Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

esmeralda belli oluyomu çok renk olarak?koyu yeşil değil demi??bende esmeralda düşünüorum ama belli olsun istiorum..damar da yok değilmi?

soloticalarda damar olmaz ama tabi ki belli olur daha belli olmayan bi lens yok dünyada heralde :KK70:

Süpermiş ya,kendi gözlerin ne renk ?Göz Doktor'u allerjik bir yapın var,lens kullanma dedi.Üfff yaaa :KK43:((

gözlerim kahverengi cnm profilimde albüm oluşturdum bakabilirsin. alerjin varsa dikkat etmelisin bu işler şakaya gelmez... :KK43:

Son düzenleme:
bende gözlerim bzuk olduğu için lens kullanıorum. ama 3 günde bir, bir gözüm full kanlanıyor.deli oluyorum bu duruma :KK43:

bunlarda benim lensli halim
kusura bakmayin amacim kendimi göstermek diil sadece gözlerimi kesip koymayi bilmiyorum
lensimin rengini ve markasini bilmiyorum malesef o yüzden paylasamicam kosmetikcim tr istanbuldan getirmisdi bayildim ve hemen atladim aldim :roflol:

çok guzel durmuş doğall..

merhaba hanımlar işte bende geldim aranıza:))

bu resmim kendi gözlerim...

2641.jpg

bu resimde elegance 2 ton mavisi var:))
3047.jpg

bu rsimde elegance mavi var:))

982c04a7.jpg

burdada elegance gri :))

92827356.jpg

gri daha guzel bence yakışmış

nazar değdi ama lavaboya düştü lensin teki gitti suyla birlikte:) topazio alıcam bakalım o nasıl duracak..topazio alan varsa bana bilgi verebilirmi biraz ?

Ben aslinda renkli goz hic ama hic sevmezdim, simdi de pek sevdigim soylenmez. Bu arada kendi goz rengim koyu kahve rengi, siyah gibi duruyor :90: Ama son zamanlar fazla acik tonda olmayan yesil renkli gozleri cok begeniyorum. Ama oyle begendigim gibi goz renginde olan kimseye pek raslamadim :KK60: Vakit buldukca burdaki resimlere bakicam, belki aklimda olan renki arkadaslarimizdan biri kullanmistir :)

benim gözlerim kahverengi bende freshlook un yeşil lensini aldım sanırım hareli yeşil tam bilmiyorum taktım evdekilere biş demedm kimse bişey anlamadı en sonnda kardeşim sordu göznde lens mi var senn dedi bende sonnda anladn yuh yani sabahdan beri gözmde dedm o da bana Gözünde bi açıklık var ama lens olduğu anlaşılmıo dedi , anneme diyene kadr anlamadı birlkte aldığım arkdaşm yannda gittim anlamadı kendi göz rengine yakın dedi ama lensli gözmle lensiz gözm arasında çok fark var sadece birini takınca anlaşılıo size lensli bide lensiz göz resmi mi koy cam ama nasıl koyulu bilmiyorum çok doğal yani mavisi öle değilde yeşili çok güsel

Ben aslinda renkli goz hic ama hic sevmezdim, simdi de pek sevdigim soylenmez. Bu arada kendi goz rengim koyu kahve rengi, siyah gibi duruyor :90: Ama son zamanlar fazla acik tonda olmayan yesil renkli gozleri cok begeniyorum. Ama oyle begendigim gibi goz renginde olan kimseye pek raslamadim :KK60: Vakit buldukca burdaki resimlere bakicam, belki aklimda olan renki arkadaslarimizdan biri kullanmistir :)

damacanasu adlı kullanıcının gözlerine bir bak istersen istediğin gibi olabilir:KK53: 132. sayfada resmi:KK42:

herkese selam!

Renkli lensle ilgili okuduğum 2000 sayfadan sonra halen ne almam gerektiği ile ilgili karar verememiştim.:KK17:
Ben de öncelikle en beğenilmeyenden başladım ki iyinin farkını anlayayım diye; hem de yazdıklarımın renkli lens takmayı düşünen arkadaşlara belki yardımı olur.
Freshlook colorblends mavi aldım, 12 yıldır numaralı lens kullanıyorum ama hiç renkli/numaralı lens kullanmamıştım.
öncelikle rahatsız bir lens, bulanık görüyorum ve sürekli kayma yapıyor. kayma yaptığı için de bi gözüm sağa bir gözüm sola bakıyormuş etkisi yapıyo, atatürk gibi oluyorum:KK25:
Fotolara bakınca sanki güzelmiş gibi duruyo ama fotoların yanıltıcı olduğunu söylemek zorundayım
gözüm orta kahvedir/ hatta koyu gibi, lens hiç belli olmadı gözümde, hatta eşim anlamadı bile!!
Bununla beraber pörtlek duruyo ve biri bi yana öbürü diğer yana bakıyor..
Satıcı ısrarla hareli lens doğal duran lenstir diye iddia etti ama ben haresizlerin daha doğal olduğunu okumuştum:44:

Yine de lensi takınca dıa bc gibi kavramları daha iyi anladım.
Bulanık görmemin sebebi pupil boşluğu olduğunu sanıyorum. Ama kendi gözümmün çapı, pupil boşluğu nedir/nasıl olmalıdır/hangi renk gözümü açar sorularına bir nebze de olsa yanıt buldum hiç olmazssa:81:
Resimlere bakıp yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler:80:

Eki Görüntüle 180370 Eki Görüntüle 180371 Eki Görüntüle 180372 Eki Görüntüle 180373 Eki Görüntüle 180374

10 dkdir "ataturk gibi oluyorum" cumlene gulmekten karnim agridi cnm ya, allah seni de guldursun :90: :90: Resimler de guzel bu arada.

bu msjlar nedir böyle neyi komik bunun resmen atatürk'e hakaret var burada yönetim neden bakmıyor buraya

X