Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

buda orjinal göz rengim... bu arada üstteki yazımda göz bozukluğum nedeniyle yazmışım bide fotoları yakından çektiğim için şaşı gibi çıkmışım. yanlış anlaşılmasın göz bozukluğum 1 derece miyop sadece..

$Adsızhuu.jpg

arkadaşlar ben de ocrelerimi takas etmek istiyorum.ilgilenen olursa özelden ulaşabilir.

Solotica NC Quartzo
Eki Görüntüle 324182

Solotica NC Mel
Eki Görüntüle 324184

Kizlar solotica NC Mel satiyorum deneme amacli disinda hic kullanmadim göz rengim koyu oldugun icin bendede koyu durdu gördügünüz gibi:KK5:
ilgilenenler msjla mail biraksinlar:KK16:

Forum içerisinde satış ve takas yasaktır.
Israrı halinde gereken yapılacaktır bilginize​

bunlar da benim lenslerim , gözlerim çok koyu kahverengi kimse gözbebeğimi göremiyor,
lensim freshlook haresiz misty grey
flashsız salon ışığındaki fotolar bunlar.
bende gri acık mavi arası durdu bombelik yapmadı çift aynayla baktım yandan falan belli olmuyor umarım beğenirsiniz

bu arada 100 msj olayını tam bilmiyorum umarım fotolar çıkar

Eklentiler

• $Fotoğraf-0054.jpg
    $Fotoğraf-0054.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 141
  • $Fotoğraf-0055.jpg
    $Fotoğraf-0055.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 158
  • $Fotoğraf-0056.jpg
    $Fotoğraf-0056.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 150
  • $Fotoğraf-0057.jpg
    $Fotoğraf-0057.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 154
  • $Fotoğraf-0061.jpg
    $Fotoğraf-0061.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 187
farklı markalarda lens denedım kullandım fakat hepsı yapay duruyor teknolojı o kadar gelısıyor ama lenslerın yapmacıklıgını bır turlu onleyemedıler

bunu da daha az ışıkta çektim freshlook misty grey haresiz

Eklentiler

• $grii.jpg
    $grii.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 96
lensleriniz hala sizde mi? özel mesaj atamıyorum ne fiyat düşündüğünüzü buraya yazabilir misiniz?:KK5:

Forum içerisinde takas ve 2.el satış yasaktır.

Her sayfaya ayrı ayrı yazmak mı gerekiyor?

Buyrun okuyun;

Son düzenleyen: Moderatör:
özür dilerim ben forum hakkında çok bilgi sahibi değilim 2-3 gündür aktifim , uyarınızı daha seviyeli yapabilirdiniz.

bunlar da benim lenslerim , gözlerim çok koyu kahverengi kimse gözbebeğimi göremiyor,
lensim freshlook haresiz misty grey
flashsız salon ışığındaki fotolar bunlar.
bende gri acık mavi arası durdu bombelik yapmadı çift aynayla baktım yandan falan belli olmuyor umarım beğenirsiniz

bu arada 100 msj olayını tam bilmiyorum umarım fotolar çıkar

ben bunu çok begendim canım sanada çok yakışmış..güzel bir makyajla dahada hoş duracaktır..güle güle kullan

bunlarda bugün aldığım elegance giallolar
flashsız salon ışığında çektim
benim gözlerim inanılmaz koyu, bende ela gibi oldu çok doğal durdu inanamadım
gözümde olduğuna inanamıyorum hiç hissettirmiyo çok net görüyorum bulanıklık kayma olmadı :)

esmeraldaları annemin bi arkadaşına hediye ettim elegance, bu arada giallolar çok tatlı durmuş :KK54:

teşekkür ederim ama şuanda son derece moralim bozuk gündüz bakma fırsatını daha yeni buldum çünkü dün akşam almıştım ama gün ışığında resmen haki yeşil görünüyo ben aksine gün ışığında daha açık görünür diyodum.... gözlerim okadar koyu ki gözbebeğimi aynada ben bile bulamıyorum ya :eek:fff :KK43: :2:

$bl.jpg $bl1.jpg

bunlar da Bausch@Lomb marka,gri lenslerim. indirimde gördüm çeşit olsun diye aldım,flashta biraz cırtlıyo ama doğal halinde gayet güzel,keşke daha çok alsaymışım.lens artı solüsyon 19liraydııı :KK52:

teşekkür ederim ama şuanda son derece moralim bozuk gündüz bakma fırsatını daha yeni buldum çünkü dün akşam almıştım ama gün ışığında resmen haki yeşil görünüyo ben aksine gün ışığında daha açık görünür diyodum.... gözlerim okadar koyu ki gözbebeğimi aynada ben bile bulamıyorum ya :eek:fff :KK43: :2:

boşver canım,doğal durur işte ne güzel,arada takarsın,nasılsa istediğin renge ulaşırsın başka renklerle;esmeralda ya da quartzo almalısın mutlakaaa,en koyu gözü bile kusursuz açıyo onlar :KK52:

bu renk iyi duruyor.ben hareli griden ve green oceandan kullanmıştım .optimalar yıllık mı güzelim?

basbaya bu lens arkadaşım. nasıl doğal gz rengi ya bildiğin damarlı lens işte, demekki bazı insanlar lens kullansa bile lensten anlamıyoralmıs

buda benim lensim kızlar

leonid arkadaşım insanları boş yere suclama arkadasım kız normal şekilde lenslerini paylasmız burda. ve hatta sol gozundeki lens kaymıs bile burdan anlayabilirsin aslında ama sucluyosun kendi göz rengin diye :KK20:

Son düzenleyen: Moderatör:
boşver canım,doğal durur işte ne güzel,arada takarsın,nasılsa istediğin renge ulaşırsın başka renklerle;esmeralda ya da quartzo almalısın mutlakaaa,en koyu gözü bile kusursuz açıyo onlar :KK52:

evet arada takabilirim ama gözlerim korkunç koyu olduğu için almayı düşündüğüm solotica hidrocor mel den bile çekiniyorum hatta ben bunu bi solotica topiğine soriyim belki benim gibi biri vardır kullanan da fotosunu görürüm :)
quartzo sanırım hafif mavilik de veriyo ve baya açıyo ben okadarına cesaret edemem sanırım aynada kendim bile bakamam :) esmeralda benim bu zift gözlerimde çok koyu olur diye düşünüyorum ama mel belki :)

X