Letu kullanıp hamile kalanlar ?

Panda M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
117
11
24
Merhaba kizlar ben 23 yaşındayım 3 yıldır gebelik istiyoruz fakat olmadi doktorlar bir sorun yok dediler dünde özel hastaneye gittik ilk defa alttan muayene etti ve ileri düzey polikistik over dedi hormonlarım hepsi temiz çıktı bı sknti yok adetlerim düzenli letu verdi âdetin 5.gunu kullan dedi bu ilacı kullanan var mı nasl pco oluyor bu durumu yaşayan var mı acaba ?

Merhabalar, bildiğim kadarıyla pcos gebeliğe engel değil, letuyu Bende kullandim 5 gün kullanıp 2 gün ara verip dr a göründüm sonra da yumurta çatlatma aşısı oldum.. letuyu (klomen )diğer ilaçlara göre daha iyi olduğunu biliyorum.onceki yorumlarda hamile kalanlar vardi

Ben 2 ay kullandım kalmadım tüp bebeğe geçtim direk zaman kaybetmemek icin

Bende geçen ay klomen ve catlatma ignesi kullandım işe yaramadı sonuç negatifti bugünde doktorum letu verdi ve ağır bi ilaç dedi 10 tane kullanacaksın sabah akşam tok karnına günde 2 kere dedi cuma gününe kadar kullanicam 5 gün yani
Pazarteside tekrar kontrole gidicem sanırım igne vurucak tekrardan bu ilaci kullanıp hamile kalan varmi

Letu kullanınca saçlarınız döküldü mu acaba

Bugun başladım canim 5 gün kullanicam gunde 2 kere henüz bi etkisini gormedim
Letu kullanıp bitirdikten sonra saçlarım her dokunduğumda dökülmeye başladı, letu aslında meme kanseri ilaci sonradan gebeliğe faydası olduğunu görünce, gebe kalmak isteyenlere de veriyorlar.. recetesinde okumuştum (bebek için katlanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…