Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Ben kesin karar verdim sonunda alıyorum Hidrocor Mel :) evet Elite Line'larda 14.00. Doğal gözünle kaynaşıp hare oluşturması için öyle yapmışlar, Fantasy Line'lara da bakabilirsin. Hiç kullanmadım ama doğal diyorlar, onun çapı daha büyük 14.20 olması gerekiyor. B&L ben yıllar önce kullanmıştım ilk lensim Platinum Grey'di hatta rengi güzel de damarlı görüntüsü rahatsız ediyordu beni, bir de bulanık görüyordum. Yakın zamanda bir arkadaşım da kullandı o da rengi beğendi ama damarlı görüntüsünü sevmedi. Bu yüzden lensi ters takıyordu ama yine de az çok damarlar belliydi.

bende hic sevmiyorum damarlı olunca rainbow hic kullanmadım belki de rahatsız etmez rengi de cok cok güzel kafam cok karıstı:):)mel doğru karar renk olarak cok doğal beğeneceğine emimim:)

melleri aldığında resimler bekliyorum canım cok yakısacak sana da:)

bende hic sevmiyorum damarlı olunca rainbow hic kullanmadım belki de rahatsız etmez rengi de cok cok güzel kafam cok karıstı:):)mel doğru karar renk olarak cok doğal beğeneceğine emimim:)
Canım Anesthesia diye bir lens buldum instagramda. Arap ünlüler falan kullanıyormuş çok doğal duran bir lens istersen sen de bak :)

Ben iletişime geçmeye çalıştım bakalım gönderebiliyorlar mıymış. Şimdi aklıma geldi Desio'yu da çok doğal buluyorum :)
evet desiolar cok doğal ve cok rahatmıs opmar optiklerde satılıyomus sanırım sadece intde benim alısveris yaptığım sitelerde bulamadım oyüzden desioyu seceneklerimden cıkarmıstım int den aldığım desionun grisinin rengi cok hos bide desert dream i

Ben Icy Blue, Desert Dream ve Caramel Brown renklerine bayıldım. Evet hep çok rahat diyorlar Desio'ya. Keşke her optikte böyle kaliteli lensler bulabilsek.

Ben Icy Blue, Desert Dream ve Caramel Brown renklerine bayıldım. Evet hep çok rahat diyorlar Desio'ya. Keşke her optikte böyle kaliteli lensler bulabilsek.
ya icy blue asırı güzel sana kac gündür anlattığım gri mavi renk bu iste fiyatları nasıl canım biliyo musun soloticayı daha iki hafta önce aldığım icin pahalıysa bunu alamam malesef ama uygunsa opmardan alırım hemen izmirde de varmıs opmar baktım simdi

ayy çok beğendim Daha önce hiç lens kullanmayı düşünmemiştim ama şimdi düşündüm
Çok teşekkür ederim mutlu oldum :)
Umarım vardır internet siparişi canım ya mükemmel bir renk :)

Çok teşekkür ederim mutlu oldum :)

Umarım vardır internet siparişi canım ya mükemmel bir renk :)
canım cumartesi alısveris merkezind gidicem orda opmar varmıs fiyat sorar seni de bilgilendiririm hatta alırım belki cok pahalı değilse zaten 3 aylık oldukları icin cok pahalı olacağını sanmıyorum:):)

canım cumartesi alısveris merkezind gidicem orda opmar varmıs fiyat sorar seni de bilgilendiririm hatta alırım belki cok pahalı değilse zaten 3 aylık oldukları icin cok pahalı olacağını sanmıyorum:):)
39 Euro Desio'nun sitesinde fiyatları canım :)

bende yarın opmar optiğe sorcam tatlım:)
Ben desio creamy beige aldım opmardan 100 tl yaklaşık bir ay önce gerçekten çok rahatlar ama o kadar da doğal durmuyorlar.Desio yu instagramdanda takip ediyorum ve o kadar çok inceledim ki artık nerde görsem tanıyorum bi merak ve hevesle aldım ama gerçekten hiç doğal degil

doğal olmamasına üzüldüm ama enazından cok rahatmıs benim icin rahat olması daha önemli bende solotica mel kullanıyorum cok cok doğal ama hic rahat değil kabus gibi eziyet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…