Letu kullanıp hamile kalanlar ?

Merhaba bende Letu kullandım 4 yumurtam oluşmuş ama 1 I biraz küçük o yüzdem 3 yumurtayı değerlendireceğiz dedi.
Arkadaşlar merak ettiğim sizin probleminiz neydi ne için önerdi doktorlar size ? Benim amh değerim biraz düşüktü 1 senedir bebek istiyoruz olmadı ben o yüzden kullanıyorum sizce başarılı olur mu bu hap bu ay ilk denemem

Mrb hangi ilacı kullandınız ve gebeliginiz devam ediyormu belirtileriniz nelerdi çok soru sordum kusra bakmayın yanıtlarsanız sevinirim 🙏
Sorun değil evet 14 haftalık olduk şükür adet sonrası letu kullandım 5 gün ondan sonra çatlatma iğnesi denedik o ay yumurtaların çok güzel olmuş bu ay garantiye alalım demişti doktor oldu şükür. İlk belirtilerim sık idrara çıkıyordum adet zamanı göğüs ağrım olurdu ama bu kez göğüs uçlarım çok aşırı ağrıyordu farklı olarak adet belirtileri gibiydi yani açıkçası baska yoktu karın ağrısı falan

Teskkur edrim aciklaman için 🙏 yarın test yapsam cikarmi acaba yarın 12. Günüm

Bekleyelim baklim geç olsun güç olmasın geçiriyorsa guzellesiyordur biraz sabır işi Allah sabır versin ❤️

Bekleyelim baklim geç olsun güç olmasın geçiriyorsa guzellesiyordur biraz sabır işi Allah sabır versin ❤️
Aynen öyle sabret birşey olmaz bende 21. Gün yaptım 2 gün gecikmeyle o gün çıktı 3 senemizin hediyesi Rabbim hayırlısını versin inşallah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻💜

Aynen öyle sabret birşey olmaz bende 21. Gün yaptım 2 gün gecikmeyle o gün çıktı 3 senemizin hediyesi Rabbim hayırlısını versin inşallah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻💜
Ay bugün dayanamadım yaptım bişey çıkmadı 🥺😏 hayırlısı olsun ne diyelim

X