Letu kullananlar veya bu yola yeni başlatanlar gebelik nasip etsin Allahım isteyen herkese

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
567
223
33
Bir kuzum var 8 yaşından bir buçuk yıl sonra duş gebelik macerası ve son olarak yumurtaların azalması trioid değerler amh tsh falan derken başladık bu yola umarım isteyen herkese Allahim.naasil etsin
aDet gunlerim değişti ara kanalar ve azalan kanamalar adetli iken kısa süre adet dönemleri
Dün doktora gittim zama kısa ve az LETU ile başladık bakalım yola beş gün sabah akşam kullan sonra gel. Kontrole dedi alttan usg ile bakıcam.
Nette araştırdım çoğu kişi bunu kullanım.letu ilacını sonra çatlama iğnesi kullanmış
letu ilacı doktorun dediğine göre amh bu arada 0.78 yumurta var ama kalitesiz dedi yumurtaları kaliteli yapmak için kullanıcaz dedi
Evet LETU ilacında başlayan ve daha önce kullanan arkadaşlar bilgi paylaşımınıza ihtiyacım var YARDIM🗣🛎

Bana da bugün doktor letu verdi daha önce de klomen vermişti sonuç alamayınca bu daha etkili dedi bekliyorum inşallah bu sefer son olur gebelik oluşur

Bana da bugün doktor letu verdi daha önce de klomen vermişti sonuç alamayınca bu daha etkili dedi bekliyorum inşallah bu sefer son olur gebelik oluşur
Ilk ay olumsuz oldu ya da düşük yaşadım bilmiyorum şehir dışındaydım regli oldum çok ağrılı ve iki gün çok yoğu oldu doktor test yapmadan ilaç kullanma dedi test yapmadım ilaçta kullanmadim moralim bozulur diye regli bitti tm bir hafta sonra ara kanama yaşadım ilk gün lekeleme sonra yoğun adet kanaması gibi oldum şehir dışında olduğum için doktora gidemedim normal adet doğum gelince ikinci gün gidicem bklim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…