Leyla ile Mecnun Trt 1

Bu kez duygusal sahneler ağırlıklıydı,

Dedeye de çok üzüldüm ben,:KK5:

Leyla ile Mecnunun aşkı biterse o da ölecek sanırım sevgisizlikten,

İsmail abi bu sefer daha çok duygulandırdı bizi,

Arda çok komikti bu bölüm ve İskender,Erdal abi,hepsi aslında çok eğlendirici karakterler,

Şu paintball oynadıkları sahneler çok komikti,

Mecnunun dans eder gibi hareketleri ve birbirlerini vurmaları çok güldürdü beni,:KK1:

Ve verdikleri kişisel silahlanmaya hayır mesajları çok anlamlı,tebrik ettim,:KK9:

Ayrıca Mecnunla Yavuzun kafayı meyve suyuyla çekip sakız çiğnemeleri,Mecnunun babası gelirken sakızı çoraba saklamasına gülmekten bittim,:KK52:

Ne kadar güzel,alkol ve sigaranın kötülüklerine çok manidar mesajlar veriyolar,diğer diziler gibi gençlere kötü örnek

olmak yerine,hayatın güzelliklerini ve başka güzel alternatifleri gösteriyolar,:KK9:

Ben de Leyla ve Zeynebe kızdım,ne vardı sanki gidecek,yazık Mecnun perişan oldu,

Zeynep de çocuğu görünce Yavuzu unuttu,

Sezon finali diye böyle herkes gitti bi yerlere sanırım,dönüşte toparlarlar artık,

Sabırsızlıkla beklicez yeni bölümleri,

Ha ilk bölümden izlemek isteyen arkadaşlar tekrarları başlıyomuş sanırım takipte olun ....
:KK34:

Vallahi izlediğim bölümleri tekrar tekrar izliyorum. Çok gülüyorum. Güzel espriler var. Romantik sahnelerde de çok harika laflar ediyorlar.
Ben de sakız çiğneme bölümüne bayıldım bir önceki bölümde geçen espriyi devam ettirmiş oldular. Sigara gibi sakıza başlamak olayı güzel kurmuşlar.
Paintball olayı da komikti gerçekten.

Bu kez duygusal sahneler ağırlıklıydı,

Dedeye de çok üzüldüm ben,:KK5:

Leyla ile Mecnunun aşkı biterse o da ölecek sanırım sevgisizlikten,

İsmail abi bu sefer daha çok duygulandırdı bizi,

Arda çok komikti bu bölüm ve İskender,Erdal abi,hepsi aslında çok eğlendirici karakterler,

Şu paintball oynadıkları sahneler çok komikti,

Mecnunun dans eder gibi hareketleri ve birbirlerini vurmaları çok güldürdü beni,:KK1:

Ve verdikleri kişisel silahlanmaya hayır mesajları çok anlamlı,tebrik ettim,:KK9:

Ayrıca Mecnunla Yavuzun kafayı meyve suyuyla çekip sakız çiğnemeleri,Mecnunun babası gelirken sakızı çoraba saklamasına gülmekten bittim,:KK52:

Ne kadar güzel,alkol ve sigaranın kötülüklerine çok manidar mesajlar veriyolar,diğer diziler gibi gençlere kötü örnek

olmak yerine,hayatın güzelliklerini ve başka güzel alternatifleri gösteriyolar,:KK9:

Ben de Leyla ve Zeynebe kızdım,ne vardı sanki gidecek,yazık Mecnun perişan oldu,

Zeynep de çocuğu görünce Yavuzu unuttu,

Sezon finali diye böyle herkes gitti bi yerlere sanırım,dönüşte toparlarlar artık,

Sabırsızlıkla beklicez yeni bölümleri,

Ha ilk bölümden izlemek isteyen arkadaşlar tekrarları başlıyomuş sanırım takipte olun ....

Bende izlemek istiyorum, tekrarları ne zaman saat kacta canım?

arada bir izliyorum diziyi
dün açtım yarı uykulu izliyorum
ben uyudum
küçük ablam geldi, izlemeye başladı
gülmekten öldü , çok sevdi diziyi
ben nasıl keşfedemedim bu diziyi , nasıl haberdar olamadım dedi
sonuna kadar keyifle seyretti
bitişte çalan şarkıyı internetten buldu bangır bangır dinledi
sağolsun beni de uyutmadı :KK9:

Dün akşam İsmail abiye üzülmekten güldüğüm yerleri unuttum:KK1:
Paintball sahnesinde Yavuz vurulduğunda Erdal`ın "yavuiiizzzz" diye ağıt tutması süperdi...
Sakız olayına ben de çok güldüm. Ne zaman kederli olsalar üzümden bahsediyorlar:KK9:
Mecnun`un sesi hoşuma gitti. Şarkıda ona vokallik yapan bayan kim anlayamadım. Zeynep`ti sanırım.
Bu arada dizinin bititminde kliibi tekrarladılar ya orada trt dizi ekibie teşekkür etti ya çok hoşuma gitti.
İlk defa böyle bir şey gördüm..

Yaa evet bu üzüm meselesi de çok anlamlı,

İlk duyduğumda ne üzümü falan demiştim,sonradan tamam dedim anlaşıldı...:82:

Ne güzel örnek oluyolar her yönden her insana...
:KK9:

düşerken duramazsın, susarken anlatamazsın
belki de.. ne bileyim ben..

uzaksan duyamazsın, bıraksan bulamazsın
nerdeyim... biliyorum ben..

yalan... ne diyorsam ne duyduysam hep yalan
yalan... kim ne dediyse, ne duyduysam yalan.

duramaz ki yanan, bulamaz ki arar
duruyorum ben...

yalan... ne diyorsam ne duyduysam hep yalan
yalan... kim ne dediyse, ne duyduysam yalan.

bilirsen unutamazsın, aşikârı saklayamazsın
kimdeyim arıyorum ben.

sorarsan açamazsın, kurursan damlayamazsın.
belki de... kuruyorum ben.

sarkı beni hala etkisinde tutuyor......

Leyla ile Mecnun Yeni Sezonu Ne Zaman Açacak?
Leyla ile Mecnun takipçileri dizilerinden uzun süre ayrı kalmayacaklar.

Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı; Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Asuman Dabak, İşdar Gökseven, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı TRT'nin ilgi gören komedi dizisi 'Leyla ile Mecnun' 04 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan sezon finali bölümüyle duygu yüklü bir kapanış yaptı.

Dizi ekibi tatili pek uzun sürmeyecek. Yaklaşık iki haftalık aranın ardından ekip, çekim hazırlıkları için yeniden toplanmayı planlıyor. Planlanana göre, Leyla ile Mecnun'un yeni sezon ilk bölümü 01 Ağustos Pazartesi günü ekranlarda olacak.

Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı; Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Asuman Dabak, İşdar Gökseven, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı TRT'nin ilgi gören komedi dizisi 'Leyla ile Mecnun' 04 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan sezon finali bölümüyle duygu yüklü bir kapanış yaptı.

Dizi ekibi tatili pek uzun sürmeyecek. Yaklaşık iki haftalık aranın ardından ekip, çekim hazırlıkları için yeniden toplanmayı planlıyor. Planlanana göre, Leyla ile Mecnun'un yeni sezon ilk bölümü 01 Ağustos Pazartesi günü ekranlarda olacak.

Süper haberrrrr.....:KK76:

Sağol sead......
:KK71:

:KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK71:

tatil filan yapmasınlar çalışsınlar bizim gülmeye ihtiyacımız var:KK1::KK1: 1 ağustos da ramazan galiba artık ne hikayeler çıkarılar ramazanla ilgili bilemiyorum:KK1::KK1:

Ben bu dizinin başını hiç izlemedim çok merak ediyorum inşallah en baştan verirler tekrarını

Ben bu dizinin başını hiç izlemedim çok merak ediyorum inşallah en baştan verirler tekrarını

Her akşam veriyolar baştan itibaren,bugün de vardır,üçüncü bölüm olacak sanırım bugünle birlikte,

9-9.30 gibi başlıyo,takip edersen görürsün kanalda,ilk bölümleri de netten izlersin artık...

Her akşam veriyolar baştan itibaren,bugün de vardır,üçüncü bölüm olacak sanırım bugünle birlikte,

9-9.30 gibi başlıyo,takip edersen görürsün kanalda,ilk bölümleri de netten izlersin artık...

çok sağ ol kotam olduğun netten izleyemiyorum ya artık ilk bölümlerin özetini okurum :KK70: trt1 in yayın akışına baktım ama bugün yok sanırım

Son düzenleme:
çok sağ ol kotam olduğun netten izleyemiyorum ya artık ilk bölümlerin özetini okurum :KK70: trt1 in yayın akışına baktım ama bugün yok sanırım

Valla belli olmuyo,her an değiştirebiliyolar yayını,saatleri de değişiyo,sen yine de akşam saatlerinde bakar ol denk gelirsin umarım...
:nazar:

sezon finalini şimdi izleme fırsatım oldu.yavuzun mecnun ve ismail abiyle vedasında sanırım ağladım:KK59:

final bölümünün son sahnesini ancak bugün izledim ve resmen dağıldım.böyle kalbime bişey oldu ya sıcaklardan böyleyim yada bu final beni fena çarptı:KK43:(

ismail abiye çok üzüldüm:KK43:ne kadan saf ne kadan sevgiye aç biri:KK43:ah ismail abi ahh ağlattın beni olmadı bu sefer güldürmedin:KK59::KK59::KK59:

X