapimci Sirket?

Trt hic bi dizilerinde kavgaya izin vermiyor, böyle bisey ne zaman olduysa o kisiler kadrodan cikarildi...
Bence dogru bi karar, ben TRTyi leyla ve mecnunla daha cok sevdim... cünkü en azindan ilkeli yayin yapiyorlar :KK34:

canim bu konular cok konusuldu tartisildi.biz üzülsekte kapattik bu konuyu artik.önümüze,gelecek olan bölümlere bakiyoruz.bosver biz su an ki bölümler ve oyuncular ve karakterler üzerine konusalim en iyisi

hmmm , ben bu konuyu yeni gördüm de bu forumda , bilmiyorum ne konuşuldu,
birde daha bir iki hafta önce falan öğrendik biz bu olumsuzluklar yüzünden diziden çıkmış olmalarını vs..

Allah'immm Allah'im harika bir bölümdü.hem komikligine komik,dramina dram hemde cok ipucu verici bir bölüm oldu.

gördünüzmü kizlar,demek $irin'le olmayacak Mecnun.Replige bak yaa:"benle senden bir hikaye cikmaz"
Ve Sedef besbelli a$ik olmus Mecnun'a.Adi da zaten Leyla'ymis.ooww senaryonun ilgincligine bak yaa.
sahte aksakalli dede Mecnun'a dedi ya "kafani cali$tirmaya kari$iyorlar":KK1:iste benimde kafam oldu mengene.

yazacak o kadar $ey var ki.tutuldum:26:

yuppi ben diyodum iste, sari ciyanla olmaz sedefle daha cok yakisiyorlar diye :KK53:
cok sevindimmmmmm... kesinlikle daha eglenceli bölümler bizi bekliyor,
sirin cok SIKICI, sedef daha komik daha cok yakisiyor mecnunumuza...

:KK1: ne bölümdüü yahu ,iki haftadır tam izleyemiyordum dün süperdi,
mecnunun entel antin kuntin halleri neydi öyle :KK52: bende diğer kızla yakıştırıyordum zaten kader ağlarını örmüş
adı leylaymış ,
dansçı abinin kıyafetleri,leylayla aşkı :KK1:

[video=youtube;ewq8jLAKbUs]http://www.youtube.com/watch?v=ewq8jLAKbUs[/video]

ALLAHım gene napmış bunlar yaaa,her bölümde şok oluyoruz senaryonun ilginçliğinden dolayı,yine çok güleceğimiz kesin,:KK52:

Ha bu arada geçen bölüm de süperdi,çok eğlendim ve Mecnunla Şirinin birlikte olmadığına çok sevindim,:KK76:

Ya Pazartesileri hep şehir dışında oluyorum,sonradan izlemek zorunda kalıyorum,ondan yorum da geç yazıyorum kızlar,artık siz boş

bırakmayın topiğimizi ben yokken ok?
:KK34:

Bu Yılın Televizyon Fenomeni Leyla ile Mecnun

Ekranların sevilen dizisi Leyla ile Mecnun’a bir övgü’de Acunn.com yazarı Ayla Serdaroğlu’ndan geldi. Ayla Serdaroğlu’nun yazısında bir alıntı,
Ne ‘Muhteşem Yüzyıl’, ne o ne bu, bence bu yılın televizyon fenomeni Leyla ile Mecnun.
Öyle ki, popüler bir ara dizinin başrol oyuncularının isimleri tartaklama ile anılmalarına ve bu bazılarının rollerinden olmasına mal olmasına rağmen, yapımcıları bu kavga olayını dizide son derece profesyonelce kotararak ve dizinin de asla temposunu düşürmeden yayınlarına devam ettiler.
Twitter ve diğer sosyal medya kanallarından gördüğümüz, bir de duyduğumuz dizinin çılgın bir fan grubu var. Hem de geniş bir yelpazeden; genç, orta yaşlı, üniversite mezunu, öğrenci, çalışan kesim.. Onur Ünlü gibi bir isimden de bu beklenirdi zaten.
‘Leyla ile Mecnun’ absürd bir komedi dizisi. TRT de zaten “mantık aranmadan izlenmesini” tavsiye ediyor.
“Biraz da gülsün artık şu yüzümüz” diyen izleyiciler için bire bir..

Acunn.com

Görüyormusunuz kizlar.ünlüler bile bizim bu güzel dizimizi izliyorlar.:KK9:

X