Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Evet elegance daha ucuz söylediğinizde incelemiştim.gerçekten bu soloticaları hiç beğenmedim:/

Bende 2 numara gözlük kullanıyorum lens kullanmayı düşündüm ama birşey diyeceğim hanımlar hepiniz çooook güzelsiniz maşallah ama..

kendi fikrim hiçbir lens doğal durmuyor çoğu fotoğrafa baktım oturup 30 dk hepsi illaki belli oluyor yani aa doğal gibi dediğim bir kişi bile çıkmadı fakat doğala yakınlar var tabii özellikle kahve gözlere ela renk çok iyi gitmiş mavi yeşil gibi renkler olmamış..herkesin kendi göz rengi güzel Allah insana yakışanı veriyor zorlamanın anlamı yok diyip sanırım şeffaf lense kaldığımı kabulleneceğim

Yani inanın şu lens tam tamına 5 bin liraa ama orjinal göz gibi duruyor deseler paraya kıyacak noktadayım ama yok işte yok off

Son düzenleme:
<script src='http://img26.imageshack.us/shareable/?i=kopyas260920101404.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>
</noscript>

freshlook zümrüt yeşil...

merhabalar lensin çok yakışmış,bende geçen gün freshlook hareli mavi aldım ama çok pişman oldum doğal durmadı çünkü bu gözündeki lens harelimi haresizmi...harika durmuş

Selam canım biraz geç gördüm kusura bakma. Ben bir tıp merkezinde göz bölümünde çalışıyorum anlaşmalı oldugumuz bir gözlükçü optık var lensleri ondan siperiş ettim. 3 aylık 60 70 gibi bir şeydi. lens tabakası sarı hareleri yok takınca öz göz renginin açıyo yeşil yapıyo ve çok doğal duruyo. Almakta kararlı olursan özelden mesaj atarsan ulaştırmanın bi çaresını bulabılırım belkı hoscakal.

Eklentiler

• $asset.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 2.555
Son düzenleme:
[/attach][/attach]=confıg]886667
[/attach]

Eklentiler

• $1492775_181268115401814_1608563946_n.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 1.545
Son düzenleme:
arkadaşlar yaklaşık 15 senedir gözlerim bozuk.ilk 2 sene gözlük kullandım sonraki 10 sene de şeffaf lens.ve son 3 senedir renkli lens kullanıyorum. biçok değişik marka denedim alternatif olsun diye.ilk şeffaf lenslerimi göz doktorumun bizzat kendisinden muayeneyle aldım.baush and lomd soflens 38.daha sonra çapları aynı olduğu için baush and lomb optima natural look green amazon kullandım.çok güzel koyu bir yeşil.(bu arada kendi gözlerim orta koyu kahve) ama çok damarlı doğal durmuyor hiç.herkes beğeniyordu ama kendi göz rengim olamıycak kadar belirgin bir yeşil olduğu için lens olduğu barizdi.daha sonra alternatif ararken yorumlardan vs amazon colours ı buldum. hiçkimse lens olduğunu anlamıyor ve inanılmaz doğal duruyor.biçok rengini kullandım. ama hiçbiryerde bulamıyorummmmmm
bu arada solotica hidrocor mel aldım.almaz olaydım :18: bikere diğer kullandığım lenslere göre çok inanılmaz kalın.kalıp gibi.gözümü acayip derecede rahatsız etti.ve koyu renk gözde dehşet bişey oluyor en azından bende öyle oldu.doğal olmasına doğal ama aklım olsa verde alırdım.
şimdi heryerde avare avare amazon arıyorum.bulabilirseniz mutlaka deneyin.bu arada sophistic ve tanita tikaram da aynı markanın yıllık olanları ama onların tedarikinde de aynı sorun var.allam bulsam şöyle bi maaşımı ona yatırıcam ama yokkkkkkkkkkk
yurtdışında felan satışını yapan bildiğiniz bi site bişey varsa yazarsanız bütün hayır dualarımı size ederim

İnternete amazon renkli lens yazınca satan firmalar çıkıyor..Sizin istediğinizden farklı mı bilmiyorum..

İnternete amazon renkli lens yazınca satan firmalar çıkıyor..Sizin istediğinizden farklı mı bilmiyorum..
biliyorum satan çok yer var ama hiçbirinde stok yok bu arada markası ne olursa olsun internetten lens alırken stokta var yazsa bile mutlaka telefonla arayıp stok sorun.yada kapıda ödeme seçeneğini tercih edin.böylece stok olmasa bile hiçbi kaybınız olmaz.

Bugün rainbow elite line hazel rengi sipariş verdim kullananlar oldumu ? Biotrue solisyonla kullanımı rahat olur mu bilemiyorum yanında gelicek?
Aslında solotica ocre arasında karasız kalmıştım fakat ikiside doğal ve birbirine yakın renkler olduğu için tercıhımı fıyatı uygun olandan yana yaptım..rainbow fiyatı cok uygun geldı ındırımde sanırım:44:

Kızlar bunlarda benim geçen gün süresi dolduğu için attığım Solotica Solflex Natural Colors Topazio lenslerim
Arkadaşlarım lensimin rengini yeşil sanıyorlar sanırım gözleri koyu ela olduğu için lens yeşilimsi duruyor

Alttaki resmi yanlışlıkla attım ve silemiyorumm

Eklentiler

• $1012672_691495944215718_1055485610_n.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 552
Son düzenleme:
ben yaklaşık üç yıl önce rainbow giallo kullandım gerçek çok doğal bir duruşu var kullandığım diğer marka numaralı lenslere göre çok çok doğal ancak kullanımda sıkıntı yaşadım çübkü en fazla 3 saat takabildim kızarıklık, bulanık görme ve göz yaşarmasına sebep oldu. tekrar lens almaya karar verdim ancak giallo için cesaret edemiyorum aranızda adore bi yellow deneyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…