Leyla ile Mecnun Trt 1

ankaralı arkadaşlar leyle ile mecnun dize ekibi "tüm ekip" 9 ocak saat 14.00-16.00 arası gazi üniverstesinde!

ankaralı arkadaşlar leyle ile mecnun dize ekibi "tüm ekip" 9 ocak saat 14.00-16.00 arası gazi üniverstesinde!

Ayy süper bi haber bu yaa!!!

Teşekkürler delimavii...

Peki hangi fakultesinde acaba,yani bu Beşevlerdeki mi acaba,bir tek orayı biliyorum ben...:26:

Son düzenleme:
fragmani koymadim buraya daha demi

[video=youtube;GjAReV0gbzI]http://www.youtube.com/watch?v=GjAReV0gbzI[/video]

uzayli Zekiye olacak yine bu bölümde.cok güzel söylüyor.cok korkuyorum beeeeyyy mi diyor nr diyor:KK52:

Mecnun oryantal oynuyo haaa....ALLAHım ne çocuk bu yaaa....:KK52::KK52:

Ayy süper bi haber bu yaa!!!

Teşekkürler delimavii...

Peki hangi fakultesinde acaba,yani bu Beşevlerdeki mi acaba,bir tek orayı biliyorum ben...:26:

evet beşevlerde rektörlüğün bulunduğu kampüste mimar kemaleddin salonunda teknik okullar diye geçen yer

evet beşevlerde rektörlüğün bulunduğu kampüste mimar kemaleddin salonunda teknik okullar diye geçen yer

Tamam canım sağol,umarım unutmam,burdan yine birbirimize hatırlatırız artık,malum iki-üç hafta var yani...:KK34:

Son düzenleme:
ay evet ya hatta o ara tayanc ayaydinida gördüm ya bunlar varmiymis dedim:)
tabi o zamanlar daha kücük roller oldugundan hatirlayamdim,vay be dedim azimle nerlere gelmisler masallah
evet yaaa.. 7 numarada ki halini gördünüz mü ben 7 numara dizisi tutkunuyum eşimle beraber... orada izlediğimizde aa bu mecnun demek aklımıza gelmemişti varyaaa :KK9::KK9: hatta binlerce kez izleriz 7 numara dizisini

kizmla bu reklama bayiliyoruz.hatta bir ara sürekli Leyla'nin bu reklamdaki taklidini yapip yapip duruyorduk.
yum$akkk,yum$ak,yum$ak,agzinizi yormiy$akkkkkkk:KK1::KK1::KK1:
evet vallaaa çok tatlıca :KK53:

evet yaaa.. 7 numarada ki halini gördünüz mü ben 7 numara dizisi tutkunuyum eşimle beraber... orada izlediğimizde aa bu mecnun demek aklımıza gelmemişti varyaaa :KK9::KK9: hatta binlerce kez izleriz 7 numara dizisini

evet vallaaa çok tatlıca :KK53:

ooooooo 7 numara dizisi bir harika.her zaman izlenilir ve bikilmaz.ya keske kaldiklari yerden devam etseler aslinda ne güzel olur heee.gerci yaslanmislardir biraz demi.bizde gördükce izleriz.

ooooooo 7 numara dizisi bir harika.her zaman izlenilir ve bikilmaz.ya keske kaldiklari yerden devam etseler aslinda ne güzel olur heee.gerci yaslanmislardir biraz demi.bizde gördükce izleriz.

tamm üstüne bastın biliyomusun.. hepside ayynı durup duruyorlar yerinde.. hiiiç değişme yok.. bizde neden devam etmiyorlar diye çook uğraştık da, olmuyor duymuyorlar.. hatta recep volkan girgin trt yemek programında okadar çok 7 no mesajı aldıki herkesten , bi anda onun yerine başkasını koydular recep yok oldu..

sorma bizde çok gıcık oluyoruz uzatılmıycak diziler uzatılmış ta hep....

Ya kızlar ne yaptınız siz. 7 Numara demişsiniz... Yaramı deşmişsiniz:KK1:
Ne güzel bir diziydi. Ev tam bir öğrenci eviydi. Hayatları da..
Parasızlıklarını, sınav stresini çok güzel hissederdik. Diğer dizilerdeki gibi laylaylom geçen bir öğrencilik yoktu onlarda.
Hiç unutmuyorum. Kızlarla erkeklerin arası bozuktu.
Zeliha onlara yumurtalı ekmek yapmıştı kahvaltıda. O bölümde ağzımızın suyu akmıştı resmen.
Gecenin bi saatinde yumurtalı ekmek yemiştik onlar yüzünden :KK1:
Ahh ahhh.. tekrarlarını bile hiç sıkılmadan seyrederim.

Bu arada radikal.com.tr`de de dizi oylaması var. Bilginize:KK17:

Ya kızlar ne yaptınız siz. 7 Numara demişsiniz... Yaramı deşmişsiniz:KK1:
Ne güzel bir diziydi. Ev tam bir öğrenci eviydi. Hayatları da..
Parasızlıklarını, sınav stresini çok güzel hissederdik. Diğer dizilerdeki gibi laylaylom geçen bir öğrencilik yoktu onlarda.
Hiç unutmuyorum. Kızlarla erkeklerin arası bozuktu.
Zeliha onlara yumurtalı ekmek yapmıştı kahvaltıda. O bölümde ağzımızın suyu akmıştı resmen.
Gecenin bi saatinde yumurtalı ekmek yemiştik onlar yüzünden :KK1:
Ahh ahhh.. tekrarlarını bile hiç sıkılmadan seyrederim.

Bu arada radikal.com.tr`de de dizi oylaması var. Bilginize:KK17:
evet bende cd leri var buraya linklerinide kyabilirim tek link olarak isterseniz.. buraya derken bu konu altına değil tabi canım:)

sen gene iyisin canım ben onlar yüzünden sabitin zeytin ekmek yiyişine bende kuru ekmek zeytin yerdim valla kilo almıştım o ara...hemde gözle görülür kilo :)

sağol canım oylamayı söyledin için :)

Son düzenleme:
Kıvırbaş:KK60:
Mayalılardan kokulu silgiye geçiş ancak bu dizide olur :KK1:
Bir çoğumuz o silgileri ısırmak istemişizdir.:KK56:
Bu gece dizimiz yine formunda..

aynen bu bölüm cok güzeldi,cok güldüm.ben galiba bu dizide absürd sahneleri cok seviyorum.

Kesinlikle aynı fikirdeyim canım resmen silgi çekti yaa kendime inanamıyorum:KK52:O sahneden sonra eşimden silgi istedim canım çekti diye haklı olarak dalga geçti benimle''millet erik ister çilek ister benimki kokulu silgi istiyor''diye:KK52: şuanda bile ağzımın suyu akıyo diziyi izleye izleye sıyırmaya başladım galiba:KK3:

Misafir vardı izleyemedim :KK14:
Kim bilir neleri kaçırdım

kız buna üzülünür mü indir bak yada indirmem dersen nette full izle :))

tamam yeni bölüm başka ama biz mesela gününde izleyemiyoruz..

eşim benim indireceğime güveniyor birlikte istediğimiz an takıp izliyoruz :KK9::KK6::KK6::KK6:

X