Letu kullanıp hamile kalanlar ?

Merhabalar, bildiğim kadarıyla pcos gebeliğe engel değil, letuyu Bende kullandim 5 gün kullanıp 2 gün ara verip dr a göründüm sonra da yumurta çatlatma aşısı oldum.. letuyu (klomen )diğer ilaçlara göre daha iyi olduğunu biliyorum.onceki yorumlarda hamile kalanlar vardi
Bende letu kullanıyorum bu ay çarşamba günü kontrolüm var yarın bitiyor ilacım siz doktor kontrolüne gittiğiniz gün mü oldunuz iğneyi

Bende letu kullanıyorum bu ay çarşamba günü kontrolüm var yarın bitiyor ilacım siz doktor kontrolüne gittiğiniz gün mü oldunuz iğneyi
Ben devlet hastanesine gidiyorum kontrol için çokta zaman yoktu , letu bittikten sonra 2 gun ara ver dedi 2.gunu gittim bana iğne yazdı sonraki gün sabah iğne oldum...

Ben devlet hastanesine gidiyorum kontrol için çokta zaman yoktu , letu bittikten sonra 2 gun ara ver dedi 2.gunu gittim bana iğne yazdı sonraki gün sabah iğne oldum...
Anladım canım inşallah hayırlı ve güzel sonuçlar alırız biraz heyecanlı ve sitresli bir durum 🤲🏻🥰

Bende 11 gün bi denemek amaçlı kan vermiştim 0.735 çıkmıştı yeni yükseliyormuş bekleyin acele etmeyin adet günü olmazsanız verin kan insan yoruluyor o süreçte rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻
Dr.gittiniz mi acaba şu gün muayeneye gelin falan dedi mi

Bende iğnenin 21. günündeyim adetim 2 gün gecikti kaset test yaptım bu şekil çıktı ilk dakikalarda hemen sizce var mıdır kan vermeye gideceğim ama korkuyorum şuan gidemem birde
Hayırlı olsun canım benim sonunda rabbim mucizenle kavuşturmuş rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı da nasip eylesin inşallah 🙏🥰

Hayırlı olsun canım benim sonunda rabbim mucizenle kavuşturmuş rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı da nasip eylesin inşallah 🙏🥰
Amin canım benim çok sağol Allah razı olsun rabbim kimseyi darda koymasın gönlündekini nasip etsin inşallah 💕

Benimde bugün 20. günüm hâlâ gelen giden yok 11. gün kan vermiştim 0.735 çıktı doktor adet gününü bekle demişti vermedim kan gecikme olsun diye bekliyorum birkaç gün göğüs uçlarımda ağrı var bir haftadır sadece kasık ağrım bide 🫤
Merhabalar progesteron değeriniz suan kac acaba

Merhabalar, bildiğim kadarıyla pcos gebeliğe engel değil, letuyu Bende kullandim 5 gün kullanıp 2 gün ara verip dr a göründüm sonra da yumurta çatlatma aşısı oldum.. letuyu (klomen )diğer ilaçlara göre daha iyi olduğunu biliyorum.onceki yorumlarda hamile kalanlar vardi
Siz hamile kaldınız mı ?

X