Kontakt Lens lens sorunum

birumutturyasamak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
1.667
1.747
36
Ya kızlar yıllardır bi süre gelen sorun bu benim için.. elegance freshlöok falan kullandım. Ya batma oldu ya kuruluk .
Hani hiç bi sorun yaşamadan lens kullanan var mı aranızda.
Çok açık renk istemiyorum söyle ela falan olsa yeter bana. Doğal bi renk yani
Var mı kullanan. Hemde batma filan yaşamayan.
Ya merak ediyorum var mı hiç aranızda gözünde lens olduğunu unutan

Air optiks gri kullanıyorum ben .
Iki yil oldu . Kendi gözlerim kahve bunu takınca yeşil oluyor . Daha kimse anlamadı lens olduğunu .
Herkes ne güzel göz rengin var kime benzemis böyle diyor :))) ve çok rahat gözümde varlığını hissetmiyorum.
Bende bi kızda görmüştüm emin olamadım ya gözleriniz çok güzel lens mi diye sordum hemen markasını aldım :)))

Şeffaf dereceli lens kullanıyorum. Şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım.

Ya kızlar yıllardır bi süre gelen sorun bu benim için.. elegance freshlöok falan kullandım. Ya batma oldu ya kuruluk .
Frsehlook kullandim hiç memnun kalmadim. Renksiz lens kullanıyorum. Markasi acuve sanırım. Gayet rahatim :-)

Air optiks gri kullanıyorum ben .
Iki yil oldu . Kendi gözlerim kahve bunu takınca yeşil oluyor . Daha kimse anlamadı lens olduğunu .
Herkes ne güzel göz rengin var kime benzemis böyle diyor :))) ve çok rahat gözümde varlığını hissetmiyorum.
Bende bi kızda görmüştüm emin olamadım ya gözleriniz çok güzel lens mi diye sordum hemen markasını aldım :)))
Hemen bakıyorum
İnternette nereden almıştın bide fiyati neydi

Acuvue Oasys aylık lens kullanıyorum ben de. Dereceli ve şeffaf.

Çıkarmadan uyuduğum da oluyor acil durumlarda. Sorun yaşamadım hafif batmalar dışında.

renkli lenslerde bulanık görme batma her zaman için daha fazladır çünkü renk pigmentleri hava alışı aza indirger. o yüzden şeffaf ve günlük lens kullanıyorm hiç sorun yaşamıyorum. hemde alerji olmasın diye doktorumun dediği gibi takmadan evel serum fizyolojik ile duruluyorum ohh miss :) ayrıca eve gelir gelmez çıkarıyor gözlüğümü takıyorum gözümü güzelce dinlendiriyorum asla makyajla ve lensle uyumam.

serum fizyolojik ile durulamak iyi mi oluyor gerçekten ben de acuve toric kullanıyorum hic denemedim bunu:)bahar aylarında her şekilde gözümde alerji olduğu icin lense bağlı değil bu alerji lens kullanmıyorum gözlük kullanıyorum bahar alerjisine çözüm bulamadım bir türlü doktora da gittim kaç defa

O bende de oluyodu onceden batma diye bisey yok ya. Lenste minicik bi toz parcasi bile olmamali. Bunu her sabah yikayarak ve suyunu her gun kullanmadan once degistirerek saglarsin. Ben sabah lensleri elime alip musluk suyuna tutuyorum o arada degistirdigim sifir kirli saf suyunu kapta bekletiyorum.

Lensleri o tertemiz suya at sonra al gozune tak. Ama bunu banyodan ciktiginda hicbi krem ya da losyona elini degdirmeden ilk islem olarak yapacaksin. Ben yuz kremi ya da sac kremi surup lens takinca gozlerim yaniyo. Unutma ilk islem lens temizleme ve berrak suyun icine atip goze takma, bakim urunlerini sonra sur.

X