Kontakt Lens Lens Takan Ünlüler ( Resimli )

kızlar rıhanna nınki lens değil. rıhanna dünyada ilk göz nakli yaptıran kadın. bilginize. ilk çıktıgı senelrde bayagı bi çıkmıştı tvde o zaman izlemiştim. sanırım mtv de bir roportajda sölemişti. ama çok iyi bliyorum ilkk göz nakli yaptıranlardan

ne gereksiz bişey..:eek:lmaz:

niye tuhafki. bende onun yerinde olsam yaptırırdım. parası var. en iyi doktorlarla muhatap. renkli göz tutkusu var. birde böle bir yöntem var. parçaları birleştirince sonuç rihanna ve o muhteşem bakışları

kızlar rıhanna nınki lens değil. rıhanna dünyada ilk göz nakli yaptıran kadın. bilginize. ilk çıktıgı senelrde bayagı bi çıkmıştı tvde o zaman izlemiştim. sanırım mtv de bir roportajda sölemişti. ama çok iyi bliyorum ilkk göz nakli yaptıranlardan

nasil yaa booole bise mi yapilabilior. benm bildigim bi tek panama da protez lens takan birileri var ama yaptiranlar mahvolmus hep cok onayli bi islem deil. ama bunu ilk defa duydum yani nakil gozunde gorme problemi fln yokken de mi oluo ne biliyim o kdr insan vardir herhalde organ bekleyen ay bilemedim nasil yani :1shok::1shok::1shok: sasirdim.
nette ben de bulamadim ameliyati ile ilgili bise :bbo: baska bir bilgin var mi cnm bu konu ile ilgili cok merak ettim akannehir

yok cnm ben mtv idi sanırım tam kanalı da hatırlayamadım ama dinlediğimde şok olmştum. rihannayla roportaj yapılıyordu. estetik le ilgili felan. kendi agzından dinlemiştim. tv de bende şok olmuştum. birde burnu estetikmiş gögüsleriyle. hatta ilk çıktıgındaydı ve yası 18 idi. dedimki yuh bu yaşa bu kadar estetik abartmış demiştim. ama eminim

Ya tuaf geldi cnm ne bilim ... ben olsam korkardım yanı riskli bişi olsa gerek :S
Ben merak ettim arastırdım aşagıdakı bilgileri buldum arkadaslar ...

Kornea nakli ne demektir? Kornea nakli, şeffaflığını yitirmiş ya da şekli bozulmuş kornea dokusunun çıkarılarak yerine ölüden alınan sağlıklı kornea dokusunun yerleştirilmesi ameliyatıdır. Göz nakli halk arasında yerleşmiş yanlış bir ifade olarak kornea nakli yerine kullanılmaktadır. Bugünkü tıbbın imkanları içinde gözde nakli yapılan kornea tabakasıdır. Göz küresinin nakli söz konusu değildir.

Kornea naklinden sonra gözün rengi değişir mi? Hayır değişmez. Gözün rengini veren iris dokusu korneanın arkasında yer alır ve cerrahiden etkilenmez.

youtube da videosu var cnm izledim ben. gzün içine renkli lens gibi bişey yerleştirip kapatıyolar. katarakt gibi belki bilmiyorum ama izle videosunu . sanki çok zor bi ameliyatmış gibi gelmedi bana

kızlar Madonnanında gözleri lens galiba:bbo:
burada koyu kahve siyaha yakın

resmi koyuyorum ama kabul etmiyor yollayınca
To be able to post links or images your post count must be 100 or greater. You currently have 72 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post. ön izleme yaptığımda bu yazı çıkıyor????

kızlar Madonnanında gözleri lens galiba:bbo:
burada koyu kahve siyaha yakın

resmi koyuyorum ama kabul etmiyor yollayınca
To be able to post links or images your post count must be 100 or greater. You currently have 72 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post. ön izleme yaptığımda bu yazı çıkıyor????

Link veya resim ekleyebilmek için mesaj sayının 100e ulaşması gerekiyor.Şuanki mesaj sayın 72=)

kızlar seren serengil in twitter ını takip eden var mı bilmiyorum ama koyduğu fotoğraflardaki lenslerine dikkat edin çok güzel duruyor çok doğal acaba nedir fikri olan var mı resimlere bakıp da ?? aqua bir renk gibi sanki ..

Kızlar rihannanın bu küçüklük resmi eğer biraz yakından bakarsanız gözlerinde bi yeşillik olduğunu görürsünüz.
Ameliyat falan olduğu yok böyle saçmalıklarada gerek yok bence ..

normal03nz5.jpg